Dan potem, ko je umrl Dušan Konda je žaljivo objavo o njem na svojem FB profilu ..To govori veliko o njej, a tega je nihče ni vprašal . Naj bo to vsaj v vednost širše javnosti..
poenostavljeno do gradbenega in uporabnega dovoljenja....sepravi neki podobnega kot intervencijski zakon za legalizacijo Črnaćeve črnogradnje, ko je bila moznost oddaje dokumentov na pošto vsega skupaj eno uro!!!!!
Pa še nekaj, zakaj Planinci ne gradijo na Planinskem polju? Mogoče so malo za luno ali 100 let pred vami. 2x na leto je polje pod vodo, mogoče kot koliščarji. Ne ne gre tako.
Poplave so pokazale kako poenostavljeno do gradbenega dovoljenja. Malo kuverta, malo veze in poznanstva. Potem pa cvilite da vam država ni zgradila nove hiše.
Vse zgrajeno pred letom 2000 je potrebno takoj in brezplačno legalizirat. Če je nekdo rešil svojo stanovanjsko stisko tako da si je zgradil hišo in je bila država četrt stoletja tiho, naj bo tiho še naprej.
Ob prebiranju izjav kandidatov sem dobil občutek kot ,da gre za POKEMONE .
Dan potem, ko je umrl Dušan Konda je žaljivo objavo o njem na svojem FB profilu ..To govori veliko o njej, a tega je nihče ni vprašal . Naj bo to vsaj v vednost širše javnosti..
poenostavljeno do gradbenega in uporabnega dovoljenja....sepravi neki podobnega kot intervencijski zakon za legalizacijo Črnaćeve črnogradnje, ko je bila moznost oddaje dokumentov na pošto vsega skupaj eno uro!!!!!
Pa še nekaj, zakaj Planinci ne gradijo na Planinskem polju? Mogoče so malo za luno ali 100 let pred vami. 2x na leto je polje pod vodo, mogoče kot koliščarji. Ne ne gre tako.
Poplave so pokazale kako poenostavljeno do gradbenega dovoljenja. Malo kuverta, malo veze in poznanstva. Potem pa cvilite da vam država ni zgradila nove hiše.
Vse zgrajeno pred letom 2000 je potrebno takoj in brezplačno legalizirat. Če je nekdo rešil svojo stanovanjsko stisko tako da si je zgradil hišo in je bila država četrt stoletja tiho, naj bo tiho še naprej.