Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
72887 ogledov

Po prepovedi ogrevanja z elektriko zdaj še prepoved tega

Komentarjev 58
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 15:23 05.september 2023.

    Ko bodo ukinili uporabo premoga bodo vsi prešli na elektriko!

  • jakec42 19:11 05.september 2023.

    Čedalje večje strokovnjake imamo,polovico jih je treba izvozit v Budalostan!

  • rd2dmk2 06:29 06.september 2023.

    naj mi tile strokovnjaki povedo kakšna je razlika med gnitjem drevesa v gozdu in gorenjem polena v peči.. a mislijo da pri razkroju lesa v gozdu ne nastaja CO2. ampak treba bo uvažat foto panele, pa magari če jih ne ...prikaži veče bo. ker jih ne bo za vse nas, tako kot ni zlata in kaviarja, pa niti ferarrijev ni za vse. daljinsko ogrevanje bo pa na kaj verjetno na kolm, ker atomskih elektrrarn tud ne bo dost, ker urana ni ravno tolk kot polen. najbiljš da si zaželimo da bo globalno ogrevanje odneslo zime

  • Francs 12:36 05.september 2023.

    Učinkovita raba energije je vsekakor potrebna in pametna rešitev . Kako pa to najlažje in poceni doseči to je pa drugo vprašanje na katerega pa ti jebeni birokrati seveda nimajo odgovora . Verjetno bo čez kako leto prišlo priporočilo kasneje ...prikaži veče pa zakon , da se sploh ne ogrevamo

  • lojs 20:38 05.september 2023.

    ti birokratski kvazi izumitelji so največji škodljivci današnjega časa ... za ogrevanje bo samo še sonce, pa makar crknemo od mraza

  • dare326 13:28 05.september 2023.

    Hoteli ste Svobodo, sedaj plešite.

  • Avatar GeorgeLincolnRockwell
    GeorgeLincolnRockwell 07:24 06.september 2023.

    Mene po branju teh komentarjev veseli, da je folk spregledal kam pes taco moli. Vse gre po planu WEF-a, ki pravi, da ne bomo posedovali ničesar in da bomo kljub temu srečni. Za to "vlado" lahko rečemo, da je en ...prikaži večen lep primer globalistične nesnage.

  • Naklonsky 09:37 05.september 2023.

    Golobizem. Približevanje privatizacije energetike z nadsvetlobno hitrostjo… pripraviti je potrebno teren!

  • jakec42 10:17 06.september 2023.

    Nori strokovnjaki in politiki EU.samo študirajo kako bi nam zagrenili življenje,sami pa se vozijo z avioni in sploh za njih to ne velja,narod pa naj zebe-bolano!

  • Majazmaja 14:55 06.september 2023.

    Ok ... Imam srečo, da si lahko kupim sončno elektrarno in ogrevam na ta način. Ampak obenem imam to smolo, da infrastruktura v mojem kraju postavitve sončne elektrarne NE omogoča, ker je na tisti trafo postaji že ENA (ja, ena ...prikaži več sama) 11,4 kW elektrarna in bi moja preobremenila omrežje. Kaj pa zdaj, Sivi sral3c in Nutrija?!

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:29 06.september 2023.

    Pa še to,če se bo zemlja segrela,bomo prenehali kurit,in se bo potem sama ohladila

  • jakec42 09:26 07.september 2023.

    Pozimi sončna elektrarna ne proizvede elektrike niti za razsvetljavo,kaj šele za ogrevanje! .sploh pa ponoči ko je najbolj mrzlo,samo strokovnjaki tega ne priznajo ali ne vedo!

  • matej820 10:06 10.september 2023.

    Hahahahaha...in kaj mi bojo če kurm na drva?..boli me racku 🖕🖕

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.