Popotnik

Potniki pri priljubljenem hrvaškem otoku posneli šokanten prizor

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 07:22 04.junij 2026.

    Noben ne ve kaj se dogaja v koprskem zalivu,vsaka ladja dela isto

  • Avatar Leon
    Leon 07:03 04.junij 2026.

    Na vsakem trajektu bodo zaposlili inšpektorja za nadzor izliva fekalij ? 😁To je klasika na morju .

    • Idioti 12:19 06.junij 2026.

      Po tej sliki na upravo , ne bodo več podnevi ampak saj ima tudi noč svojo moč , a ne da res !

  • Pepe007 07:43 04.junij 2026.

    No ja, v pristanišču v cisterne, potem pa iz cistern v kanalizacijski sistem kraja, ki praviloma nima dovolj zmogljive čistilne naprave za poletno obremenitev, če jo sploh ima in na koncu spet v morje. Rezultat glede morja je isti, samo ...prikaži več več energije se porabi. Skrbni turist na trajektu, ki se zato sekira, bo daleč največ naredil tako, da tja ne bo hodil, ne bo se vozil s trajektom. Vse ostalo je velika hinavščina. Naša dejanja (v tem primeru potovanja) imajo velike posledice.

    • Idioti 12:16 06.junij 2026.

      Nimajo čistilnih naprav , ne fantaziraj !Tako da je vseeno takoj v morje al pa s stroškom v zbiralnik in nato v morje . V Splitu je zbiralnik-kolektor - točno ko zapeljete s tržnice v trajektno pristanišče . V Supetru ...prikaži več je kolektor na plaži in ko so praznili cisterne , je lepo tekel potoček po plaži . Po mojem obisku načelnice , je dala komando , da se cisterne praznijo v cevi nad mestom .

  • Idioti 12:11 06.junij 2026.

    Na upravi Jadrolinije niso vedeli !!!! Ja če ste novinarji mal nezdravi in ne znate vprašat , bi bi šlo po njihovem za brezplačni odvoz fekalij z ladje . Mogoče pa na upravi sploh nimajo niti enega računa od vseh ...prikaži večseh 50 trajektov , za odvoz fekalij !!! Ja pol pa res niso krivi , če te storitve za vse ladje sploh ne vedo , da obstajajo ! Mimogrede , nobeno HR obmorsko mesto nima čistilne naprave !!!!!!!!!! Imajo samo zbiralniik iz katerega svinjarijo po eni cevi pod morjem spuščajo 2km od obale !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.