Avto
122332 ogledov

Ker nosi očala, so mu policisti zasegli avto in podeseterili kazen

Komentarjev 146
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rafo 08:28 29.julij 2020.

    policija naj raje preganja voznike potencialne morilce in podobne modele, kolikor hočeš jih je na cesti

    • blayo 10:46 29.julij 2020.

      Saj jih. Samo oni se ne bunijo na Fejsbuku...

  • Pepe007 08:31 29.julij 2020.

    Od Policije ne gre pričakovati, da bo delovala v dobro ljudi. Razen seveda, ko se je treba slikati na neposredni bližini s protestniki. Takrat se oglasi policijski sindikat. Sicer za situacijo iz članka ni kriv neposredni izvajalec policist, temveč bedak, ...prikaži več ki je zakon napisal.

    • blayo 10:45 29.julij 2020.

      Vedno delujejo v dobro ljudi a seveda v skladu z zakonodajo. Oni s tem, ko s ceste spravijo pozabljivca, varujejo tebe in mene.

    • lulibuc 11:56 29.julij 2020.

      Blayo a ti je spet zmanjkalo igrač?

    • Janez_53 12:37 29.julij 2020.

      Vse sorte barabini in cestni kreteni res neupravičeno pričakujejo pomoč policije pri svojih nečednih dejanjih! Normalni ljudje pa še vedno dobimo pomoč od njih, če jo potrebujemo. In to v najrazličnejših situacijah. Redke izjeme so tisti policisti, ki pravzaprav spadajo ...prikaži več med barabine, ampak so zaposleni pri policiji. Ampak-prej ali slej se jih večino odkrije in ustrezno sankcionira.

    • kontrahan 12:55 29.julij 2020.

      Ja ta je pa res en barabin in kar naenkrat, ko mu je potekel zdravniški je pozabil voziti in je postal slep. Ste vi isti kot policaji, imate možgane samo zato, da jebete ljudi tam kjer jih ni treba. In oboji ste budale.

    • blayo 14:23 29.julij 2020.

      Ne ni pozabil vozit, pozabil je podaljšat vozniško! A ti si tudi eden izmed tistih ki kljub omejitvi hitrosti vozijo prek omejitve, ker so sami mnenja da je to varno?

  • miho 09:11 29.julij 2020.

    Ok, razumem, da vozniške sposobnosti tistih, ki imajo zdravstvene omejitve, niso nujno enake vozniškim sposobnostim tistih, ki zdravstvenih omejitev nimajo, ne razumem pa, zakaj lahko tisti, ki v času, ko so delali izpit za avto, niso imeli zdravstvenih omejitev, ne ...prikaži več rabijo hoditi na kontrole, pri katerih bi jim ugotavljali morebitne novonastale zdravstvene omejitve in tako lahko vozijo do 80. leta, medtem pa dobijo očala, poslabšajo se jim gibalne spos., dobijo sladkorno bolezen, motnje spanja,.

    • blayo 10:43 29.julij 2020.

      Si predstavljaš razsežnosti revolta ljudstva pred parlamentom, če bi uvedli obvezen zdravniški pregled na vsakih 5 let za vse voznike?

    • miho 10:48 29.julij 2020.

      Blayo, da predstavljam si revolt, ampak le tako bi preprečili, da bi kdo s po 18. letu in že dolgo pred 80. letom nastalimi npr. psihičnimi motnjami ogrožal varnost prometa...

    • Janez_53 11:03 29.julij 2020.

      Problem je povsem drugje. Osebni zdravnik bi moral biti tisti, ki bi na osnovi zdravstvenega stanja svojega pacienta v njegovo dobro in v dobro ostalih udeležencev v prometu, moral predlagati ustrezni specialni pregled, kjer bi se ocenila dejanska sposobnost vožnje, ...prikaži več posledica tega pa bi bila ustrezna omejitev za vožnjo ali periodični pregledi.

    • blayo 11:03 29.julij 2020.

      Itak. Torej se morava pač strinjat, da mora država ugajati večini in pač na rovaš tega vsake toliko časa nekdo najebe, v globalu smo pa še vedno srečni in zadovoljni, ker nam ni treba tako pogosto hodit na preglede.

    • blayo 11:05 29.julij 2020.

