Pošta naj uredi običajno poslovanje. 26.5. sem dobil pismo o prispeli reviji iz GB, ki je podvržena carinskemu postopku. Po oddanih podatkih, sem dobil 27.5. zahtevek za plačilo 3.5€. Plačano. Dostavljeno danes, 03.06. En teden. Halo. Ob tem, da za… ...prikaži več knjige kupljene pri Amazonu iz GB ali USA še nikoli nisem plačal dajatev. Poštarje, ki peš nosijo pošiljke menjajo kot gate, očitno so poceni delovna sila. Namesto, da bi poštarje bolje plačali, bo dostavljal drag robot. Nesposobna uprava.
Kdaj bo penzije razvažal, da pridem z eno avtoprikolico...:)
prikolica je prevelika ,kovček pa skuter bo dovolj😊
Pošta naj uredi običajno poslovanje. 26.5. sem dobil pismo o prispeli reviji iz GB, ki je podvržena carinskemu postopku. Po oddanih podatkih, sem dobil 27.5. zahtevek za plačilo 3.5€. Plačano. Dostavljeno danes, 03.06. En teden. Halo. Ob tem, da za… ...prikaži več knjige kupljene pri Amazonu iz GB ali USA še nikoli nisem plačal dajatev. Poštarje, ki peš nosijo pošiljke menjajo kot gate, očitno so poceni delovna sila. Namesto, da bi poštarje bolje plačali, bo dostavljal drag robot. Nesposobna uprava.
vračilo denarja ,če odstopiš pa čakaš 3 tedne ,ti si še hitro dobil v 1 tednu robo
Če bo peljal pošto k Strojanovim, jo bo samo enkrat - in nikoli več! In poštarji ga bodo našli na nekem odpadu v Italiji..
ali pa bodo imeli zajčnik