Svet

Orbana ni več, Ukrajina zdaj lahko končno uresniči svoj cilj

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Profesor
    Profesor 15:08 04.junij 2026.

    Ukrajina je s svojim odporom do Rusije dokazala, da si je zaslužila svoje mesto v Uniji! Prav te dni je osmešila Rusijo z napadom na naftni terminal v Saint Petersburgu med mednarodnim ekonomskim forumom. Tako so vsi tuji delegati lahko ...prikaži več v živo preverili, da Rusija ni suverena država, ker mora Ukrajino prositi za varnostna zagotovila!

  • Avatar Vremebo
    Vremebo 08:19 04.junij 2026.

    Ko bo Ukrajina članica EU, bo končno Evropa lahko tja poslala dovolj orožja, da nas Rusija ne bo več ogrožala. Ukrajina je ključna za evropsko varnost!

    • Avatar Bozo53
      Bozo53 08:59 04.junij 2026.

      Vidi nebo, bog te jebo!! Rajš glej sonce, boš bolj zdrav v glavo!

  • Avatar CarZelenski
    CarZelenski 08:16 04.junij 2026.

    Rusija ni suverena država! Za organizacijo mednarodnega ekonomskega foruma Putin ni pravočasno zaprosil za dovoljenje Zelenskega. Zelenski tako ni izdal dekreta, kot za organizacijo parade v Moskvi, za katero je na podlagi Trumpove prošnje izdal dovoljenje! Rudsija mora pravočasno oddati ...prikaži več prošnjo za dovoljenje in ustrezno dokumentacijo Zelenskemu!

  • Avatar luckyss_1
    luckyss_1 08:22 04.junij 2026.

    Ukrajina je po vseh kriterijih primerna za članico EU, saj je polna rudnih bogastev in premore vojaške zmogljivosti, s pomočjo katerih lahko zaustavimo Rusijo, če bodo njene imperialne ambicije pobezljale.

  • Avatar CarZelenski
    CarZelenski 08:11 04.junij 2026.

    Častni gostje na mednarodnem ekonomskem forumu v St. Petersburgu so bili ukrajinski droni, ki so uničili tamkajšnje rezervoarje goriva in rusko križarko. Udeleženci uglednega Putinovega foruma bodo kmalu uživali v legendarnem in unikatnem črnem dežju, ko bo nafta iz rezervoarjev ...prikaži več deževala na njih. Kako jim zavidam!

  • Dawkins 15:14 04.junij 2026.

    Že dolgo nisem bil na tem portalu, tokrat pa lahko napišem le, da se veselim Ukrajine v Schengenu, da bomo končno lahko potovali v Kijev brez mejnih kontrol!

  • UkrajinskaZmaga 09:05 04.junij 2026.

    Vsak EUR, ki ga pošljemo Ukrajini, se nam tisočkrat povrne! Če tega EUR ne bi poslali, bi vojna dosegla Evropo in bi imeli tisočkrat več škode! Ko bo Ukrajina del EU, bodo dobili dostop do dragocenih rudnih bogastev, ki jih ...prikaži več Evropa še kako potrebuje, da bo lahko tekmovala s Kitajsko in ZDA!

  • Hixatow621 15:11 04.junij 2026.

    Končno Madžari več ne zavirajo priključitve Ukrajine EU! Bili so edina nacija v Evropi, ki je bila tako neumna, da je bila proti in to le zaradi Orbana, ki je ruski agent! Mi Ukrajino potrebujemo, ker načrtuje letno proizvodnjo 20 milijonov dronov!

  • Avatar Človek2025
    Človek2025 07:50 04.junij 2026.

    Bravo Evropa! Končno bo Ukrajina del Evrope, kamor tudi spada! Slava Ukrajini! Slava Zelenskemu!

  • Avatar CarZelenski
    CarZelenski 09:07 04.junij 2026.

    Častni gostje na mednarodnem ekonomskem forumu v St. Petersburgu so bili ukrajinski droni, ki so uničili tamkajšnje rezervoarje goriva in rusko križarko. Udeleženci uglednega Putinovega foruma bodo kmalu uživali v legendarnem in unikatnem črnem dežju, ko bo nafta iz rezervoarjev ...prikaži več deževala na njih. Kako jim lahko zavidamo!

