Slovenija
31 ogledov

Pavliha zapustil Viranta

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 10:36 17.januar 2012.

    Tko k ti decev verjetno vseeno ne !

  • Žurnalček 10:58 17.januar 2012.

    Virant, Jankovič in Erjavec nimajo političnih ampak ekonomske stranke oz. Erjavec interesno, kjer levičarenja in desničarjenja niti ne more biti, kajti to so pametni ljudje in so pripravljeni delati samo tisto, kar stroka uči in veleva, ne pa kopat po ...prikaži večo zgodovini in se iti politikantsvo, ko ne veš kaj bi, ali pa ko ne znaš in malo zamutiš stvari z kostjo za glodati, ali pa z sporom z sosednjo državo itd!

  • Žurnalček 11:01 17.januar 2012.

    KOJAK@ Če ekonomska znanost uči nekaj in ti to tudi po tem nauku delaš,ali je to levičarjenje ali desničarjenje ?

  • tralala 12:06 17.januar 2012.

    Zakaj se sploh pregovarjaš, če so zaslepljeni od dobro spolirane gologlavčeve pleše....Dokler bodo taki oddajali glasove v 'inbox', bomo na mestu.

  • xy 13:49 17.januar 2012.

    saj je Musolili po TV sam povedal da je zelo nerazgleda in to naj bi bil diplomat? ;) ne moreš verjet

  • KOJAK 13:52 17.januar 2012.

    Oprosti... nisem vedel da je v tem primeru razlika med ODREČI SE in SPREMENITI MNENJE! Sem mislil, da je pri pokončni drži to nepomembno... sem pozabil,d a je Janković trgovec.

  • mufi 14:33 17.januar 2012.

    Pa kaj. Saj jih je še precej ostalo.

  • babi 16:34 16.januar 2012.

    Janković je imel mandatarstvo in vlado v žepu....če- ne bi bil toliko neumen in ni na ustanovni seji DZ trmoglavil s Kociprovo- če bi imel dodelan program- če se ne bi zgodile Dražgoše, kjer Zoki paradira s ...prikaži več Stanovnikom, ki zmerja morebitne koalicijske partnerje s hlapci- če bi bil pred sejo, kjer se je glasovalo o njegovem mandatarstvu modro tiho, ne pa trdil, da ima 46 glasov, Mišič pa celo 48. In zgodilo se je neglasovanje, ki pomeni demokratična pravica poslancev.- če bi se udeležil seje finančnega odbora, kjer so bili vsi prisotni, Zoki pa je raje odšel na instrukcije in kavico s KučanomSkratka toliko neumnosti, kot jih je naredil Janković, ne moreš spregledati. Tako se bodoči mandatar ne obnaša. Edini je tudi odklonil sestanek pri ameriškem ambasadorju....Janković si je kljub močni podpori "stricev" iz ozadja zapravil vse šanse, razen pri tistih, ki ne razumejo, kaj je relativna in kaj absolutna večina....manjka

  • tralala 16:42 16.januar 2012.

    Pozdrav tudi tebi. Pokončna drža je ostati pri svojem stališču. preVirant je je pokazal svojo sluzavost s tem, ko je kot psiček stekel nazaj k fašotu.Da, se strinjam, da ogromno pove o meni beseda, s katero pojmujem tvojega Vodjo, ...prikaži več, zategadelj me lahko klasificiraš kot trenirkarja, dasiravno dvomim, da si čistejši Slovenec od mene. Tvoj führer kaže elemente fašižma, nacionalizma, ki ga v veliki meri začini z lažmi, prirejanji, diskreditacijo predsednika in sodišč - da o korupciji niti ne začnem. In kaj naj si mislim o ljudeh, ki vse našteto tolerirajo pri človeku (in mu celo namenijo glas)? Pa za NOBEN DENAR ne želim biti v isti volilni bazi kot troti, ki volijo Njega. Mimogrede, če kot politično širino smatraš tišanje medijev, lustracijo in kopanje pa 70 let starih kosti, potem imaš odgovor na dlani. Še en stavek, ki ga kleni desničarji tako težko slišite oz. je nepojmljiv za tisti orešček v glavi: Nisem ZA Jankoviča, sem pa PROTI Janši. Je tako težko to razumet?

  • Žurnalček 23:49 16.januar 2012.

    mirko @ Majke mi ,. malke mi ti si bolesnik, a možda i ono što se pjeva u toj pjesmi !

  • tralala 12:01 17.januar 2012.

    ne, ne.....to ni alkohol. Vsako jutro na sedežu S(D)S stranke spijejo par tabletk: Antikomunajzix 1000mg, NeUdbolix (1000mg) in MOČNO dozo Konspiratixa 5000 mg. Se mi ne zdi nič čudno, da si izmišljujejo rdeče prikazni, ker masovna psihoza gre Gologlavcu resnično ...prikaži večno dobro od rok/las.

  • Franc Bukovec 15:43 16.januar 2012.

    ravno v tem je štos. Virant se je delal nekakšnega poštenjaka in predstavljal sredino, na koncu pa se izkaže, da je še bolj zahrbten kot sam Janša. Na silo priti na oblast res ne bo učinka. Vse to kar se ...prikaži več dogaja je le še en od polčasov pred revolucijo.

  • infinity 14:14 16.januar 2012.

    Upam da ni zadnji, ki se je tako odločil, ker kar se gredo pa v tej stranki je pa višek. Pred volitvami bi tudi mene kmalu za vedli in bi jim naklonil svoj glas vendar sem se v zadnjem ...prikaži več hipu premislil. Lepo so se predstavljali kot sredinska stranka, sedaj pa kažejo svoj pravi desni obraz. Pa čeprav sem kristjan, nemorem voliti nobenega iz desnice, ker so vsi neki hinavci, naj se že umaknejo in predse spustijo novo obraze.

  • xy 09:12 17.januar 2012.

    HVALA BOGU, da je odklonil inštrukcije američanov. Kavboji pa so tudi pozabili, kdo jim je bil zaveznik v II. svetovni vojni

  • Žurnalček 10:28 17.januar 2012.

    Če bi se Musolini zavedal kakšna proslava je v Dražgošah bi vedel da mora tudi on biti tam. No ker pa ne ve, kje se nahaja, je njemu prva opcija z vsemi sredstvi škodovati levici in pogodovati desnici. Ko so ...prikaži večso oni še ugotavljali , kdo jih je v Pearlu napadel, smo se mi tolkel direktno z Nemci, v Tretjem Rajhu in ne na obronkih Ruskih step.To je pa za ego kavbojev , mislim da se bo s tem strinjala vsa SLO,ogromno preveč.

  • tralala 15:30 16.januar 2012.

    sej 'desničarji' še marsičesa 'ne-bi rekli' - zato pa je tako. In infinity je prav povedal.

  • ak 14:25 16.januar 2012.

    In v čem se potem, od naštetega, razlikujejo od t.i. levičarjev?

  • kriticarka 14:32 16.januar 2012.

    Gospod Pavliha je v mojih očeh veliko pridobil, ko se je odločil, da zapusti Viranta, Zagotovo je sprevidel njegovo manipulativno vedenje.upam samo, da ne bo edini.

  • babi 14:37 16.januar 2012.

    Upam g. Pavliha, da se ne vrneš več v Politiko. Od LDS v SD v LGV....naj bodo naslednji koraki res dokončni...!!!

  • opaz 14:40 16.januar 2012.

    Končno so se rešili krta v svojih vrstah. Pezdir, Štih in Šuštaršič še Viranta se rešite in lahko postanete res zaupanja vredna klasična liberalna stranka!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.