Slovenija
33 ogledov

Pitubl iz rok iztrgal maltežana

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BUČKO 13:18 14.september 2011.

    No tako vsi vi ki nimate psov pa ste pametni. Tudi mi imamo prijaznega psa, dokler se ne pojavi nekdo s pohodno palico v roki. Ogromno smo hodili po hribih in naš pes ni nikogar oviral, bil je na povodcu, ...prikaži več včasih pa tudi ne. In lejga zlomka, pride frajer, ker mu pač pes na povodcu ne diši in ker jaz s psam hitreje hodim kot on in ga seveda prehitiva, vljudno sva čakala da naju spusti, in poka s palico po psu. Zakon, glavo bi mu razčesnla. Drugo, gremo po poljani, nikjer žive duše , naš pes veselo skače za storži, ki mu jih mečem. Počijeva, vmes mu še vedno neutrudno mečem storže in prisopiha nekaj zateženih, utrujenih, nejevoljnih "planince", ki jih pes moti in spet poka s polico po psu. Aja in kaj so naredili, vedno kadar pes zagledoa nekoga s palico, začne lajat, sploh pa naj se mu nobeden naj ne približa, PES ŽE VE ZAKAJ. K SEB SE RAJ SPRAVTE.

  • Stolp 15:02 14.september 2011.

    Se strinjam. Samo cene so pa žal tržne. Smo v kapitalizmu. Hobiji(in to pes je) so postali dragi. Jaz hodim v hribe in mi tudi ne paše, da moram za vsak kos opreme dati celo premoženje(navadne palice so ...prikaži več že npr. od 50 EUR naprej) pa da dvodnevni tečaj recimo stane par sto EUR pa da me po kočah odirajo ko da kradem denar pa da moram plačevati razne parkirnine ker si je usred ničega en kapitalistični idiot uzurpiral prostor in tam služi pa razne plačljive gorske ceste,...

  • sendi 18:06 14.september 2011.

    Zelim si, da to pride do teh lastnikov, Vida in blondinke, da se zavedata kaj sta povzrocila meni in moji druzini ter bliznjim prijateljem. Nas Billy je se vedno v kriticnem stanju saj je utrpel hude notranje poskodbe, odstraniti so ...prikaži več mu morali del crevesja, trenutno je na intenzivni kliniki za zivali v ljubljani, dobiva 4 antibiotike, ves je na cevkah in polepljen z oblizi proti bolecinam.. stroski zdravljenja bodo vrtoglavi. Ce psa NEZNAS, NEUPAS, NEZMORES obvladati, potem ga imej na vrvici ali se ne odloci za tako odgovornost! Dandanes je moderno imeti pitbula in te mocne pasme, ampak ce ga nezmores obvladati, ga ne imej!

  • Suzana Koludrovič 14:14 14.september 2011.

    mislim da bi o vzgoji psa morali nekateri ljudje v šolo ne pa psi Kot pravi rek kakšen lastnik takšen pes, če mene vprašaš bi mogli pasje šole pocenit in naret obvezne začetniške tečaje npr: socalizacija in odnos

  • aaarri 12:09 14.september 2011.

    saj jaz ne pravim, da naj se delajo razlike med pasmami, itak so lastniki tisti, ki so krivi in ne pes. drugače sem pa velika zagovornica tega, da psi MORAJO biti na povodcih, in to ne glede na pasmo. <br ...prikaži več />pa še komentar na podatke, koliko je bilo napisanih kazni lastnikom, ki psov niso imeli na povodcu: toliko kazni bi lahko samo v neposredni bližini mojega doma napisali v roku enega ali dveh tednov....

  • aaarri 09:59 14.september 2011.

    pri nas se na splošno preredko preverja in kaznuje tiste, ki psov nimajo na povodcu. da imaš psa spuščenega, je nekaj najbolj normalnega, čeprav je to z zakonom prepovedano. tudi tega, ali imajo lastniki s sabo vrečke za kakce, se sploh ne preverja.

  • Stolp 15:02 14.september 2011.

    Se strinjam. Samo cene so pa žal tržne. Smo v kapitalizmu. Hobiji(in to pes je) so postali dragi. Jaz hodim v hribe in mi tudi ne paše, da moram za vsak kos opreme dati celo premoženje(navadne palice so ...prikaži več že npr. od 50 EUR naprej) pa da dvodnevni tečaj recimo stane par sto EUR pa da me po kočah odirajo ko da kradem denar pa da moram plačevati razne parkirnine ker si je usred ničega en kapitalistični idiot uzurpiral prostor in tam služi pa razne plačljive gorske ceste,...

  • lana 17:17 14.september 2011.

    Se popolnoma strinjam, več bi mogli preverjat in kaznovat tiste, ki nimajo psov na povodcih. Boga gospa, kaj je mogla doživet. Nekaj podobnega sem jaz letos doživela, ko me je napadla argentinska doga.Zato vem kako je. Moj pes je bil ...prikaži več pripet doga pa ne. Edina razlika je v tem, da sem zvedla ime lastnika. Držim pesti, da bi kuža preživel, moj na žalost ni.

