Avto

Potrjeno: vrača se legendarni yugo! Stal naj bi 12.000 evrov

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bandit 10:42 27.maj 2026.

    Zakaj ne preberete? delali naj bi ga na Kitajskem, kar pomeni da ne bo tako slab, pa še tehnologijo bo imel kot Japonski Micho, agregat ko bo polnil baterijo.

  • desyncx 12:26 27.maj 2026.

    Dobiš kakega cliota, twingota... za okoli 12.000 €, brez kakšnih subvencij? Nekoč okoli leta 2000 si dal za spodobno opremljen avto, ki je bil praktičen z srednjo opremo za 12.000€. Zdaj plačaš za podobno opremljen avto enkrat več, pa še ...prikaži veče kvaliteta je slabša.

  • Avatar Ladislav Tekavčič
    NickMason. 16:29 27.maj 2026.

    Pa obvezno opremo zraven(škatla orodja)tudi dobiš😂

  • iravadi 06:37 28.maj 2026.

    Ja pa kaj, Brodnjak si bo lahko kupil tri za eno plačo...

  • joze5827 14:52 27.maj 2026.

    Daj ne bluzite. Prav v ničemer ni bil legendarn. BIL JE NAVADNA POGORETINA.

  • maček 13:18 27.maj 2026.

    Bivši oficirji v sloveniji ga bodo ziher kupili,ki tqko grozno pogrešajo jugo,paše kar tle živijo.

    • slovenski3 16:14 27.maj 2026.

      Ender3 in Dieta bosta kupila po tri primerke.Za štirinajst dni, pravita, bo zadoščalo.

  • slovenski3 14:44 27.maj 2026.

    A bo novi Jugo tudi rustal kot stari Jugo. Srbi lahko delajo le lesene pluge, ne pa avtomobile.

  • jan631 19:16 27.maj 2026.

    Jugo nostalgiki, sedaj boste imeli možnost nakupa smeti.

  • Toma 10:17 27.maj 2026.

    Fino! Holiwoodu je že zmanjkalo jajc, ki jih na filmu obljubijo za kazen, če poba ne naredi mature ;-)

  • sandi76 08:22 27.maj 2026.

    Legendarni yugo ? Legendarni je samo po tem, da se je njegov posel stoletja zaključil v 2 mesecih !!

    • popokatopetl 16:31 27.maj 2026.

      No, dovolj legendaren da so se v precej filmih iz njega norca delali, tudi ameriških...

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:15 27.maj 2026.

    Vsi srbi naj ga kupijo

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:17 27.maj 2026.

      Minili so časi nategovanja,lahko pa naredijo akcijo,če kupiš mercedesa,za 1 euro dobiš jugota

    • SlavkoKrizman 08:11 27.maj 2026.

      A te kdo sili, da ga kupiš?

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:28 27.maj 2026.

      O slavko imaš spet pripombe na mnenje,vzemi kakšen apaurin

    • rd2dmk2 10:15 27.maj 2026.

      garancija- glede na današnje stanje bo ravno obratno , no sicer kupiš mercedesa in zraven dobiš jugota za 1€, vozil se boš pa z jugotom, ker današnji mercedes je klump da jugo nikol niti pol tolk ni bil.

    • Avatar Garancija
      Garancija 06:53 28.maj 2026.

      Če si včasih kupil vw hošča,si enega plačal s carino državi

  • Avatar Bozo53
    Bozo53 07:39 27.maj 2026.

    Yugo nije za dugo! Tist, ki gas je nekoč imel tut slišat ne bo hotu zanj?

    • rd2dmk2 10:17 27.maj 2026.

      no ja dosti se jih danes še vidi kako se peljejo po cesti in to v sloveniji. kolk recimo hyundai pony-jev vidiš danes na cesti - to je bil prvi model v SLO leta 1992.

    • Avatar MS
      MS 10:44 27.maj 2026.

      12 let sem vozil Yugo 55! Ob rednem vzdrževanju se prevozil 160.000 km! Z minimalnimi stroški sem zamenjal lamelo sklopke, zavorne ploščice in kondenzator vžigalne tuljave! Nikoli me ni pustll na cedilu! Edina pripomba je: Slaba antikorozivna zaščita!

    • maček 22:19 27.maj 2026.

      Sev eda jih vidiš,oficirji bivši jih še zdaj vozijo.

    • rd2dmk2 22:36 27.maj 2026.

      maček, ne boš verjel direktor podjetja kjer sem začel svojo službeno pot je imel službeno vozilo zastava 101. in ni bla to ena firmica- je zaposlovala okol 500 ljudi. no ne tako v nič metat vse kar je bilo iz ...prikaži več iz Yuge. potem tud sarajevski golf ni bil vreden dosti

  • slavauk22 07:18 27.maj 2026.

    grd je kot putin :) manjka mu še crvena zvezda na čelu

    • Avatar Bozo53
      Bozo53 07:38 27.maj 2026.

      Teb pa lukna v možgane manjka!!

    • Avatar CarPutin
      CarPutin 08:54 27.maj 2026.

      SlavaFuk - jaz sem za tebe CAR

    • slavauk22 09:41 27.maj 2026.

      srbi že cviljo kao nebeški narod buhhaha 😁😁🤣🤣

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 12:04 27.maj 2026.

      SlavaFuk, ti si nevzgojen, rasističen, ksenofoben, egocentričen, škodoželjen in butast primerek Neandertalca.

    • slavauk22 13:36 27.maj 2026.

      SLAVA UKRAINI SLAVA HEROJEM........JEBI SE MATER VAM SRBOM......LETA 91 STE NAPADLI NAŠO DOMOVINO SRAM VAS BODI POŠČIJEM IN POSEREJEM SE NA VAŠO ZASTAVO!!

    • slovenski3 14:38 27.maj 2026.

      Imel jo bo tisti, ki bo preplačal ta srbski čudež!

    • slovenski3 14:41 27.maj 2026.

      Slavouk22, je naša korenina, ne pa kaki dementni in posrani levičarji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.