Janez in njegovi vatli. Če bi on uporabljal poštene vatle, bi tudi v svojem govoru omenil zasluge kakšnega človeka iz nasprotne strani pri osamosvojitvi Slovenije. Tako je pa kot vedno zavajal, da je izključno desnica izvedla osamosvojitev. To je daleč… ...prikaži več od resnice. Tako je pa kot vedno razdvajal Slovence in vnašal razkol. Govoril o nekem prvem in drugem polčasu, o tistih ki so bili za osamosvojitev in o tistih, ki niso bili in so vladali zadnja leta. Janez utihni in si ne prisvajaj vseh zaslug.
Za osamosvojitev je bilo 95% Slovencev in ne lapaj, da je vladalo tistih 5% Srbinov, ki niso bili za osamosvojitev. Me je pa groza ko vidim, da nam pa sedaj res vlada pokvarjeni in lažnivi Srbin, ki vsemogočnemu Janezu drži… ...prikaži več štango, da se šopiri in tolče po prsih.
Sramota, puklasti govori o povezovanju , nato pa pol ure reklamira svoje delo, ki ga je popolnoma zamočil. Njegovi pa po nareku žvižgajo, kot to znajo počet opranci !
Zdaj je jasno, zakaj je hotel tudi on tam otresati gobec. Bolnik je državno proslavo #1 izrabil za pritlehno politiziranje kot da otresa gobec na partijskem zletu v Lepeni. Res, poden, da ni večjega. Se enkrat, hvala, ptič. To, da… ...prikaži več bomo zdaj 4 leta gledali in poslusali tega bolnika, je v prvi vrsti zasluga tebe in tvoje kamarile v prejsnji vladi. Volivce ste nas imeli za idiote in pričakovali, da si lahko privoščite kar koli, ker vas bomo itak v strahu pred jajotom podprli ne glede na vse. Pa ste
Btw, glede zastav: bolnik je prvi, ki je obesil tujo zastavo na pročelje vladne stavbe. Židovsko zastavo. Zdaj pa nekaj pametuje, kurac dementni. Ampak ce je dementen on, se ne pomeni, da smo tudi vsi ostali.
Uf kako peče, prav peklensko peče. Če bi rekel, da se mi levaki smilijo, ko tako peklensko trpijo zaradi izgube oblasti bi se lagal kot to nenehno počno levaki. Jim pa vsekakor želim, da se čimprej sprijaznijo, da je konec… ...prikaži več plesa in golobjega gruljenja. Bo precej manj peklo.
oneh še vedno desničarje peče tisto, kar se vam je zgodilo aprila 2022. Tega očitno ne boste preboleli tudi ob spoznanju, da vlado lahko sestavite samo s pomočjo izdajalcev in prevarantov. Takšna vlada nima možnosti za uspeh in to bodo… ...prikaži večo kmalu občutili sami..
oneh- pejd mal na sonce da te fest opeče- da se boš pripravil na to kar te čaka od tvojega ljubljenega .. zdej še upate in rajate ampak udarilo bo bolj kot thorov mjolnir. in bo peklo bolj kot da… ...prikaži več bi z onehom latil po koprivah in boelo bo bolj kot bi te mučili vietnamski borci proti ameriški vojski. sam še malo pa bo..
Janez in njegovi vatli. Če bi on uporabljal poštene vatle, bi tudi v svojem govoru omenil zasluge kakšnega človeka iz nasprotne strani pri osamosvojitvi Slovenije. Tako je pa kot vedno zavajal, da je izključno desnica izvedla osamosvojitev. To je daleč… ...prikaži več od resnice. Tako je pa kot vedno razdvajal Slovence in vnašal razkol. Govoril o nekem prvem in drugem polčasu, o tistih ki so bili za osamosvojitev in o tistih, ki niso bili in so vladali zadnja leta. Janez utihni in si ne prisvajaj vseh zaslug.
