Slovenija

Pripravite se, ni šala: Po Ljubljani bo odslej pošto razvažal robot

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Srec Srecc
    Iuckyss1 14:22 03.junij 2026.

    Kdaj bo penzije razvažal, da pridem z eno avtoprikolico...:)

    • Avatar Ladislav Tekavčič
      NickMason. 06:21 04.junij 2026.

      prikolica je prevelika ,kovček pa skuter bo dovolj😊

  • dare326 13:46 03.junij 2026.

    Pošta naj uredi običajno poslovanje. 26.5. sem dobil pismo o prispeli reviji iz GB, ki je podvržena carinskemu postopku. Po oddanih podatkih, sem dobil 27.5. zahtevek za plačilo 3.5€. Plačano. Dostavljeno danes, 03.06. En teden. Halo. Ob tem, da za ...prikaži več knjige kupljene pri Amazonu iz GB ali USA še nikoli nisem plačal dajatev. Poštarje, ki peš nosijo pošiljke menjajo kot gate, očitno so poceni delovna sila. Namesto, da bi poštarje bolje plačali, bo dostavljal drag robot. Nesposobna uprava.

    • Avatar Ladislav Tekavčič
      NickMason. 06:20 04.junij 2026.

      vračilo denarja ,če odstopiš pa čakaš 3 tedne ,ti si še hitro dobil v 1 tednu robo

  • Naklonsky 15:21 03.junij 2026.

    Če bo peljal pošto k Strojanovim, jo bo samo enkrat - in nikoli več! In poštarji ga bodo našli na nekem odpadu v Italiji..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.