No ja, v pristanišču v cisterne, potem pa iz cistern v kanalizacijski sistem kraja, ki praviloma nima dovolj zmogljive čistilne naprave za poletno obremenitev, če jo sploh ima in na koncu spet v morje. Rezultat glede morja je isti, samo… ...prikaži več več energije se porabi. Skrbni turist na trajektu, ki se zato sekira, bo daleč največ naredil tako, da tja ne bo hodil, ne bo se vozil s trajektom. Vse ostalo je velika hinavščina. Naša dejanja (v tem primeru potovanja) imajo velike posledice.
Nimajo čistilnih naprav , ne fantaziraj !Tako da je vseeno takoj v morje al pa s stroškom v zbiralnik in nato v morje . V Splitu je zbiralnik-kolektor - točno ko zapeljete s tržnice v trajektno pristanišče . V Supetru… ...prikaži več je kolektor na plaži in ko so praznili cisterne , je lepo tekel potoček po plaži . Po mojem obisku načelnice , je dala komando , da se cisterne praznijo v cevi nad mestom .
Na upravi Jadrolinije niso vedeli !!!! Ja če ste novinarji mal nezdravi in ne znate vprašat , bi bi šlo po njihovem za brezplačni odvoz fekalij z ladje . Mogoče pa na upravi sploh nimajo niti enega računa od vseh… ...prikaži večseh 50 trajektov , za odvoz fekalij !!! Ja pol pa res niso krivi , če te storitve za vse ladje sploh ne vedo , da obstajajo ! Mimogrede , nobeno HR obmorsko mesto nima čistilne naprave !!!!!!!!!! Imajo samo zbiralniik iz katerega svinjarijo po eni cevi pod morjem spuščajo 2km od obale !
Noben ne ve kaj se dogaja v koprskem zalivu,vsaka ladja dela isto
Na vsakem trajektu bodo zaposlili inšpektorja za nadzor izliva fekalij ? 😁To je klasika na morju .
Po tej sliki na upravo , ne bodo več podnevi ampak saj ima tudi noč svojo moč , a ne da res !
No ja, v pristanišču v cisterne, potem pa iz cistern v kanalizacijski sistem kraja, ki praviloma nima dovolj zmogljive čistilne naprave za poletno obremenitev, če jo sploh ima in na koncu spet v morje. Rezultat glede morja je isti, samo… ...prikaži več več energije se porabi. Skrbni turist na trajektu, ki se zato sekira, bo daleč največ naredil tako, da tja ne bo hodil, ne bo se vozil s trajektom. Vse ostalo je velika hinavščina. Naša dejanja (v tem primeru potovanja) imajo velike posledice.
Nimajo čistilnih naprav , ne fantaziraj !Tako da je vseeno takoj v morje al pa s stroškom v zbiralnik in nato v morje . V Splitu je zbiralnik-kolektor - točno ko zapeljete s tržnice v trajektno pristanišče . V Supetru… ...prikaži več je kolektor na plaži in ko so praznili cisterne , je lepo tekel potoček po plaži . Po mojem obisku načelnice , je dala komando , da se cisterne praznijo v cevi nad mestom .
Na upravi Jadrolinije niso vedeli !!!! Ja če ste novinarji mal nezdravi in ne znate vprašat , bi bi šlo po njihovem za brezplačni odvoz fekalij z ladje . Mogoče pa na upravi sploh nimajo niti enega računa od vseh… ...prikaži večseh 50 trajektov , za odvoz fekalij !!! Ja pol pa res niso krivi , če te storitve za vse ladje sploh ne vedo , da obstajajo ! Mimogrede , nobeno HR obmorsko mesto nima čistilne naprave !!!!!!!!!! Imajo samo zbiralniik iz katerega svinjarijo po eni cevi pod morjem spuščajo 2km od obale !