      Janez, se ne strinjam s tabo. Zato imamo medicino dela. Kako ta deluje je pa drugo vprašanje.

    • miho 14:53 31.julij 2020.

      Medicina dela so sodniki v belem. Ne znajo drugega kot soditi in zagreniti življenje ljudem. Ok, če bi obstajal alternativen prevoz avtu... Tako pa - jebi se.

  • Avatar right
    right 09:07 29.julij 2020.

    a teh kretenov v uniformi ne učijo nič drugega, kot jebati narod in iz vsakega, ki ni po njihovih merilih, narediti kriminalca? marš golazen plava v 3PM. vsaka pizda bo enkrat prišla na svojo školjko srat

    • blayo 10:40 29.julij 2020.

      Kako misliš vsakega? Jaz pa mislim, da se skoraj nobenemu oziroma zelo malemu procentu dela krivica...

    • Avatar praufo
      praufo 13:16 29.julij 2020.

      right, odlično si napisal! + od mene, ... ti blayo pa pejt nazaj na svoj planet malega princa, pa tam postavlaj take trditve, tja spadaš

    • blayo 14:14 29.julij 2020.

      praufo, kolikokrat v življenju so te ustavili? Kolikokrat si naredil prekršek pa jih ni bilo tam, da bi ti zacolali? Iz tvojega posta je razbrati, kot da bi vsakega Slovenca vsaj 1x na dan ustavili in csaj 1x na teden ...prikaži več in brez podlage jebali in oglobili. Mene konkretno so v 30 letih ustavili 3x in vedno so bili korektni... ženo 1x v 30 letih. Poznam ljudi, ki jih v svoji vozniški karieri niti 1x videli niso, kaj šele da bi jih ustavili in zdaj ti mene prepričuješ, da jebejo narod.

    • Avatar praufo
      praufo 14:34 29.julij 2020.

      oh že spet ti blayo ... jest tebe nič ne prepričujem , tvoja statistika me ne zanima, policaji se pa držijo plana, po katerem so primeri načrtovani ... lahko se sliši kot izmišleno, ampak to se slišal od policaja osebno ...prikaži več ... plan, je plan... toliko se jih ustavi, toliko jih mora napihat, toliko bo kazni, itd ... vsaj tako je blo pred leti ... niso sami krivi zato, znajo pa po pooblastilih precej privit stvari ... sam konkreten primer je več kot pretiravanje, ne poznamo pa celotne zgodbe

    • blayo 04:23 30.julij 2020.

      Policajev je bistveno premalo glede na število prekrškarjev. Plan gor ali dol, sankcionirajo prekrške, ki jih zaznajo. Vedno se bo našel nekdo, ki bo jokal: "Zakaj so mene ustavili in me oglobili, onega pa ne!", ampak bistvo je, da tisti ...prikaži več ki najbolj jokajo, so ponavadi tudi največji prekrškarji.

    • blayo 04:28 30.julij 2020.

      Zdaj bom malo nesrmen ampak če bi tegale še malo bolj podrobno "pregledali", bi mu sigurno našli še kaj... recimo kakšnih žarnic ne bi imel al pa pretečeno prvo pomoč, premalo profila na zadnji levi gumi ali kaj podobnega.

    • Avatar praufo
      praufo 13:20 30.julij 2020.

      ja blayo, tebe že čaka mesto v neki sajko bolnici, ker samo tja spadaš ... take bedarije, ne prvič , klobasaš, da človeka nažene na veliko potrebo ... zate je idealen policaj tale na posnetku ... https://www.youtube.com/watch?v=ttrf49k6QX4&t=64s ... to je ...prikaži več je pojem birokracije, zato so tako uspešni

    • blayo 13:31 30.julij 2020.

      Če se upaš, napiši in z dejstvi podpri svoje zapise kontra meni, omenjanje bolnic ti ne bo pomagalo. Dejstvo je, da folk ve, da je policistov premalo oziroma da je nadzor slab, zato pač raskirajo in kršijo predpise. Ko so ...prikaži več pa čisto slučajno zasačeni pri tem početju, se pa nekateri bunijo češ kakšna policijska država smo.

  • Avatar ovca
    ovca 10:14 29.julij 2020.

