Šport /sport/kolesarstvo
4363 ogledov

Pogačarju polaga na srce: "Nikoli ne upoštevaj Armstronga"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • manja53 14:19 24.julij 2024.

    Je vedno zaspan, je bolan sli pa? Pogi namreč...

  • Enzgg4 14:08 24.julij 2024.

    V čem je težava Lanceovega komentarja? Čisto res je, kar je napisal. Pogi je tako izjemen in tako dominantno deklasira konkurenco, da je to vzbudilo nemalo zavisti in celo sovrastva pri nekaterih. Samo poglejmo zadnji tdf. Pogi je imel zmago ...prikaži več v žepu že vsaj 3 dni pred zaključkom, pa vseeno do zadnjega ni privoščil etapne zmage kaksnemu neškodljivemu konkurentu. S čemer ni nic narobe, da smo si na jasnem. Le dominantnost, s katero kaže, da so vsi daleč zadaj in se lahko dajejo samo med sabo, ne...

    • Enzgg4 14:09 24.julij 2024.

      ... pa tudi z njim, ni vsem všeč. Ampak to je pac cena uspeha.

    • hpet 14:35 24.julij 2024.

      Gre tudi za psihološko strategijo. Vse je premišljeno, tudi psihološka zmaga nad konkurentom ima izjemen vpliv. Če je konkurent psihološko "zlomljen", bodo njegove performance slabše. Izguba motivacije, dvom v svoje sposobnosti ipd. Mislim, da se je to tudi jasno videlo.

    • Enzgg4 15:35 24.julij 2024.

      Res. Meni se je Jonas kar smilil na koncu. Nekje na sredi dirke mi je šel še na k****, ko nikakor ni hotel sodelovati, čeprav bi bilo takrat to v obojestransko korist. Potem pa ne vec. Prav ganljivo se mi ...prikaži več je zdelo na koncu xy etape, ko sta z Remcom skupaj prikolesarila v cilj, in ga je takoj zatem prijel za roko. Pokazal se je tako človeski in da le ni tak šupak, kakor se je zdelo vmes. In roko na srce, njegove poskodbe na dirki po Baskiji so bile tako grozljive, da bi kaksen tudi zaključil...

    • Enzgg4 15:36 24.julij 2024.

      ... kariero, on pa ne. Je okreval in treniral, kolikor je lahko, in se podal na Tour. Zato mu privoščim #2 in da bi se dolgo vozil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.