Slovenija
1669 ogledov

Od občine do občine drugače, ponekod opozorila, drugje globe za 800 evrov

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • s.i.k. 14:13 03.oktober 2015.

    . eni so se krasno znajdli. Kupiš nekaj , kar je 3/4 smeti.pol plačaš odvoz te smeti. pol pa lohk plačaš pa še nepravilen odmet smeti. Torej ...ene 3x plačaš ISTO stvar. najmanj. / sem za ločevanje. zaradi mame Zemlje. ...prikaži več. Ampak da ne morejo odkupovat kupljenega in (že) plačanega , me pa MOTI. ( ZAKAJ lahko zaSlužijo le eni.) / kar se pa tiče Ločevanja samega ..Pričenjam Razumevat tiste , ki jim dol vis kam kej vržejo - po drugi strani pa ne zMorem razumet enih, ki BIOloške odpadke fliknejo v nerazgradljivo Plastično vrečko...

  • JackD 14:49 03.oktober 2015.

    Iz tu verjetno črpajo finance za postavitev centrov. Sicer pa je po odvozu potrebno še dodatno sortiranje. Delavci stojijo ob tekočem traku in pobirajo neprimerne odpadke ven (ne vem koliko se to pri nas sicer že prakticira, a ko bo ...prikaži več dovolj teh ločevalnih centrov, se bo sigurno). Navsezadnje ljudje še vedna nimajo razčiščenih pojmov kaj gre kam. Zadnjič sem na primer videl v kontejnerju za papir folijo od čokolade. Če nekdo temu reče 'papirček', še ne pomeni, da sodi v kontejner za papir. Ali pa recimo papir 'ločujejo' v plastičnih vrečkah...

  • benč 16:51 05.oktober 2015.

    Tudi to na sodišču ne gre skozi, saj je človek nedolžen dokler se mu krivda ne dokaže!!!

  • Avatar mike1968
    mike1968 09:41 03.oktober 2015.

    bolano je, da komunalcem odnašamo riti inn jim ločujemo odpadke in ob tem še plačujemo drage položnice, na koncu pa nas še oglobijo.....

  • pisava 10:03 03.oktober 2015.

    saj je prav, da se ločujejo odpadki, samo ta banda zaslužkarska naj smeti odvaža zaston, saj s tem pridobijo ogromne profite. Ta drekasta država nas samo ogloblja za vsako majhno napako.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.