    Če človek nosi očala že od mladosti, je toliko odgovoren, da se ob slabšem vidu sprehodi do okulista, zaradi sebe. Da zasežejo avto je totalni kretenizem. Bo dobil denar nazaj, če se izkaže, da ima še vedno enako dioptrijo? Tisti, ...prikaži več ki pišejo zakone so res totalni idijoti. Tudi sama imam dioptrijo od otroštva. Ko so prišle leče na naš trg, sem jih vzela.

    • Avatar ovca
      ovca 10:17 29.julij 2020.

      Ker sem imela leče, sem morala hodit podaljševat vozniško na 1/2 leta, potem na 1 leto, ko se mi je pa utrgalo, ker nisem dobila strokovne razlag, zakaj moram hoditi tako pogosto, so mi končnooooooooo po 10 letih dali vozniško ...prikaži več za podaljševanje na 5 let. Toliko o strokovnosti. Osebno pa mene zelo motijo (nekaj jih poznam), ki vozijo pod pomirjevali in antidepresivi. Nisem pa še slišala, da bi takšne sankcionirali. In ja, vozijo drogirani.

    • Avatar praufo
      praufo 12:56 29.julij 2020.

      ovca , niso idioti, tisti, ki pišejo zakone , ker take namenoma pišejo , največji idioti so v parlamentu, ki podtrdijo take zakone in to zakone, ki jih nikoli ne preberejo

    • Avatar ovca
      ovca 12:59 29.julij 2020.

      Kribi do oboji,ker so nepismeni. Se najbolj pa smo krivi mi,ki jih placujemo za njihovo nesposobnost...

    • SonnyBlack 18:26 29.julij 2020.

      krivi smo mi ja,ker smo dovolili da so raznorazni gumpci prisli na polozaje katerim niti priblizno niso kos

    • SonnyBlack 18:28 29.julij 2020.

      najvecje barabe so zaposlene pri policiji...dejstvo od nekdaj ze

    • Avatar praufo
      praufo 20:17 29.julij 2020.

      sonny , zase trdim, da nisem nič kriv, ker me nihče ni nič vprašal , za tebe pa ne vem komu si dovolil "... da so raznorazni gumpci prisli na polozaje..." ... če tako praviš, nosiš del odgovornosti, jaz ne

    • Avatar praufo
      praufo 20:23 29.julij 2020.

      ovca, največjo odgovornost nosijo poslanci-posranci, ki glasujejo vse vprek kot eni roboti ... oni seveda niso pravniki ali strokovnjaki za karkoli (rezen za komedijo) , odločitev je pa čisto politična, kar pomeni, da t.i. "stroka" ali razne agencije nekaj natuhtajo, ...prikaži več pa pošlejo v parlament, večina zakonodaje pa temelji na molzenju državljanov za vsako napako ... še tebi povem, da mi nismo krivi, ker po volitvah oni vse delajo po svoje, kakor jim paše

    • Avatar ovca
      ovca 07:44 30.julij 2020.

      Praufo,smo. Lahko izvolimo (na volitvah) ljudi,ki delujejo kolikot toliko posteni. Ko pa se izkaze,da so govorili eno,delajo drugo,bi jih ravno tako morali odstavit. Tega pa zal ne moremo. In tudi temu se pravi "luknja v zakonu".

    • SonnyBlack 11:34 30.julij 2020.

      volitve je treba zbijkotirat...in to tak da vsi gremo tja in vsak samega sebe izvoli...in to zaradi tega,ker so vsi od ponujenih kandidatov barabe...zeljni iblasti in oohleoni na denar...

    • Avatar ovca
      ovca 14:09 30.julij 2020.

      Hahaha Sonny,to pa je misija nemogoce. Jajotovi verniki bodo volili za diktaturo,torej se ve,za koga. Ti mamini zmazki pac potrebujejo nekoga,da jih vodi. Sami nesposobni zmazki,ki so nedonoseni in niso sposobni razmisljat s svojo buco.

