Zdravje
4710 ogledov

Dobrih 560 okužb manj kot včeraj, kaj to pomeni

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 10:11 13.januar 2022.

    na dnevniku TV slovenija je bila podana izjava visokega uradnika iz EMA-e da pretirano cepljenje z "poživitvenimi" odmerki nima smisla ker---- o sveta pomagavka --- ker zbega imunski sistem cepljenega. no jest nisem velik strokovnjak na področju medicine ampak na ...prikaži več to opozarjam že nekaj časa , pa me sedaj skrbi da ta dotični "strokovnjak" iz EMA-e ni bral mojih postov tule na žurnalu in ni pridobil svojega strovnega mnenja na podlagi mojih "strokovnih" mnenj.

  • QSprm 14:09 13.januar 2022.

    Pravoverni korona teroristi ze bijejo plat zvona. Nad bolezen, ki je hkrati sveti gral brezpogojno verujocih korona fundamentalistov, ki se nesramno okoriscajo s to epsko histerijo, je v zadnjih vzdihljajih. Ce se hitro ne najde nadomestilo, bojo prisiljeni poprijeti za ...prikaži več kaksno delo in dejansko pokazat kaksen rezultat. To je pa ze bolj v domeni znanstvene fantastike, kajti ta falanga notoricnih bebckov je opravilno povsem nesposobna.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:47 13.januar 2022.

    ne se cepit pa bo mir

  • rd2dmk2 10:14 13.januar 2022.

    pa še ena indijanska zgodba... pride jesen in poglavar indijancev skiče pleme in jim razloži da je čas da gredo nabirat drva za zimo. in pleme gre in nabira. čez čas pride k poglavarju pa ga prašajo če je dost. ...prikaži več poglvar pokliče na vremenološko službo in vpraša kakšna je napoved za zimo. "huda bo" mu odvernjejo. in to pove plemenu in nabirajo drva. in tako se ponovi še nekajkrat, doker poglavar ni sit plemena, ki mu joka da je utrujeno in pokliče vremenarje.

    • rd2dmk2 10:16 13.januar 2022.

      no in ko dobi glavnega vremenarja ga vpraša če bo zima res huda in ta mu reče da bo.. in poglavar ga vpraša :" kako pa to veste?" pa reče vremenar :"ker indijanci kot nori nabirajo drva za zimo!!".. no ...prikaži več tale zgodba me malo spomni na našo in še katero medicinsko stroko in vse strokovnjake okol nje, ki tako napovedujejo prihodnjost epidemije... pa lep dan . hough.

    • Dusan12 11:21 13.januar 2022.

      Rd2 nebi ti škodilo, da se vpišeš na nižjo pomožno osnovno šolo, nisi sposoben napisat enega samega odstavka, da bi narod razumel, kaj hočeš povedat s tem tvojim pisanjem, sramota, si slaba kopija necenzurirano si.

    • rd2dmk2 16:23 13.januar 2022.

      dušan12 a greva nekaj stavit ? greš ? da narod razume kaj sem jest napisal . če pa ti ne razumeš pa ti ne morem pomagat. žal nisem šel v take šole da bi znal rastlinam opisat ali še boljš - napisat.

    • Ender3 17:00 13.januar 2022.

      Ta indijanska zgodba je ponarodela, nisem si pa mislil, da je troli in aktivisti še niso slišali...😌😌 So premladi ali pa so jim nalogodajalci pozabili omenit kako jo, komentirat.

    • rd2dmk2 17:19 13.januar 2022.

      ender3 verjetno nekateri ne berejo drugega kot tvite ljubljenega vodje, pa nikol niso slišal za ezopa, homerja, mogoče tud ne za prešernovega čevlarja. ampak so pa šolani.. a je kdo zasledil kolk tvitov moraš prežvečit in se jih naučit na ...prikaži več pamet da dobiš diplomo tiste stranke.

  • Pišmevuh 11:05 13.januar 2022.

    Ceplenje ni obvezno, obvezen je PC. Prisiljen sem se namerno okužit.

    • Dusan12 11:15 13.januar 2022.

      Nihče te ne sili v nič, si pač nebogljeni, nerazgledan levi prdec, kapiš

    • ales7 11:21 13.januar 2022.

      Dušan12 glede nerazgledanosti in nebogljenosti se zamisli nad sabo, da tako slepo in nekritično slediš dogmi cepljenja. Verjamem pa, da se sedaj ob vseh znanih in potrjenih zmotah stroke počutiš kot nategnjen prdec. Nosi posledice svoje nerazgledanosti, saj si dec, a ne!

    • Ender3 17:04 13.januar 2022.

      Dušan12👎je izgubljen primer, tudi če komentira, piše mimo vsebine . Dolce far niente. ..

  • Jeanette_Jenkins 13:34 13.januar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 09:47 13.januar 2022.

    Kaj pa, če se ljudje namensko okužijo, da se jih neha buzerirati s cepljenjem in je mogoče zato tak porast? Je naša pametna stroka mogoče na to pomislila? Nehajte že utrujati s to korono, siti smo vas že.

  • Dusan12 11:10 13.januar 2022.

    B.P. avtor, poišči sli službo, da boš koristen družbi in ne nakladaj, ….

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.