Avto
1330 ogledov

Policisti z novimi tehnikami meritev prehitrih voznikov

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan72 00:00 12.september 2015.

    Spet se nekdo v državni službi poleg premikanja riti za dobro plačo ukvarja z izumljanjem "tople vode". Jaz vidim tole iz dveh zornih kotov. Prvi je FUTRANJE proračuna in kaznovanje za vsako ceno (ja, to veleumi počnejo že vsa ta ...prikaži več leta...) in obešanje na 10%, drugi je pa dejanska volja storiti nekaj za varnost in umakniti kamikaze iz cest, Ne morem si kaj (ne, ni pregovorna fovšija),, ampak dejansko večino prekrškarjev (prekoračitve krepko čez 20%, parkiranje KJERKOLI itd,,,) ponavadi zasledim v avtomobilih višjega cenovnega razreda (zvezdice in krogci na havbah oziroma prtljažnikih,,), Kadarkoli lahko to trditev tudi slikovno argumentiram. Ne me hecat, da je problem v meni, če na pretočni oziroma prazni avtocesti namesto 130 vozim 150. Kaj pa tisti, ki vozijo +200 km/h? Zvišajte "toleranco" in kazni dvignite X10 zaradi mene. Tako se boste rešili (samo)morilcev. Ne pa brezveze kaznovat navadno rajo, ki v naselju vozi 56 km/h in to ne pade v vaših 10%. Ja, bogi revež se bo ustavil 20 cm

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:31 11.september 2015.

    8 km je lahko razlika ali v + ali v - . Ni moj problem če pač niso uzakonjeni bolj natančni števci al pa že kr v štartu vkalkulirane hitrosti v omejitve recimo da bi bila 138 namesto 130. Pač ...prikaži več spremenite zakone pa bom drugač vozu. Jz se nimam za pametnjakoviča zdej da bom kr vedu boljš kot pa merilc hitrosti. To je neumnost. Ne more se pričakovat od enga navadnega državljana da bo zdej on korigiral napake zakonodajalca. Zarad takih pričakovanj potem pride do tega da si vsak po svoje razlaga pravila in ni v praksi potem nekega enotnega pričakovanja kako vozit. In potem je tud kultura vožnje na psu.

  • Majazmaja 14:59 11.september 2015.

    Očitno bolj malo voziš po zahodu ... Ali pa sploh nič oz. greš do Celovca, pa še to čez Ljubelj :)

  • zdrej 16:08 11.september 2015.

    Saj ne more biti enotnega pričakovanja kako vozit. En hoče d(i)rkat, drugi pa sportski lagno 100kmh, ker avto manj žre. Zato so pa omejitve in zakoni. Če vziš po števcu po omejitvah te ne sme doleteti kazen. Zato so tudi ...prikaži več varnostne razlike ipd. Ti pa lahko ta sistem zaščite voznika pred nepravično kaznijo zlorabljaš in dobiš kazen. Tukaj si /sem si sam kriv potem. Tudi jaz ga izkoriščam. Po GPS-u mi kaže nekje 7 kmh manj pri hitrostih večjih od 90 kmh. Pri različnih avtih in hitrostih je ta razlika različna in vsekakor ni linerano odstotkovna. Odkar uporabljam ta sistem, nisem plačal kazni. Deloma tudi zato, ker je na AC razmeroma malo policije (večja verjetnost je, da me ustavijo par km pred domom).

  • dusan72 00:01 12.september 2015.

    kasneje, pa ob 80€ bo. Super rešitev (NOT).

  • Merkava4 14:21 04.april 2016.

    Prometni butci te države - spomnil vas bom še na eno državno svinjarijo na naših cestah - Prušnikova v Lj (cona 30), na obeh straneh parkirani avti, vmes kolesarji (ki bi morali voziti po Celovški!!!!!). Pelješ 30, prehitiš kolesarja z ...prikaži več 40, da ne voziš vštric cel Šentvid in redarstvo ti nameri 42 km/h! 500 eurov in 5 kazenskih točk!! Da povem naravnost - banda hudičeva lopovska...PS kolesarja seveda nihče ne povpraša po zdravju, tako kot ne pešcev ki hodijo preko celovške, kjer jim pade na pamet!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.