    • Avatar praufo
      praufo 14:23 30.julij 2020.

      ovca, veš zakaj volijo sds in jajota? zato, ker je on garant, da ne bo več komunizma, čeprav ga imamo še vedno , že 30 let ... seveda ga on nikoli ne bi ukinil , volitve pa dobi z umazano ...prikaži več propagando , za vse so krivi komunisti, kamor spada ... seveda njemu diši fašistična oblast policijska država in izredne razmere, potem se dobro počuti ... na državne volitve grem samo, če mi plačajo udeležbo, sicer me ni tam ... eni in isti cepci, ki nas samo molzejo, ne hvala!

    • Avatar ovca
      ovca 18:24 30.julij 2020.

      Kar se volitev tiče, bom tokrat šla. Smola je, ker šimpanz (iz ZOO-ja) ne kandidira. Bi ga definitivno volila. Vseeno mi je, kdo dobi volitve, samo jajo ne. Folku se ne sanja, kaj pomeni ta tip, ki ima narcistično motnjo ...prikaži več (pa še kakšno). Ravno zato bom šla, načelno pa me politika ne zanima. Spremljam pa, kdo naredi največjo štalo folku.

    • SonnyBlack 20:13 30.julij 2020.

      vsi kandidati na volitvah kar se nam ponujajo...so zal govnari...ce ze grem tja ko bojo (itak ne hodim),bom bolil Hitlera... oa se nekaj...volitve so ob nedeljah...se pravi s5 mi cajt kradejo...ko bo drzava prislonla kaki euro za prihod na volitve,se ...prikaži več lahko gremo taki sport...drugac pa se naj jebejo

  • Laznivi 09:43 29.julij 2020.

    14 dni prej je imel se veljavno voznisko in je bil popolnoma sposoben voziti ,cez 14 dni pa je postal totalno nesposoben da so mu mogli kar avto ukrasti. Drzava od k....

    • blayo 10:15 29.julij 2020.

      Kaj hočeš povedat? Mogoče to, da bi mogel zakon vsebovati dodaten pogoj "razen če je Janez vozil brez veljavnega vozniškega dovoljenja, ker ga je pozabil podaljšati"? So bili že popolnoma zdravi in sposobni vozniki, ki so kar na lepem umrli ...prikaži več v prometnih nesrečah. Še en dan prej nič ni nakazovalo na to, da bodo naslednji dan mrtvi...

    • Drvael123 11:17 06.december 2020.

      Blayo, vi ste verjetno iz lune... Verjetno (še) ne nosite očal, zato ne razumete za kaj se gre in vas lepo prosim, da se vrnete nazaj na luno :)

    • blayo 01:23 12.december 2020.

      Če si v prekršku, si pač v prekršku. Do takrat, ko si ne zrihtaš vozniške, pač ne voziš. A je problem? Da ti bo vozniška potekla veš pa že takrat ko ti jo izdajo in tudi točno veš kdaj ti ...prikaži več bo potekla, tako da je vse v tvojih rokah.

  • Buča Pepa 08:43 29.julij 2020.

    Največja napaka je , da vsem piše, da velja vozniško dovoljenje do 80 leta starosti. malo pa jih ve, da je treba podaljšati veljavnost dokumenta.

    • Janez_53 11:06 29.julij 2020.

      Hej, Buča! NA VOZNIŠKI ti piše, do kdaj je veljavna!!! A je res tako težko preveriti ta podatek???

    • Avatar praufo
      praufo 13:19 29.julij 2020.

      ja buča , res je , to je spet posebnost naše države, v nemčije je veljavnost do smrti ... vsak naj sam oceni glede na počutje koliko je zdravstveno sposoben ... naša država je pa najbolj urejena in mora ves ...prikaži več čas nekaj preverjat, zato, da imajo nekateri delo in da se denar obrača

    • djdj 17:45 29.julij 2020.

      Po novem na 10 let s svežo fotografijo. Niti nisem mogel registrirati vozila, ker sem spregledal, da mi je dovoljenje preteklo.

    • Buča Pepa 19:43 29.julij 2020.

      janez53 res je, vendar je veljavnost izpita z velikimi številkami, veljavnost dokumenta pa težko najdes. Oba podatka sta na vozniski, tako da je malo zavajoče

  • mcelin5 09:01 29.julij 2020.

    Jaz jih poznam kar nekaj ki gredo raje peš kot da tvegajo teror policistov

    • blayo 10:36 29.julij 2020.

      Pravilno! Peš je zakon!