Za osamosvojitev je bilo 95% Slovencev in ne lapaj, da je vladalo tistih 5% Srbinov, ki niso bili za osamosvojitev. Me je pa groza ko vidim, da nam pa sedaj res vlada pokvarjeni in lažnivi Srbin, ki vsemogočnemu Janezu drži… ...prikaži več štango, da se šopiri in tolče po prsih.
JJ s sodno odločbo.....prelepiti usta....
Sramota, puklasti govori o povezovanju , nato pa pol ure reklamira svoje delo, ki ga je popolnoma zamočil. Njegovi pa po nareku žvižgajo, kot to znajo počet opranci !
Človek ki že več desetletij razdružuje slovence,govori o povezovanju.prekleti lažnjivec.
Ma kaj ga ni sram? A se kdaj pogleda v ogledalo? Sramota za državo, da imamo takšnega Gar*gamela!
Res je sramota od človeka in nekoga, ki želi vsiliti svojo bolano ideologijo enoumja večini državljanom Slovenije..
Ni ga sram. Desnuhi nimajo casti, zato tudi sramu ne poznajo. Lažejo, kradejo in šmrklje jejo.
Hočeš nočeš, milom i silom tega bolnika je treba utišati..Tega njegovega početja si ne smemo dovoliti tudi zaradi odziva tujine.
Zdaj je jasno, zakaj je hotel tudi on tam otresati gobec. Bolnik je državno proslavo #1 izrabil za pritlehno politiziranje kot da otresa gobec na partijskem zletu v Lepeni. Res, poden, da ni večjega. Se enkrat, hvala, ptič. To, da… ...prikaži več bomo zdaj 4 leta gledali in poslusali tega bolnika, je v prvi vrsti zasluga tebe in tvoje kamarile v prejsnji vladi. Volivce ste nas imeli za idiote in pričakovali, da si lahko privoščite kar koli, ker vas bomo itak v strahu pred jajotom podprli ne glede na vse. Pa ste
... se zajebali. In kar je še huje, zajebali ste vse nas.
Btw, glede zastav: bolnik je prvi, ki je obesil tujo zastavo na pročelje vladne stavbe. Židovsko zastavo. Zdaj pa nekaj pametuje, kurac dementni. Ampak ce je dementen on, se ne pomeni, da smo tudi vsi ostali.
zakaj imajo pujso pepo radi samo slaboumni otroci
Uf kako peče, prav peklensko peče. Če bi rekel, da se mi levaki smilijo, ko tako peklensko trpijo zaradi izgube oblasti bi se lagal kot to nenehno počno levaki. Jim pa vsekakor želim, da se čimprej sprijaznijo, da je konec… ...prikaži več plesa in golobjega gruljenja. Bo precej manj peklo.
Samo popolnemu idiotu kot si ti, se zloraba državne proslave #1 za partijsko nabijanje zdi normalno.
oneh še vedno desničarje peče tisto, kar se vam je zgodilo aprila 2022. Tega očitno ne boste preboleli tudi ob spoznanju, da vlado lahko sestavite samo s pomočjo izdajalcev in prevarantov. Takšna vlada nima možnosti za uspeh in to bodo… ...prikaži večo kmalu občutili sami..
oneh- pejd mal na sonce da te fest opeče- da se boš pripravil na to kar te čaka od tvojega ljubljenega .. zdej še upate in rajate ampak udarilo bo bolj kot thorov mjolnir. in bo peklo bolj kot da… ...prikaži več bi z onehom latil po koprivah in boelo bo bolj kot bi te mučili vietnamski borci proti ameriški vojski. sam še malo pa bo..
Kakšen lepi par Janez in Urška , Ko gledam one leve bajse debelajse me kar srat pritisne
lepa ku slika! Sliko pa treba obest!
Od kdaj ruski troli komentirajo slo politiko !
A ni za vse dovolj prostora za komentarje. Janez bedno zagovarja dvojne vatle..