Slovenija
404 ogledov

Policisti so se dogovorili, da bodo ministra ustavili in ga poskušali ujeti pijanega

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • encijan 19:14 01.marec 2016.

    Meni pa to ne počnejo. Le zakaj ne?!?

  • matermila 19:36 01.marec 2016.

    Če bi bil pošten,kakor se hoče zdaj prikazati,bi tole sranje obelodanil takoj,po dnevu ali dveh,ne pa po mesecu dni.

  • Hi5 20:38 01.marec 2016.

    Facebook je za policaje Second Life. Edina atmosfera, kjer se počutijo kot doma, spoštovani in vsemogočni. V realnem življenju jim pač tega primanjkuje.

  • Plavi-mil 22:04 01.marec 2016.

    Le kdo mu verjame, enega so podkupili, afera na afero, brez veze, kakršen sončni C(m)esar, taka vlada.

  • erikkk 07:45 02.marec 2016.

    Če se tako dela .. me zanima kam konkretno so še taka dejanja razširjena v policiji , vrjetno je 50% okuženosti s takimi gnilimi dejanji ... kar so si skuhal naj sedaj pojedo... Tako se v državi ne vodi policije ...prikaži več ... taki morajo takoj ven s policijeDokazi so preveč trdni da bi se zgovarjali ...

  • Avatar olor
    olor 08:39 02.marec 2016.

    ga ne zagovarjam, je pa razlika med ministrom in .... Seveda smo vsi enaki pred zakonom, pa se ti zdi ,da je to res? Povsod je tako, ne samo pri nas.

  • Žurnalček 14:58 04.marec 2016.

    Koji kreten, maloumnež in idiot , te je prepričal , da lahko žališ Predsednika vlade RS ! Žali ti na Nova 24TV forumu svojga Hitlerja , pa boš takoj videl kaj je Demokracija , dobesedno in cajtengi !

  • Žurnalček 15:01 04.marec 2016.

    Zaveden in pošten Slovenc , je ustavil protizakonita dejanja Srbend ! Kaj je tle narobe ? Mogoče si tudi ti na ić , da izdajaš Slovence !

  • Žurnalček 15:02 04.marec 2016.

    Hvala bogu , da so ga , žali se Čiftarski vladi v Prištini !

  • Skippy 09:56 01.marec 2016.

    Eno je redna kontrola, eno pa je načrtovano dejanje, ki bi ga morali vsi obsojati. Ne glede na to, kdo je ustavljen.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:44 01.marec 2016.

    In zato dragi moji ne govorte da nimate ničesar za skrivat. Pošteno stopite na prste oblasti pa bojo tok časa drezal vate dokler ne boš naredil prekrška za katerega te lahko pošteno oglobijo. Zasebnost je pomembna stvar. Izražanje mnenj v ...prikaži več anonimnosti še toliko bolj. Avtomatski nadzor brez posamične odredbe sodišč pa je gonilo zlorab. Zapomnite si to!

  • Ferluci 14:10 01.marec 2016.

    'Lep primer' dela policije. Pa saj to vedno delajo. Mladih dam v minicah ne kaznujejo kljub prekršku, znancev tudi ne, tistega ki jim pa na videz ni všeč, tudi če ni kriv pa. Mu že kaj najdejo. In naj mi ...prikaži večmi kdo reče, da političnega nasprotnika ne bi kaznovali. Čisto nekaj drugega je pa načrtovana zaseda in kaznovanje nekoga smo zaradi tega, ki ti ni všeč - obsojanja vredno in če ne suspenz vsaj premestitev na drugo delovno mesto!

  • Ferluci 14:45 01.marec 2016.

       

  • patrijarh 16:26 01.marec 2016.

    Kratice anonimneža iz preverjenih krogov je B.K.

  • Willi Swocc 08:31 02.marec 2016.

    Upam, da takim dajo odpoved in kazen o nespoštljivih pooblastilih. Tako bando od policije pokvarjene imamo pol bi želeli višje plače, da jih ni sram kje iščejo dlake v jajcih

  • OF 10:12 01.marec 2016.

    Jasno je bilo, da je bila zaseda, saj se je vedelo kje, kdaj in kaj bo počel, da pa je pil pivo, so pa na to temo velemodri verjetno dobili kak klic ali SMS direktno z dogodka, sam se ni ...prikaži več vse pokloplo, ker je premalo napihal, pa še žvižgača imajo v svojih vrstah.

  • jakec1575 13:51 01.marec 2016.

    Čeprav sem se vedno alergičen na policijo zaradi sistemskega inkasanstva zadnjih nekaj let, ne obtožujmo vse poprek. Dejstvo je, da je direktno usmerjanje na posameznika zrelo za suspenz. Uspesno so levi in desni sesuvali jedro policije zadnjih 15-20 let. Implozija ...prikaži več se je dogajala potiho. odslo je cez 1000 policistov. Ostajajo tisti, ki se verjamejo in tisti, ki ne morejo odditi, ker imajo druzine, ker jih je strah ali pa politicno agendo. Nezrelo obnasanje, ki mece slabo luc na vse. Ze tako zdesetkane vrste bodo se malo okrnjene, ker bo treba pac kaznovati. Policija rabi vec miru in predvsem ucinkovito sodstvo. kaj pomagajo vse preiskave, ce na sodiscu konca v gospodarskem kriminalu 1% zadev. Frustracija je popolna. Varnostan slika pa pada, ne zaradi migrantov, ampak zaradi prisilnih upokojevanj izkusenih kadrov, samoiniciativnih odhodov zaradi vpetanja politike itd.

  • Johan Spohan 08:27 02.marec 2016.

    Če ustavijo navadnega državljana in mu dajo pihati je vse v redu, če pa nekega nadutega ministra je pa cel cirkus. Očitno se oblastniška mafija smatra za nedotakljivo.

  • McClain 21:29 01.marec 2016.

    joooooooooj, kolikim so ze nalašč namestili kontrolo, le da so bili navadni drzavljani in ne ministri. To me sploh ne zanima, ce je bil poijan je bil pijan, naj odgovarja, ce ni bil je vse ok in konc. Sicer pa ...prikaži več naj ustavljajo tiste za katere sumijo da so pijani, vsekakor bolje kot da ne znajo precenit kdo je trezen in kdo ne. Sam sem pihal ze 30x, vsi friendi se mi ze smejijo, ker alkohola sploh ne guznem, mogoče deci vina/leto ali pa pol piva/leto.Le naj ustavljajo tiste za katere vsaj malo utemeljeno sumijo da so pili. In ce lahko inspektor zahteva od mene racun na vratih trgovine, potem lahko se gledajo po gostilnah kdo pije in ustavljajo tiste in ne treznih.

  • CharlySheen 10:13 01.marec 2016.

    Sram jih je lahko! Fuuuuj! Očitno imajo celo vzporeden sistem komunikacije za takšne primere.In potem bo g. Petrovič duhovičil o poštenju in podcenjenosti njihovega dela. Če navedbe držijo, bi morali vse vpletene odpustiti takoj.In potem jokajo, da nihče ...prikaži veče ne ceni njihovega dela? Le kdo jim je kriv?In kakšne bodo posledice? Nikakršne! najbrž bodo več truda vložili v to, da bi našli in kompromitirali tistega, ki je to svinjarijo spravil na dan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.