    • blayo 10:38 29.julij 2020.

      Mogoče je pa policija od ministrstva za zdravje dobila navodila, naj spodbujajo zdrav način življenja z gibanjem :)))

    • Janez_53 11:04 29.julij 2020.

      Ne blebeči neumnosti!

  • jakec1575 09:44 29.julij 2020.

    to, da ni smel odstraniti iz vozila tehničnih reči, ki jih rabi za posel je huda krsitev policista in bi morala romati na sodisce. cloveku so vzeli moznost zasluzka.

    • blayo 10:31 29.julij 2020.

      Ma to je spet vprašanje kaj je res in kaj ne. Samo njegovo "zgodbo" poznaš...

    • kontrahan 13:01 29.julij 2020.

      Nić ne pustijo vzzi ven. Vse mora ostati v avtu. Edino sodnik lahko odloči, kaj se lahko vzame iz avta naknadno. Policaji so hlapci države, država pa služi na nas s pomočjo policajev. In več kot polovica policajev kao tega ne ve.

    • blayo 14:21 29.julij 2020.

      Država smo mi vsi. Mi volimo ljudi v parlament, ki sprejemajo zakone po katerih se moramo ravnati...

    • kontrahan 20:10 29.julij 2020.

      blayo sanja pri belem dnevu

  • Jambor 09:37 29.julij 2020.

    Ni problem denarna kazen, kot pa zaseg vozila. V tem primeru se človek poučiti kot največji prekrškar. Sorazmerznost kazni višini prekrška je po mojem pretirana. POlicist bi lahko odredil prepoved vožnje in s tem parkiranje vozila. In glede na to ...prikaži več to lahko rečem, da živimo v policijski državi, ki ščiti največje prekrškarje, kaznuje in lovi pa male ribe. Zakaj že? Ker morajo policajčki doseči normo po številu in višini izrekov plačilnih nalogov. In zato so jim takšni primeri več kot "dobrodošli".

    • blayo 10:30 29.julij 2020.

      Mater kakšne kolobocije... nisem zasledil, da bi kdo na predlagajvladi.si predlagal kakšno rešitev na to temo. Gre pač za robni primer in takih robnih primerov (različnih seveda) je precej, ne moreš pa za vsakega zdaj tlačit v zakon dodatnih pogojev, ...prikaži več ker potem bi bil že sam zakon dolg 5000 strani...

    • Jambor 12:16 29.julij 2020.

      Blayo, samo eno vprašanje. A je šlo za naklepno dejanje?

    • blayo 12:24 29.julij 2020.

      Kaj ima pa to veze? Naklep je vedno težko dokazati, če ga storilec izrecno ne prizna. Vsak bo rekel, da je pozabil, oziroma nihče ne bo rekel, da je vedel a vseeno raskiral. SLO ni p od policijske države, samo ...prikaži več tolk. In nihče ne ščiti prekrškarjev, lepo te prosim no. Tole o normah pa prosim podkrepi s kakšnim verodostojnim virom.

    • Jambor 12:27 29.julij 2020.

      Blayo. Če se vsedeš za volan neregistriranega vozila z odvzeto vozniško... Drugače pa vprašaj kakšnega kolega policaja o normah. Obstajajo vsaj 12 let.

    • blayo 12:36 29.julij 2020.

      To je naklep jasno... in si ga tudi priznal, saj si se dejansko zavestno, brez vozniške usedel za volan. Tukaj boš težko koga prepričal, da si pozabil, da nimaš oziroma so ti vzeli vozniško. Nimam kolegov policistov, očitno jih imaš ...prikaži več ti ker toliko veš o tem.

    • Jambor 12:41 29.julij 2020.

      Glej, si prepameten zame.

    • Jambor 13:01 29.julij 2020.

      Blayo. Samo komentar na tvoje izvajanje. Ali si bedak, ali si policaj, ali pa si plačan policaj, da komentiraš tukaj-torej piarovec. Četrte možnosti ni.

    • blayo 14:18 29.julij 2020.

      Ti samo napiši v čem misliš da se motim in zakaj misliš da je tako. Ni treba nič žalit in ugibat na čigavi plačilni listi sem...

    • Jambor 22:16 29.julij 2020.

