Gorenjska
63809 ogledov

Porušil propadajoč skedenj in kršil cel kup predpisov

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • peter25 16:16 18.februar 2024.

    Ce se preko 80% populacijo odloci studiranje druzbenih ved (gledanje oblakov in izdelava financnih proizvodov iz zraka) pot vodi se samo nazaj v srednji vek. Lov na carovnice se zacne z birokracijo. Ko pride vsesplosno pomanjkanje to preskoci v bolj ...prikaži več resne zadeve. Kaj drugega tudi ne more biti, ker vecina verjame v Bozicka ali Dedka Mraza. Ta dva sta po njihovem ustvarjena za realno delo in razvoj.

  • atamama 18:57 18.februar 2024.

    Nekaj se mi zdi čudno v naši deželi glade javnih uslužbencev s posebnimi pooblastili, inšpektorji, gradbenimi. Desetletje nazaj sem videl, ko so na obrobju Krškega delali ''hišo''. Na portalu sem preveril in videl, da je črna gradnja na tuji zemlji. ...prikaži več Ko sem se pogovoril s policijskim inšpektorjem (ki ne mogel nič) smo (več) podali ovadbo na MOP inšpekcijske službe. A glej hudiča, ni bilo tako kot v Smokuču. Tista stavba še vedno stoji, tudi postopka ni bilo. Ali niso vatli enaki, ker zakoni so??

  • andrija 04:47 19.februar 2024.

    kaznovan ker je porušil objekt na svoji zemlji čeprav ni naredil škode na grobišču,če ne bi porušil in bi koga podrtija poškodavala pa bi bil spet kaznovan

  • leonardo 07:26 19.februar 2024.

    O j.b.t. pred 40 leti bi moral začeti zbirati papirje, da bi mogoče v svojo mapo papirjev / soglasij in vseh sort nesoglasij inšpektorjev teh in onih strok) dobil dovoljenje ali pa tudi ne, kdo bi vedel, za podrtijo. Če ...prikaži več bi pa podkupil kakšnega visokega vplivneža ( primer sušilnice) bi pa dobil dovoljenje v nekaj dneh. Ja banda nekoč, banda danes. Seveda pravila, ki se spreminjajo za vsak primer posebej.

  • Facja 18:43 18.februar 2024.

    škoda, da ga ni zažgal.

  • Idioti 12:27 18.februar 2024.

    Jaz bi mu za kazen zasadil tkole enih 20 lopat , potegnil trakove in pustil 20 let, predno bi poslal žličkarje na teren . Kar se pa tiče materiala , pa nazaj direkt njemu pred garažo !

    • McBobo 12:47 18.februar 2024.

      Zato pa si idiot. Ljubosumen idiot, ki drugim ne privošči sreče. Revež si v glavi.

    • Toma 14:48 18.februar 2024.

      Enako privoščim tudi tebi! Aja, živiš v bedni garsonjeri, brez 1 kvadrata svoje zemlje!

    • Veja 22:46 19.februar 2024.

      To bi tudi zakon moral veleti. Če vračanje v prvotno sta!je ni mogoče, pa naj se zgradi identično repliko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.