Slovenija
2359 ogledov

Odvetnik Bobnarjeve prenesel njene besede ob ovadbi zoper Goloba

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 18:20 16.oktober 2024.

    Naša nova PV? Ali kar predsednica RS? Zagotovo ni brez razloga v 'shrambi' in lepo konzervirana....

    • Ender3 21:20 16.oktober 2024.

      Nič od tega ! Navadna kopriva, ki je rada uniformirana. Pri JJ dobro spreparirana..

  • Avatar Leon
    Leon 18:08 16.oktober 2024.

    Mislim ,da ima kelnerja za odvetnika? Lahko bi jo zastopala Vida Č.Š. strokovnjakinja za kurjo gripo .

    • Ender3 18:15 16.oktober 2024.

      Leon 🙋 pa tudi na kojne se spozna. Je pa bolj slaba v angleščini ..

    • hudini 18:56 16.oktober 2024.

      pa pa, Golob

    • Ender3 21:23 16.oktober 2024.

      Pretiravaš z up.imeni @hudini. Zlahka bi vsi tako počeli ampak rabiš realne razloge takega početja..

    • hudini 21:44 16.oktober 2024.

      A si pozabil tablete pojest

  • Friderik1950 19:16 16.oktober 2024.

    Res smo neka eksotična država s folkloro in zgodovino obarvano politično sceno, ko lahko takole sodno preganjamo PV, ker je izvajal neki pritisk na verjetno pritiskov kar vajeno policistko, ali pa, ker je telefoniral SOVI, pa take že kar klasične ...prikaži veče neumnosti. Robertota bi kvečjemu res lahko povprašali, kdo mu je dovolil kupovati in trgovati z elektriko mimo borze. Te strice, ki so bili tudi verjetno v krogu polačani, bi bilo res potrebno najti,

    • Ender3 21:16 16.oktober 2024.

      Friderik podobno bi lahko vprašali kdo je dal JJ mandat za trgovanje z orožjem v 90 letih. S tem istom se je odvijala krvava vojna na Balkanu. Tako radi omenjajo Udbo, rabote z preprodajo orožja pa se preskoči.

  • PasjaProcesija 18:26 16.oktober 2024.

    Ker je g. premier obračunal z go. Bobnar na osebni ravni, pa pojdimo še malo v obratni smeri. Kakšen je Robert izven soja žarometov? Za mnenje povprašajte predstavnika lokalne skupnosti: https://www.youtube.com/watch?v=JEGNOWo9-q8

    • Ender3 21:28 16.oktober 2024.

      To odgovori tudi na vprašanje zakaj JJ ne mara žarometov in raje druge obsipava preko… X tvitov. Za navaden intervju pa vedno zahteva vprašanja v naprej. Besedno zagato oznanja z kašljem.

    • PasjaProcesija 21:31 16.oktober 2024.

      Iz tega uspe povleči povezavo med Golobom in Janšo samo tebi. Ti boš to razumel kot pohvalo, pa je resnično vse kaj drugega.

  • McBobo 18:25 16.oktober 2024.

    Denarja je zmanjkalo, začel se je raus.

    • Ender3 21:04 16.oktober 2024.

      Kaj zmanjkalo ? Janez je Pozabil odkod mu skoraj 300tisoč na osebnem računov..Morda ima fond za hude čase..

  • Grof 18:26 16.oktober 2024.

    Jajčka golobova so premajhna za v ponev, Golobova pa bodo trdo kuhana na indukciji

    • Ender3 21:06 16.oktober 2024.

      Jajo ima več izkušenj s kuhanjem žab, jastogi ali peko zajca, ko je ta še na begu..Če to ni griljantno za princa teme potem, ne vem..

  • Toma 19:00 16.oktober 2024.

    Plešite, plešite! Igra ansambel Gru-gru! Zabava se začenja!

    • Ender3 21:10 16.oktober 2024.

      Toma za vas vedno in povsod ansambel modrijani..in to dobesedno..

  • Ender3 18:18 16.oktober 2024.

    A sedaj bodo pa mediji to Bobnarco pogrevali..?

    • PasjaProcesija 18:27 16.oktober 2024.

      So hoteli pisati o Dončiću in Kopitarju, pa so se te uslišali in spremenili temo.

    • Toma 19:03 16.oktober 2024.

      Pa ponudi svoja jajčka, če ti paše. Naj ti gredo v slast ;-)

    • edv 19:05 16.oktober 2024.

      @Ender3 Večni nergač.

    • Avatar Leon
      Leon 19:49 16.oktober 2024.

      Bobnarjeva je šla na politični boben.

    • PasjaProcesija 20:06 16.oktober 2024.

      Golob na Bobnarjevo ni šel, ker je sorte iz Metelkove.