      Blayo, obilo kariernih uspehov še naprej.

  • Skipi 09:20 29.julij 2020.

    Jaz sem nazadnje šel dobra dva tedna pred potekom vozniške zamenjat očala k okulstu ker sem imel občutek da se je vid poslabšal. Pa sem moral dva tedna kasneje še na en pregled in ga plačat zato da sem lahko ...prikaži več podaljšal vozniško.

    • blayo 10:35 29.julij 2020.

      Ja in? Nisi povedal h komu si šel na prvi pregled...

    • Drvael123 11:25 06.december 2020.

      Blayo. Vi ste pa res totalni nevedež. Dajte se malo pozanimajte kako stvar funkcionira in nato komentirajte

  • Ender3 13:02 29.julij 2020.

    Med zakoni in kaznijo bi moralo biti tudi malo več razuma. Vse je z namenom, hraniti proračun s takšnimi pretiranimi sankcijami. Ob tem pa se, na primer pusti pijanega Breznika in proti kazni, ponovno prejme sedež v DZ. Ja, če, ...prikaži več ko bi bili, za vse enaki vatli.😎😌😕

    • Avatar praufo
      praufo 13:06 29.julij 2020.

      breznik ne rabi špegel, v tem je razlika,nosi samo sončne, najbrž podnevi

    • ak 13:27 29.julij 2020.

      Breznik je plačal kazen.

    • ak 13:29 29.julij 2020.

      Zakon je pa jasen, kdaj ima nekdo pravico do sedeža v DZ. Tu so bili zaenkrat vatli še enaki. (Enkrat so se hoteli vatli za določeno osebo malce spremeniti, pa je Ustavno sodišče preprečilo)

    • Avatar praufo
      praufo 13:55 29.julij 2020.

      ja sej ti vafli al vatli so prilagojeni ... mnogo let nazaj je tudi slavni govorec pri naklem, še po stari cesti povzročil nesrečo, seveda nikakor ne trezen, ampak nič se ni zgodilo ... ker on je osamosvojitelj, nekoč bo ...prikaži več dobil spomenik narodne heroja

  • SonnyBlack 18:35 29.julij 2020.

    ce bi npr od tega policaja ki je izvedel to sceno,prekskar bil nor njegov oce ali stric...skratka nekdo iz njegovih krogov...se nebi zgidilo nic... politiki se pijani vozijo zadrogirani...pa tudi ce pride v javnost niso sankcionirani...nasa policija =gestapo... je pa ...prikaži več res kako bi sele blo ce policije sploh nebi blo... ampak vseeno bi lahko gospoda malo milejse zrihtali,

    • McBobo 20:33 29.julij 2020.

      V normalni državi bi ga ustno opozorili in naredili zaznamek za ustno opozorilo v sistemu. Ko bi ga naslednjič ustavili in če nebi imel zrihtano, bi se smatralo, da se zajebava in bi se ga denarno kaznovalo, še prepoved nadaljne ...prikaži več vožnje. Tako pa narod butalcev in hlapcov, sami sebi največi rablji.

  • R9 14:13 29.julij 2020.

    Za osebe, ki imajo dioptrijo do + ali -2 in nimajo drugih težav z vidom in seveda tudi ne drugih zdravstvenih težav, ponovne ocene zmožnosti za vožnjo zaradi vida niso več potrebne. Tem osebam se izda zdravniško spričevalo brez omejitve ...prikaži več veljavnosti, zato pri njih zdravstveni pregledi za podaljšanje veljavnosti vozniškega dovoljenja v prihodnje niso potrebni.

  • kapibara1 12:25 29.julij 2020.

    Zakon je napisan za vse ! Do nekaterih boleče krivičen, do drugih še preblag.. VSAK ima- mora imeti kontrolo nad svojimi dejanji( če si vsaj opravilno sposoben).. če padeš- pozabiš, si pa usran.. Nimam osebne, imam samo vozniško, pa potni.. ...prikaži več pa na koledarju napisano, kdaj mi kaj poteče.. Vsi vemo kdaj datumsko je plača-penzija-socala nakazana.. na to NE pozabimo..

