Magazin /magazin/film-glasba-tv
11929 ogledov

POP TV najavil kar dve novi voditeljici

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 16:28 30.avgust 2024.

    Rabijo novinarja, ki bo v enem tednu pripravil 5 minutni komercijalni prispevek..Sliši se lepo in zelo obetavno. Kmalu bo ocenjeno kot zelo priljubljeno. Pa kdo lahko trezno spremlja njihove informativne oddaje, če je več Hofer in Kinder oglasov kot, pa ...prikaži več uporabnih vsebin..Bojkotirat je treba to greznico oglaševanja..

  • Pierre 13:45 30.avgust 2024.

    Mi gledamo zgolj Novo TV 24 v službi resnice :-) :-)

    • Ender3 16:21 30.avgust 2024.

      Kakopak !! Oni ponujajo vizito vsak dan in ne zgolj v petek..

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:11 30.avgust 2024.

    Tretjerazredne novinarke postajajo voditeljice..res jim gre slabo

    • Ender3 21:09 30.avgust 2024.

      Saša Lozar pa periodično kar, dnevna urednica. Za nagrado za hitrostno posredovanje prispevkov. Potem ostane več časa za njihovo glavno dejavnost. Oglaševanje v najslabšem pomenu besede..

  • pecnik 14:52 30.avgust 2024.

    Pozdravljeni, moje ime je Kristene Bella, stara sem 60 let in trenutno sem bolna. Glede na svojo starost in trenutno zdravstveno stanje bi rada donirala 320.000 € za svojo nepremičnino. Če ste zainteresirani, mi pišite na moj e-mail: kristenebella@gmail.com

    • Ender3 16:22 30.avgust 2024.

      Ta trenutek še bolna, bodočnost pa sila negotova tistemu, ki bo temu nasedel..Dejavu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.