    • Ender3 21:01 16.oktober 2024.

      Pamet trolov v polnem sijaju.💩 JJ ima vas rad. Morda dobite kakšen dodaten priboljšek na meniju 🍭 ni, ga čez burek s polisalamo.

    • PasjaProcesija 21:21 16.oktober 2024.

      Janez svojim privošči poli salamo. Robert je vegetarijanec in svojim daje samo Derby banane.

    • Ender3 21:38 16.oktober 2024.

      Pasjek z bananami se hranijo vrhunski športniki. Saj veš kalij, magnezij pa to. Hitro ti dvigne glikemični indeks..Ne vem pa zakaj ravno Dončić dela reklamo za polisalamo. O Golobu pa, morda je resnično vegetarjanec kar je pohvalno ampak, rib pa ...prikaži veča se ne odreče. Glave teh imajo namreč veliko fosforja, ki močno vpliva na kognitivne funkcije. Si kdaj slišal, da JJ uživa ribje glave zagotovo pa hrani druge z Polipiščančjo salamo.

    • PasjaProcesija 21:47 16.oktober 2024.

      Z bananami se hranijo vrhunski športniki, z Derby bananami pa Svoboda. Glede Dončića je lahko edini razlog, da je janšist. Napišem jaz, da ne boš ti zablodil v tej smeri. Glede rib je Golobu odvraten že vonj po njih, nima ...prikaži več pa zadržkov do delikates podolgovatih oblik. Vprašaj njegovo bivšo ženo. Zato raje posega po... bananah. Pa ni vrhunski športnik.

    • edv 21:54 16.oktober 2024.

      @Ender3 Vemo, kdo najraje je banane. Geji. Kaj Ender3 je gej? Pa se je izdal.. . Sicer pa, vam gre res v nos, če folk dobi zastonj hrano in pijačo, vi jo morate pa kupiti ali v trgovini ali pa ...prikaži veča pri kmetu. Ja, denar je potreben, smo le v kapitalizmu Ender.

    • Ender3 22:32 16.oktober 2024.

      A si menjaš up.ime da lahko odgovarjaš v ednini ? No, kar se Derby banan tiče je uvoznik Rastoder ! Kot drugo za razpečevanje banan s dodatkom belega pragu pa je odgovoren Breznikov Franci.Kar pa se @edv gejev tiče veš, ...prikaži več, da so v kleti idealni pogoji za to.Zaprti, na toplem ob ustaljeni prehrani gostilne Raubar in okolju dušnega pastirja Janeza je to eldorado za mladoletnike z intelektualnim manjkom..

    • edv 22:34 16.oktober 2024.

      @Ender3 Vas pa res ta klet zanima. Kako bi radi prišli notri, pa ne morete. eprecenljivo, da enderju ne uspe kljub toliko poskusom 😊 Hvala za reklamo za restavracijo Raubar v Ljubljani. Dobrodošli. Tja boste pa lahko prišli, če že ...prikaži več že v klet ne morete. 😊

    • Ender3 22:36 16.oktober 2024.

      Btw @edv so ti starši na minimalcu, da te fizično in psihično hrani Trstenjakova klet..Kapitalizem je za pravoverne starše še posebno hud, še posebno, če imajo invalidne otroke..

    • edv 22:41 16.oktober 2024.

      @Ender3 Vam gre pa res v nos, če nekdo nekaj zastonj dobi. Res ste nevoščljivi. Ja, moji starši so na minimalcu, sem ponosen na to. In ponosen sem na to, da sem tak kot sem. In si, ste lepo napisali, ...prikaži več da sem invaliden otrok. In vi padete na tako foro, da se z manpo dopisujte. Ja, Ender, še na eno foro ste padli. Uf, ta teden pa ste res dobili enih lekcij in premlevanja, kaj vse morate še v življenju postoriti.

    • Ender3 22:43 16.oktober 2024.

      Edv👎 imam lastno klet brez stalnih prebivalcev. To, kar me v kleti na Trstenjakovi zanima je, kdaj imate dan odprtih vrat. To že nekaj let sprašujem pa ne dobim odgovora. Sicer sem navajen nereda ampak me zanima kam hudiča odstranite ...prikaži več vso to dnevno gnojnico ki jo preko dneva sfabricirate. Še posebno, ker vam Zokijev drekovod ne ustreza.

    • edv 22:44 16.oktober 2024.

      @Ender3 Ni dneva odprtih vrat. Nismo tako kot predsedniška palača, da bi se dajali na ogled. . Glede drekovoda - imamo mi svoje cevi, ki veliko bolj tesnijo kot Zokijeve. Zato pa ni nobenega članka o tem - še vi ...prikaži veči ga niste našli. Ker dobra roba se sama hvali, ne rabi reklame.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.