Slovenija
51 ogledov

PEN zapustil še Drago Jančar

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 16:02 02.april 2013.

    Pa še malo rasizma si je privoščil z Bossmanom se spomnim. Ja, starost je gadna stvar, ko ne razmišljaš več vedno razsodno.

  • krtina 16:06 02.april 2013.

    se strinjam. Časten človek. A žal spregledal da je Janša v Pen prišel po politični in ne pisateljski poti. Časten človek je založil karte za nečastnega in maščevalnega politikanta. Tako se je odločil. Jaz menim, da zmotno. Janšev izgon političen ...prikaži več ali ne je na mestu. Saj je bil sprejet politčno. In zmerjati ljudi z levimi fašisti in groziti s policijo in vojsko lastnemu narodu v Slovenijo ne sodi. Ne v ta čas in prostor. Gospod Pahor Boris, veliko zdravja vam želim in vse dobro. Vašemu varovancu pa udobne prostore na Dobu, za dolgo dolgo časa.

  • kapuhs 15:50 02.april 2013.

    Pazi, da se ti ne posuši.

  • Darko 16:01 02.april 2013.

    ker si balkanec

  • kapuhs 15:48 02.april 2013.

    V ležečem položaju si mislil kajne?

  • kapuhs 15:49 02.april 2013.

    Prvič slišim za tega penzjonarja.

  • Lionel 14:54 02.april 2013.

    Srečno Pahor. Zdej sam še čakam da odstop še Borut Pahor pa smo zmagal.

  • Ferluci 15:03 02.april 2013.

    Od PEN-a je ostal samo še penis...

  • deloholik 15:18 02.april 2013.

    G, Parhot do sedaj sem vas spoštoval. Če negdo ne more dokazati izvora svojega premoženja, kaj je to poštenjak( za vas) tat,lopov ali politik. Lepo vas prosim bodite realni in samo človek.

  • pravaresnica123 15:23 02.april 2013.

    mirko@Mirko, o moj Mirko, kaj pa žališ? A te je mama tako učila komunikacije z drugimi ljudmi?Ne bodi no tako zagrenjen, saj tvojega ljubljenega vodjo tudi menda iz celega sveta razne vlade snubijo, da bi jim svetoval!?! ...prikaži več Ne ve se kaj naj bi jim svetoval, pa tud kot prvoaprilsko lahko vzameš. Hahahaha

  • mrki 15:29 02.april 2013.

    kdo to pravi ??? verodostojna Klemenko in Praprotnika ???

  • vrtnica 15:32 02.april 2013.

    Z vsem spoštovanje g.Boris Pahor....v ponos Slovenije in Slovencev.

  • alfredo 15:35 02.april 2013.

    Bravo, majstore!

  • MeršolLingvist 15:36 02.april 2013.

    Pokončen kot vedno!

  • Mežan Marjan 15:39 02.april 2013.

    kaj eni še smrdite po komunistih ,pa še neveste kaj je to..

  • siesta 16:12 02.april 2013.

    "Kot je Pahor dejal za spletni portal slomedia.it, zapušča PEN, ker meni, da ta ne sme slediti politiki."..@ Sem imel tega človeka za bolj pametnega. Sprejetje Janše v PEN je bila politična odločitev in je sledila takratni politiki...No ja, mogoče ...prikaži več pa ta gospod le ni to za kar ga imamo.

  • Zvonko Bohar 16:14 02.april 2013.

    seveda je prav če je istopil-se pripravlja za oni svetssseveda je prav če je istopil-se pripravlja za oni drugi svet? pa janšo naj kar vsabov vzame

  • siesta 16:14 02.april 2013.

    mirko@ umiri hormone al' se pa na reporter pober, pa tam opletaj.

  • Oxxo 16:29 02.april 2013.

    Če za izključitev to ni dovoj, da JJ v vlogi PREDSEDNIKA vlade poimenuje (del) ljudi in državljanov zombiji dovolj velik razlog - potem res ne vem kam smo prišli. Pozdravljam odločitev PEN za pošten korak. Boris Pahor ima pa ...prikaži veča že svoja leta in ga tudi razumem, da vsak dan manj razume in dojema svet okoli sebe.

  • Lionel 17:42 02.april 2013.

    No tuki se pa vid tvoja razgledanost. Kje si še vidu tele, da bi znalo pisat. Kot drugo je moj oče že pokojni in ni bil komunist. Kot tretje imam pa zelo urejeno in dobro situirano življenje, ki sem si ...prikaži več ga ustvaril s svojim delom. Želel bi si da bi ti imel to možnost in si vse skupaj ogledal in prepričan sem, da bi te celo življenje preganjala folšija, tako kot ta bele s tabo vred, preganjajo komunisti v sanjah. Pa lep dan še naprej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.