  • sendi 17:59 14.september 2011.

    kjer je nadaljeval. Dokler nas kuza ni otrpnil in smo in mi in pes mislili da je mrtev, Takrat se je pes umaknil. IN NATO, ce bi bli lastniki kancek cloveski bi poskusali pomagati, karkoli, so hladnokrvno zbezali! kolegica je ...prikaži več tekla za njimi, a ji ni uspelo. Seveda je kriv pes, a celotno krivdo nosijo lastniki, fant je vedel da imamo psicka(mimo je sel), vedel je da je njegov pes brez povodca, a ni ukrepal, poleg tega se pes na njegove ukaze in prijeme ni odzival, za konec pa je se usel!?

  • sendi 14:34 15.september 2011.

    zaradi vnetja trebusne stene, trebusne prepone, je danes po dveh prestanih operacijah v tem tednu je nasemu Billyu ugasnilo zivljenje. Bil je mocan, na kliniki so povedali da v 10let niso imeli takega primera, ostali pa ali so takoj okrevali ...prikaži več ali pa so takoj poginili, nas pa se je boril za zivljenje 5dni. Verjamem v karmo in da se vse vraca, dvojno! Lastniku privoscim, da bi njega doletelo nekaj pdoobnega kot je nasega Billya.

  • Suzana Koludrovič 16:32 15.september 2011.

    glej sej vrjamem da ti je hudo samo kak lahko rečeš da je bil pitbul če nisi 100% s tem delaš slabo tud drugi pripadnikom te družine za Billya pa bi ga jaz rajši dala uspavat na tvojem mest ne ...prikaži več pa da se še kuža mora naprej mučit če je tak hudo kot si napisala ,mislim da bi blo boljše za njega pa brez zamere

  • dakota 22:15 17.september 2011.

    živjo sendisem študentka, ki je s tvojim kužkom prebedela noč - zelo mi je žal, da se je tako grdo končalo :( Biliju sem celo noč delala družbo, ga tolažila in božala - tako da v najhujšem ni bil ...prikaži več sam, srček mali. res je bil zelo pogumen kuža, pravi borec, in sem bila res pretresena ko so mi povedali za zaplet. še v torek sem ga šla obiskat, in je bil že veliko boljše volje :( vem da je to slaba tolažba, pa vseeno - kot lastnica maltežanke, te popolnoma razumem, občudujem tvoj pogum, in želim, da najdeš krivce! vsem ostalim neandertalcem, ki imajo različne inteligentne komantarje, kako so mali psi nevarni in ne vem kakšni še, v isti sapi pa obtožujejo lastnico, da meče slabo luč na pitbule, ker pravi da je bil pes podoben pitbulu, pa...naj nehajo bit tako prekleto omejeni! kakšen je pes, je odvisno od lastnika, in ne od psa! po Biliju sodeč, je sendi krasna,topla, prijazna in nesebična oseba, kar za nekatere vpletene v debato, žal ne morem trditi. v isti sapi vas vabim, da pridete

  • Stolp 10:04 14.september 2011.

    Ravno zaradi tega kar je povedal aaarri pa nosite poprove spreje s sabo in samo špric psu v gobec. Če pa še lastnik kaj teži pa še njega! Samo tako bo konec pasjega terorja.Zaščititi se moramo sami, na ...prikaži več pasjejebsko oblast seveda ni za računati.

  • sendi 17:52 14.september 2011.

    Sem lastnica napadenega psicka v omenjenem clanku. Clanek je brez dokaj bistvenih podatkov. Vse je potekalo takole:Kolegica in jaz sva se odpravili na pohod po Krvavcu, prav tako nas psicek Billy, ki je bil PRIVEZAN. Na progi Dolge njivice-Krvavec ...prikaži več sva se okoli pol 3ure ustavili in si privoscili pocitek, nakar gre mimo nas mlad fant, nas pozdravi,videl je da imamo psa, poklepetamo, nato se odpravi naprej. Nato vidim v daljavi vecjega psa, neprivezanega in brez lastnika, torej tudi brez nadzora. Kolegica prime Billya v narocje, ravno iz tega razloga, da se ne bi kaj pripetilo. A zal zaman. Pes, podoben pitbulu je skocil v kolegico in ji iztrgal nasega Billija iz narocja, nato pa ga mrcvaril, opletal z njim, brez milosti. Med tem je za psom priteklo svetlolaso dekle, z druge strani pa isti fant, ki je sel prej mimo. Ujela sem, ko je dekle fantu vpilo: "Vid! sem ti rekla da ga privezi!". Pitbul je se vedno neusmiljeno opletal z nasim psickom v gobcu, nakar ju je zaneslo na melisce, k

  • Suzana Koludrovič 07:41 19.september 2011.

    saj ne zagovarjam pitbullov pač mam slabe izkušnje glede manjših pasem predvsem maltežanov, glej jaz mam 6 mesecev staro psičko Ameriškega buldoga pa mi jo je maltežan napadel ko je bla stara 4 mesece če prav se mu je podredila ...prikaži več ko se je hotela vsat in umaknit jo je preprosto začel grist seveda je bil spuščen tak da nena mi z takimi komentarji kr to je zelo slaba izkušnja katero pes pridobi v svoji mladosti in ko zraste pač jim poskušajo to vrnit in od sestre 3leta hčerko je prav tako ugriznil maltežan če prav smo miroljubno šli mimo njega in lastnika jo je zgrabo tak da rajši svetujte da je treba njih tud socializirat ne samo večje pse

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.