    • Avatar praufo
      praufo 13:08 29.julij 2020.

      da ne boš pozabu na špegle, sicer ti bodo avto zaplenil, lahko so tud une , ki jih kupiš na pošti

    • kapibara1 19:13 29.julij 2020.

      .. avto...? Ne sem na kolesu.. v avtu pa vse po reglcih ( dokumenti) meni avto NI dnevna soba. fotelej..

  • zdrej 14:08 29.julij 2020.

    Smrdi po policijskem fijakarstvu, ko dotični policist na terenu slepo sledi napisani črki zakona. Pri tem pa ne upošteva dejanske situacije in je ne oceni. Se mi je tudi že zgodilo. Recimo če je človek res pozabil, je kazen krepko ...prikaži več pretirana. Če je pa že v preteklosti imel težke prkrške pa mogoče celo pravilna. Iz napisanega tega vsekakor ne morem soditi, ker je krepko premalo informacij. Prav bi bilo, da nekdo strokoven in nevtralen pregleda slučaj in poda oceno in "popravke".

    • Avatar Leon
      Leon 16:45 29.julij 2020.

      Kaj se čudiš veš kdo je njihov šef ,?

  • joze95 07:37 29.julij 2020.

    Če bi se Vam to zgodilo pred 50 leti bi bil lahko obdelan s pendrekom in prespal bi v zaporu preko noči. Taka je bila navada primorskih miličnikov v tistem času. Hočete Švico (s plačami in seveda dragimi penzioni na ...prikaži veča slovenski obali z navadami iz Šumadije. Spoštovani tovariš omenjena vzorca ne gresta skupaj. Tako kot ne gre en teden zatajevanje, da uničujejo portoroške hotele Romi..... sedaj je prišla šele resnica na dan. Primorke pa imate to nesrečo da vam pripada malo bonov od otrok.

  • Avatar vec
    vec 20:15 29.julij 2020.

    Tole plenjenje vozil s strani policije se mora ustavit ( pa sploh ne vozim) ampak mi gre na k da ti vzamejo stvar ki si jo sam plačal, ali jo morda še plačuješ zaradi prekrška. MI imamo precej hude in ...prikaži večn drage kazni v primerjavi z nemci in avstrijci, a standad oni dvakrat boljši cene pa nižje. Se strinjam da pijance tiste ki gonijo do nezavesti ipd. policija KAZNUJE ampak ne tako da se jim odvzame vozilo, naj plača kazen ter gre na sočo pomagat žrtvam neserč, ali v mrtvašnico ipd. prevzgoja

  • bf11fb292921c717908bdee3670a3f022a1b836d 07:39 29.julij 2020.

    Niso krivi policisti. Država je lahko po hitrem postopku uvedla sledilno aplikacijo lahko bi uvedli tudi tako da te opozori na veljavnost dokumentov. Priznam tudi jaz sem se vozil s pretečeno vozniško kar dva meseca ker nisem bil pozoren sem ...prikaži več imel pa to srečo da me niso v tem času ustavili policisti.

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 09:47 29.julij 2020.

      Če uporabljaš aplikacijo e-uprava te na vsak bodoči pretečen dokument opozarjajo že leto dve pred iztekom,tko,da jest glih ne bi iskal izgovorov in vso krivdo valil na policijo in državo.Vsak se zase mora pobrigat sam,če čaka na druge,da bodo mislili ...prikaži več namesto njega se je zajebal in krepko!

    • blayo 10:17 29.julij 2020.

      RAZOČARAN, aha, ti torej nucaš še eno aplikacijo poleg eUprave, da te bo opozarjala o pretečenih dokumentih. Ena ti ni zadosti?

    • blayo 10:24 29.julij 2020.

      Sicer pa zakaj bi te država morala spominjati in opozarjati na tvoje dolžnosti? Tip ma računalnik ali pametni telefon, in ne zna uporabljat koledarja z opomniki na njem, med tem ko mu uporaba Fejsbuka ne dela težav...

  • bobubob 09:02 07.februar 2024.

    Če bi tako dosledno ukepali tudi pri nekaterih drugih 'dragocenih in zaščite potrebnih posebnih družbenih skupinah' , bi se človek s takim ukrepanjem še strinjal. Tako pa vidim tole bolj kot izživljanje organa nad tistimi, ki organu ne predstavljajo težjega dela...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.