Slovenija
31938 ogledov

Potrč: Nimamo rekordnih števil okužb in maske na prostem ne bom nosil

Komentarjev 65
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suha 09:26 18.september 2020.

    to je ko osebek rabi pozornost,očitno da je doma ne dobi!

    • mina6 14:25 20.september 2020.

      Še en, ki mu rssnica ni všeč, pa mira vse ostale posrati

  • Fulmmer 09:36 18.september 2020.

    Prof. Dr. Potrč bo pa ja najbolje vedel....

  • SonnyBlack 17:40 18.september 2020.

    Marko Potrc bravo...ftrgaj jih ko junce koronavirus je izmisljena zarota proti vsem nam obstaja samo na papiru in v glavah vseh nasih politikov zeljnih oblasti in vladanja po njihovih pravilih. nebomo nosli mask in bomo se druzli brez vseh teh blesarij

  • mihatirs 10:08 18.september 2020.

    prej ga nisem podpiral, ko je pametoval o strokovnosti...a o tej osnovni matematiki pa ima PRAV, sej nismo debili, da ne bi videli, da je razmerje števila okuženih enako kot prej, le testov smo naredili več...DEBILNI tisti ki so SEDAJ ...prikaži več V ŠOKU zaradi VELIKIH ŠTEVIL!

    • hudini 10:15 18.september 2020.

      a pa ti sploh veš zakaj je več testiranj,saj zdravniki ne hodijo po ulicah in lovijo ljudi da jih testirajo.Več jih je ker je pač več ljudi bolnih(imajo simptome) in posledično kličejo zdravnike.To pomeni da je porast okužb realen in ...prikaži več ni napihnjen kot bi radi eni prikazali.

    • mihatirs 11:10 18.september 2020.

      če ne bi sam doživel poziv na testiranje že 3x v zadnjih 14ih dneh bi ti še verjel, tako pa nimaš prav. Več testov je zato, ker so prej zdravniki ob katerikoli simptomih rekli, da ostani doma, sedaj pa za ...prikaži več vsak drek na Covid-19 test (sem doživel sam, da sem bil direktno brez mojega privolenja naročen=seveda nisem šel ker nisem ovca)...ti povem zakaj je sedaj tako? Zato, ker so dobili vsi direktna (interna) navodila...ampak da ne bomo o teorijah zarote pustimo času čas!

    • blayo 14:23 18.september 2020.

      Nima prav... ker ne testiramo kot Korejci.

    • blayo 16:32 18.september 2020.

      mihatirs, zakaj pa nisi šel? Potem zdaj ne veš ali si okužena neovca. A si se vprašal zakaj si dobil poziv?

  • Tupamaros 10:23 18.september 2020.

    Kreteni, podpirate še bolj neodgovornega osebka polnega kretenizma.

    • timja 11:22 18.september 2020.

      ti si pameten tupamaros, pa mi povej koliko testov dnevno je lažno pozitivnih...vsaj približen %

  • de7e2e89151d274aec0b8c1879f3038fe253ef04 15:38 18.september 2020.

    Vsi vi, ki kritizirate Potrca ste res primerki , ki nimate za promil zdrave kmecke oameti. Potrc je povedal vso resnico o tem korona nategu,vi zblojenci pa verjamete tem skorumpiranim politikom in prodanim dusam od dr.! Bog se vas bo ...prikaži večo moral usmiliti,tako ste revni s pametjo in razumom, ni vam pomoci!

  • sandi76 10:18 18.september 2020.

    Ta osebek s svojimi opazkami počasi postaja nevaren !

  • de7e2e89151d274aec0b8c1879f3038fe253ef04 16:12 18.september 2020.

    Moja dejavnost je zdravstvena. Od zacetka maja je bilo pri meni na mesec okoli 400 ljudi z vseh koncev Slovenije. Ce gledava mrežno jih je bilo na deset tisoce. Nikoli se nisem dal maske na obraz niti moji pacienti ne ...prikaži več pa nisem nikoli niti zakihal zakasljal ali posmrkal. Moja druzina ,prijatelji,in znanci vsi zdravi kot roze tako da ljudje nehajte se bati trh laznjivcev na vladi in pokvarjenih zdravnikov,cista laz, virusi bodo zdaj tu in so vedno bili.

    • blayo 16:34 18.september 2020.

      Vsi so zdravi, razen če oziroma ko niso...

    • blayo 16:41 18.september 2020.

      franci, priznaj da nisi upošteval varnostnih priporočil samo zato, ker ti država ne krije osebne zaščitne opreme...

    • Ender3 17:38 18.september 2020.

      Franci, strokovno, maska ni samo, da te, nasplošno ščiti ampak, če/ko se morebiti okužiš, dobiš omejeno dozo kužnine, kar posledično pomeni tudi blažjo, asimptomatsko ali blago bolezensko sliko. Šele naslednja stopnja je imunski odziv, tako pritivnetni kot provnetni. Kakorkoli do ...prikaži več citokinske in bradikinske nevihte nikakor ne pride. To ni modni, je strokovno, utemeljen, preventiven ukrep.😎

    • blayo 18:07 18.september 2020.