  • Avatar SlavaUkrajini
    SlavaUkrajini 07:54 04.junij 2026.

    Ukrajina je ključna za evropsko varnost - še posebej sedaj, ko nas ZDA nočejo več braniti! Ukrajina ima izkušnje na sodobnem bojišču, na katerem prevladujejo droni, in proizvaja 70-krat več dronov kot ZDA!

  • Avatar Človek2025
    Človek2025 08:11 05.junij 2026.

    Evropa bo ob sprejemu Ukrajine v EU lahko ponosna na svoj veliki dosežek in pomembno širitev! Rusija pa bo propadala tam nekje v osrednji Aziji in bo tekmovala z Tadžikistanom, kjer ji je mesto.

  • Avatar Profesor
    Profesor 09:10 04.junij 2026.

    Ukrajina, dobrodošla v Evropi! Rabimo te, saj si dokazala, da lahko zadaš težke udarce velesili, kot je Rusija, ki krvavi iz mnogih ran! Največja rana je bila včeraj, ko je mednarodni ekonomski forum v Saint Petersburgu doživel napad ukrajinskih dronov ...prikaži več na naftni terminal! Slava Ukrajini!

  • Avatar SlavaUkrajini
    SlavaUkrajini 08:14 05.junij 2026.

    Končno bo ukrajinska zastava vihrala med zastavami članic evropske unije! Slava Ukrajini!

  • Avatar CarZelenski
    CarZelenski 08:25 05.junij 2026.

    Evropa se mora skupaj z Ukrajino zoperstaviti nacističnemu ruskemu režimu, ki si poskuša podrediti vse sosednje suverene države! Rusijo je potrebno disciplinirat, jo prisiliti, da plača reparacije in jo razdeliti na manjše države, da ji nikoli več ne pride na ...prikaži več misel narediti kaj tako neumnega, kot je invazija na sosednjo državo! Naj živi neodvisni Baškortostan, ki je sedaj zasužnjen pod Rusijo!

  • jezero 08:05 05.junij 2026.

    Iz te vojne bo izšel kot zmagovalec Zelenski in druščina, S polnimi žepi denarja.

  • Avatar Leon
    Leon 08:27 04.junij 2026.

    Vsak euro ,ki ga pošiljamo v Ukrajino bo manj na računu državljana EU .

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 10:28 04.junij 2026.

      Glejte Leon, predvidevam da veste kako razmišljajo ljudje, ki spremljajo le zahodne medije in ne širše. Temu se reče pristranskost potrditve. Predvidevam, da poznate definicijo tega.

    • Dawkins 15:17 04.junij 2026.

      Jaz spremljam tudi ruske medije in Solovyeva gledam skoraj vsak dan, kako si puli lase in kolne, da ruska protiletalska obramba ne deluje in da je zdaj pa ZARES treba udariti po Ukrajini in Evropi, ker doslej so se le ...prikaži več hecali. Rusija je patetična država s patetičnimi ljudmi, ki živijo v utvari, da gre za nek mogočen imperij, ki bi moral nadzirati svoje sosede.

  • marjan352 11:18 04.junij 2026.

    Kaj pa druge manjšine razen madžarske , recimo tudi ruska ????

    • Dawkins 15:22 04.junij 2026.

      Ruska manjšina si je svoje mesto v Ukrajini že zaslužila s pomočjo svoje posebne vojaške operacije. Bi Avstrija dala pravice slovenski manjšini, če bi Slovenija vojaško zasedla avstrijsko Koroško?! Rusko manjšino sestavljajo v bistvu ekonomski priseljenci, zato to ni prava ...prikaži več manjšina, ampak gre za umetno naseljevanje Rusov v Ukrajini.

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 10:21 04.junij 2026.

    Sporazum o katerem pišete, da je sklenjen med H in UA je samo ustmen in (še) ni na papirju. Zato verjetno ta sestanek naslednji teden. V Zakrpatju sicer živi okoli 157.000 Madžarov.

  • ELKO 11:09 04.junij 2026.

    Predvidevam, da se bo po vstopu Ukrajine in Z. Balkana EU sesula na več ločenih Unij. Že sedaj je popolnoma nerazumno deljenje milijard evrov članom in nečlanom. To se ne more dobro končati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.