Slovenija
6020 ogledov

Popovič: V zraku je lahko še 800 glasovnic

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • joze76 23:14 13.december 2018.

    Koprske volitve so velika svinjarija. Edino pravilno in pošteno bi bilo volitve v celoti ponoviti. Ne branim Popoviča. Za Koper pa je dejansko dosegel ogromno. Tudi ne kritiziram "zmagovalca", toda ko vidiš, kdo ga poriva v ospredje, ti gre na kozlanje.

  • kimberly 16:58 12.december 2018.

    Naredil sem dober denar (200 € do 400 € / hr) na spletu iz mojega prenosnika. Prejšnji mesec sem dobil ček skoraj 30k, to spletno delo je preprosto in enostavno, ni treba iti v pisarno, svoje spletno delo na domu. ...prikaži več Na tej točki je ta delovna priložnost za vas.Če ste zainteresirani.zamočite, da ga posnamete na spremljajoči strani .... Preprosto pojdite na spodnjo stran in začnite svojee del0 .... ...... >>>>>>> www.Internet43.Com

  • doctor78 14:13 12.december 2018.

    A mi lahko nekdo razloži zakaj si koprčani toliko želite, da Popovič ne bo več župan? Pa ne mi kakor pokvarjena plošča ponavljat eno in isto ampak bi želel slišat konkretne zadeve. Ker skorumpiran in pokvarjen je VSAK politik. Ne ...prikaži več samo on. Kot turist imam občutek, da je za razvoj mesta Koper naredil OGROMNO. Ker ostala obalna mesta sta ostala v zgodovini. Z izjemo Izole sam ne opazim razvoja pri ostalih mestih. Alo, da slišim, kaj vas toliko žuli. Ker močno dvomim, da bo Bržan rešitelj.

    • mph 17:32 12.december 2018.

      Totalna aroganca, šikaniranje tistih, ki se ne strinjajo z njim, prikrite grožnje ali pa niti ne tako prikrite raznim, imaš nenadoma lahko vsak dan redarje pred hišo, kjer jih prej ni bilo 20 let blizu, če ni po njegovo, .... ...prikaži več. je pa ja ogromno naredil za VIZUELNO podobo. Ampak nek razlog bo kaj praviš, da niti te pravljične spremembe na bolje pri ljudeh ne odtehtajo več njegove vladavine. Bi razumel, da izgubi nekaj glasov, ampak od zadnjih volitev je drastično izgubil. Poznam nekaj takih osebno

    • porko2 18:59 12.december 2018.

      Veljakom je bil trn v peti in ti so se združili proti njemu. Mišič Mišič in podobni. Zdaj ko bo šlo vse po zlu, pa bodo stisnili rep med noge.

    • titty 20:05 12.december 2018.

      Eno je bit turist, čito nekaj drugega je biti občan. Letos v vrtcih niso dobili denarja za igrace, pisala, barvice,... da naj vzgojiteljice sparajo so rekli na MOK. Vrtec v Dekanih ima na igrišču blato/zemljo, pred nedokončanim bazenom je položna ...prikaži več travnata preproga. Šola na Škofijah ima položen azbest in Popović prepričuje ljudi, da je azbest neškodljiv, skoraj zdravilen. In takih popo-neumnosti je vsak dan nekaj. Maščevalnost ga drži pokonci.

    • punisher 00:52 13.december 2018.

      1. 16 let, je celih 8 preveč, ni higjensko za nobeno stopnjo oblasti 2. od zdaj naprej se gradi le še knježevina Popovič & prijatli 3. Guberac si je preko kompenzacij in preplačanih del prilastil pol nepremičnin centra 4. če,kot ...prikaži večt podjetnik nisi pripravljen "sodelovat" z raznimi donacijami, bolje, da se odseliš 5. kakšen šef, takšni delavci...kaos, neveš več komu moraš kaj dat, da lahko sploh preživiš 6. Županova mama , si je naredila imperij in vleče ogromne mesečne najemnine 7. vse ostale škif

    • joze76 23:17 13.december 2018.

      Koprčanom z Bržanom na čelu bo še žal za Popovičem. Pa ne toliko zaradi Bržana, ampak zaradi nevrednih politikantov, ki Bržana porivajo naprej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.