      Pa saj on to ve. Samo njega skrbijo popolnoma neke druge zadeve...

    • Ender3 14:20 19.september 2020.

      Ex blayo👍👌, skrbi ga denar, kakopak. Vse za ta preljubi kruhek, kajne😄😁

    • Naklonsky 08:24 17.oktober 2020.

      Groza, če se z zdravstvom ukvarja nekdo, ki nima pojma o zdravstvu!

  • Janez11 09:52 18.september 2020.

    Ta pepeček ima kompetence za pametovati pri temah kako deljejo proteinski napitki na povečano rast mišičnega tkiva in povezano impotenco. Doda lahko tudi kolikšen je odstotek v telovadnicah mišičnih narcisoidnih prikritih homoseksualcev.

    • gregor51 09:53 18.september 2020.

      ma kakšni proteini..testosteron pa gh..rasni hormon

  • Avatar ovca
    ovca 11:37 18.september 2020.

    OK jajove ovčice.Matematika za OŠ vam dela hude probleme. Sicer pa je neizobraženost in kratek domet možganov značilen za ovce (hja, moj nick je vaše ogledalo). Potrč pač bere, pa celo razume tisto, kar prebere, kar vi pač ne. Poleg ...prikaži več tega geniji, mi lahko že en odgovori na vprašanje, ki sem ga že ničkolikokrat postavila in ostala brez odgovora: Kako natančen sploh je ta test? Odgovor naj bo v %. Bo šlo? Na vodi čutim, da ne :) Ja, panika ubija :)

    • Žurnalček 12:48 18.september 2020.

      Kako se bedaki takoj štekajo med sabo !

    • blayo 14:22 18.september 2020.

      ovca, ti bom jaz odgovoril. Če si okužen z SARS-CoV-2, ti ta test to 100% potrdi. Tebe verjetno skrbi, ker test morda pokaže pozitiven rezultat tudi če imaš ptičjo gripo? Ja, lahko pokaže. In kaj zdaj? Naj po tvoje nehamo testirati?

    • suineg78 17:36 18.september 2020.

      Blayo... logika... Recimo, da, imaš prav. Test ti potrdi Covid19. Potrdi pa tudi preležane gripe, gripo, ostale viruse iz covid družine, prehlade in vnetja. (glej CDCjevo opozorilo). Zato pa rečemo da je False pozitiven. Kar sem jaz do sedaj prebiral, ...prikaži več več kot 50%. In v tem je fora. Ta test producira okužene in to v veliko večji meri kot okužene "samo" z Covid19. Posledično pa se to odraža na ukrepih "Für Ihre Sicherheit"... Kdo je že to rekel, aha, nacisti.

    • blayo 18:18 18.september 2020.

      Še enkrat... s tem testom ne ugotavljamo kdo ima SARS-CoV-2 ampak za tistega ki ga ima, to 100% potrdimo! Zraven bodo false pozitivni, sigurno! To, da je pozitivnih več tistih z navadno gripo kot pa tistih s COVID-19 je tvoja ...prikaži več domneva, ki ne vem na čem točno temelji.

    • blayo 18:18 18.september 2020.

      Poleg tega preventivni ukrepi ki so namenjeni prvenstveno omejevanju prenosa COVID-19 toliko bolj pomagajo pri preprečevanju prenosa navadne gripe ter drugih respiratornih bolezni ki se prenašajo po luftu. To je dokazano - zaradi COVID-19 ukrepov je posledično manj primerov navadne gripe!

    • Avatar ovca
      ovca 20:22 18.september 2020.

      In potem svizec zavije cokolado,da jo bo dal blayotu pod smrekco,ker je tako pameten poba...

    • blayo 20:54 18.september 2020.

      Ti samo napiši, če misliš, da kaj od napisanega ne drži, pusti svizce pa čokolado...

    • Žurnalček 22:28 25.september 2020.

      Kaj pa ko bi vsi vi takole pametni najprej naredili test na IQ . Za začetek ! Naj vam povem , da na tem morate biti pozitivni , pol pa na test kovida , no tam morate biti pa negativni ...prikaži več ! No boste zmogel ?

  • gregor51 09:53 18.september 2020.

    ma proklet našpikanc..dejte ga ovadit zaradi širjenja neresnic

    • suha 11:11 18.september 2020.

      UPAM,DA VIDIJO TISTI,KI TO MORAJO!

    • Avatar robinhud
      robinhud 10:06 18.september 2020.

      Vsi na volitve, volimo Potrča🤣.

    • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 11:51 18.september 2020.

      Zakaj pa ne, raje kot kriminalce.😂

    • Žurnalček 12:47 18.september 2020.

      Kako se bedaki takoj štekajo med sabo !

