Slovenija /slovenija/jaz-porocam
99 ogledov

Plačala parkirnino, a vseeno dobila kazen

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Miran Polič 19:13 23.december 2013.

    na licu mesta ga zgazim,barabo smrdlivo

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 12:47 19.december 2013.

    Ne parkirajte na parcelah JPTlja!! Pojdite peš ali s kolesom - čeprav se Ljubljana trudi čim bolj otežiti kolesarje, zato, da bi pa plačevali LPPju. Skratka samo za denar jim gre, nič drugega. Če vas lahko oglobijo vas bodo, pa ...prikaži več tudi če boste prišli do avtomobila ob 10:01, parkirnino pa plačano do 10:00. Gre 40€ ... na kolo ali peš, razni Jankovići, Janše, Peterleti naj se pa kar lepo jebejo

  • erikkk 12:57 19.december 2013.

    jaz tu vidim žal vidim namerno žlehnobo redarja ... ki bi morala bit kaznovana to pomeni da so tam parkirni avtomati čist brez veze ali pa narejeni zato da se vam napiše račun tudi ko greste plačat parkirni ...prikaži več prostor...7 metrov od bankomata ejjjj koga ima redar za bedaka ...

  • maresem 13:21 19.december 2013.

    V takem primeru bi ne glede na posledice poskrbel, da bi ta kreten preklel dan ,ko se je rodil!

  • maresem 13:22 19.december 2013.

    si pa skromen.... ena bo premalo za te tipčke

  • maresem 13:24 19.december 2013.

    ... mislim, da se bo moral tudi v LJ zgoditi MB (radarji v MB)

  • STF 13:34 19.december 2013.

    To ti je podn od cloveka. Zenski si upa to narest, ker ve, da bi pri tipu pobiral zobe po tleh se 20 min. Reva usiva.. kar meni to naredi en dan.

  • MaLi_BoG 13:37 19.december 2013.

    plačal bi kazen...in iz vse jeze in ihte bi dodal 20€ u dobrodelne namene.Po vsem tem bi si pa vzel čas da najdem tega tipa vn in mu odrezek od plačane položnice zagatim v usta!!

  • NeAnonimni 13:39 19.december 2013.

    Če se pod kazen podpisani redarček ne spomni kaj za vraga piše, potem naj leti!

  • mph 14:55 19.december 2013.

    Me zanima, če ga res ni junaka, ki bi tem samooklicanim šerifom stopil na parklje.

  • mph 07:30 23.december 2013.

    Khm, ne mislite, da ste edini v Slo, enaka zgodba skoraj v vsakem mestecu. Krivda tudi butastih zakonov.

  • skywalker 13:32 01.januar 2014.

    Sicer se tudi sam občasno peljem s kolesom,ampak roko na srce, v Ljubljani se v zadnjih letih onemogoča in otežuje zgolj avtomobilski promet..,.ulice se bodisi popolnoma zapirajo za avtomobilski promet,ali pa preurejajo v enosmerni,da pridobijo parkirna mesta s katerimi polnijo ...prikaži več mestni proračun.Vendar glede na to,da če hočeš it v center z avtom,moraš plačat drage parkirne hiše,ki večinoma samevajo,me zanima, zakaj hudiča še vedno vztrajajo pri gradnji garažne pod tržnico....Da bodo tam parkiral bicikli al pa člani magistrata?

  • crvit 12:46 19.december 2013.

    Zanimivo da se tale frajerček ne spomni dogodka potemtakem ni sposoben opravljati takega poklica in je zrel za psihiatrijo,seveda se bodo na redarski službi samo izgovarjali češ to in ono če parkomat ne dela mi je glih vsseno pa če ...prikaži več vidim da mi redarček okol avta kaj šlata mu lahk sam dam kero na gobec pa konec debate.

  • Senior 12:11 21.december 2013.

    VERJETNO IMA PREVEČ NAŠPONANE MOŽGANE, ZATO MU JIH JE POTREBNO RAZRAHLJATI! Na gobec!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.