    • Avatar robinhud
      robinhud 13:28 18.september 2020.

      Žurko, mogoče pa si Potrč dela teren da bo skočil v politiko, kakor je serpentinšek. Zdaj pa pojdi naprej lupit krompir. Baj

    • trtmrtsmrt 13:35 18.september 2020.

      In kaj je Marko narobe povedal,da ga pljuvate?? Povedal je svoje mnenje,saj nobenega nič ne sili, saj ga ni treba poslušat,gledat..bravo Marko!!

    • blayo 14:40 18.september 2020.

      Kakšno mnenje je povedal? Rekel je "Jaz na podlagi rezultata izvedenih testov maske na prostem ne bom nosil.". Tukaj njegova logika odpove. Masko na prostem nosiš na podlagi neizvedenih testov, ker ne veš kdo vse, ki ni bil testiran te ...prikaži več lahko okuži in ta verjetnost ni zanemarljiva, ker vsi dobro vemo da je okuženih lahko tudi do 10x več kot je pozitivnih na testu, in za te nihče ne ve (niti sami ne vedo) da lahko okužijo tudi druge.

    • blayo 14:42 18.september 2020.

      Ti (okuženi) ljudje v roki nimajo karantenske odločbe niti odrejene izolacije s strani njihovega zdravnika in zato je maska predpisana za vse edini način, da se prenos ne ustavi ampak vsaj malo omeji.

    • de7e2e89151d274aec0b8c1879f3038fe253ef04 15:41 18.september 2020.

      Blayo,samo to povem in nikoli vec - blejes ko najvecja ovca

    • blayo 15:51 18.september 2020.

      franci, a si bil testiran? Če nisi bil, kako veš da nisi okužen in ne prenašaš virusa naprej?

    • mina6 14:35 20.september 2020.

      je blodnjav, pa misli, da jeBog

    • Žurnalček 22:25 25.september 2020.

      Jaz bi vsakega, ki ne spoštuje danih pravil obnašanja isti moment v avto in ga porinil skozi vrata na zaprtem oddeleku infekcijske klinike ! Pr enih vratih not , pri drugih ven in zapomnil bi si to za vse življenje !

  • Ender3 14:32 18.september 2020.

    Potrč nima za burek, reklamira pa kaviar. Zakaj se tako smeši ?

  • rozi6 12:59 18.september 2020.

    Spoštovani g. Potrč, nam ste to že povedali. Imam občutek, da se ponavljate. Povejte to še komu drugemu., napr. vsem, ki so organizirali Tour de France, pa ligi NBA, pa FIF. Mogoče oni ne vedo veste, da je Corona z ...prikaži več vaše strani potegavščina. Pa še nekaj vas želim vprašati: "Kaj ste vi zdravnik, imunolog ali kaj podobnega, ker toliko veste." Pa lep dan in zdrave dni vam želim.

  • ode 08:07 19.september 2020.

    Ne rabi nositi maske, ker njegov izmozgan fris itak izgleda, kot larfa. https://twitter.com/wrathofgnon/status/1185190744421584897/photo/2

  • blayo 14:26 18.september 2020.

    Saj mu ni treba nosit maske, naj hodi v gozd laufat pa prek interneta naj nakupije. Za to ne rabiš maske. Pa tudi drugače bi jo za opravljanje njegovega dela potreboval mogoče 10 minut na dan.

  • levica 21:39 18.september 2020.

    Kdo je ta tip sploh? Samopromocija

  • dusan11 14:18 18.september 2020.

    Kakšna razlika je med potrčem in murkotom, ni je

  • dd 11:20 18.september 2020.

    Kaj Potrč ne pomisli, da se prej ljudje niso hodili testirat, ker niso imeli potrebe-simptomov.(vročine,..) Sedaj pa se je virus razširil, ljudje čutijo, da so bolni in zato je testiranj več. Rezultat je tu-povečanje število obolelih.

    • decva1 12:58 18.september 2020.

      Sedaj je več tudi navadnih prehladnih obolenj in tudi zato je več testiranj.

    • blayo 14:30 18.september 2020.

      Ja in? A te skrbi ker mora nosit masko nekdo, ki je bil sicer pozitiven na SARS-CoV-2 testu v resnici je pa samo prehlajen?

  • munja 10:51 18.september 2020.

    Pa, kaj ta potrč nima nobenega druga dela, kot viset na netu? Če ne bo nosil maske, je pač ne bo, to je njegova odločitev in to nas nič ne briga!!! Dost mam tega napihnjenca, tako ali drugače. Naj neha ...prikaži večha mešat meglo, pa naj se prime nekega dela. Kdo bo pa kar naprej gledal tega samopromotorja.

    • blayo 16:28 18.september 2020.

      Ne vem sploh kaj se buni... za fejsbukanje itak ne rabiš maske. Na plac pa menda ne hodi oziroma tam ne preživlja svojega prostega časa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.