Zakaj ne preberete? delali naj bi ga na Kitajskem, kar pomeni da ne bo tako slab, pa še tehnologijo bo imel kot Japonski Micho, agregat ko bo polnil baterijo.
Dobiš kakega cliota, twingota... za okoli 12.000 €, brez kakšnih subvencij? Nekoč okoli leta 2000 si dal za spodobno opremljen avto, ki je bil praktičen z srednjo opremo za 12.000€. Zdaj plačaš za podobno opremljen avto enkrat več, pa še… ...prikaži veče kvaliteta je slabša.
garancija- glede na današnje stanje bo ravno obratno , no sicer kupiš mercedesa in zraven dobiš jugota za 1€, vozil se boš pa z jugotom, ker današnji mercedes je klump da jugo nikol niti pol tolk ni bil.
no ja dosti se jih danes še vidi kako se peljejo po cesti in to v sloveniji. kolk recimo hyundai pony-jev vidiš danes na cesti - to je bil prvi model v SLO leta 1992.
12 let sem vozil Yugo 55! Ob rednem vzdrževanju se prevozil 160.000 km! Z minimalnimi stroški sem zamenjal lamelo sklopke, zavorne ploščice in kondenzator vžigalne tuljave! Nikoli me ni pustll na cedilu! Edina pripomba je: Slaba antikorozivna zaščita!
maček, ne boš verjel direktor podjetja kjer sem začel svojo službeno pot je imel službeno vozilo zastava 101. in ni bla to ena firmica- je zaposlovala okol 500 ljudi. no ne tako v nič metat vse kar je bilo iz… ...prikaži več iz Yuge. potem tud sarajevski golf ni bil vreden dosti
SLAVA UKRAINI SLAVA HEROJEM........JEBI SE MATER VAM SRBOM......LETA 91 STE NAPADLI NAŠO DOMOVINO SRAM VAS BODI POŠČIJEM IN POSEREJEM SE NA VAŠO ZASTAVO!!
Zakaj ne preberete? delali naj bi ga na Kitajskem, kar pomeni da ne bo tako slab, pa še tehnologijo bo imel kot Japonski Micho, agregat ko bo polnil baterijo.
Dobiš kakega cliota, twingota... za okoli 12.000 €, brez kakšnih subvencij? Nekoč okoli leta 2000 si dal za spodobno opremljen avto, ki je bil praktičen z srednjo opremo za 12.000€. Zdaj plačaš za podobno opremljen avto enkrat več, pa še… ...prikaži veče kvaliteta je slabša.
Pa obvezno opremo zraven(škatla orodja)tudi dobiš😂
Ja pa kaj, Brodnjak si bo lahko kupil tri za eno plačo...
Daj ne bluzite. Prav v ničemer ni bil legendarn. BIL JE NAVADNA POGORETINA.
Bivši oficirji v sloveniji ga bodo ziher kupili,ki tqko grozno pogrešajo jugo,paše kar tle živijo.
Ender3 in Dieta bosta kupila po tri primerke.Za štirinajst dni, pravita, bo zadoščalo.
A bo novi Jugo tudi rustal kot stari Jugo. Srbi lahko delajo le lesene pluge, ne pa avtomobile.
Jugo nostalgiki, sedaj boste imeli možnost nakupa smeti.
Fino! Holiwoodu je že zmanjkalo jajc, ki jih na filmu obljubijo za kazen, če poba ne naredi mature ;-)
Legendarni yugo ? Legendarni je samo po tem, da se je njegov posel stoletja zaključil v 2 mesecih !!
No, dovolj legendaren da so se v precej filmih iz njega norca delali, tudi ameriških...
Vsi srbi naj ga kupijo
Minili so časi nategovanja,lahko pa naredijo akcijo,če kupiš mercedesa,za 1 euro dobiš jugota
A te kdo sili, da ga kupiš?
O slavko imaš spet pripombe na mnenje,vzemi kakšen apaurin
garancija- glede na današnje stanje bo ravno obratno , no sicer kupiš mercedesa in zraven dobiš jugota za 1€, vozil se boš pa z jugotom, ker današnji mercedes je klump da jugo nikol niti pol tolk ni bil.
Če si včasih kupil vw hošča,si enega plačal s carino državi
Yugo nije za dugo! Tist, ki gas je nekoč imel tut slišat ne bo hotu zanj?
no ja dosti se jih danes še vidi kako se peljejo po cesti in to v sloveniji. kolk recimo hyundai pony-jev vidiš danes na cesti - to je bil prvi model v SLO leta 1992.
12 let sem vozil Yugo 55! Ob rednem vzdrževanju se prevozil 160.000 km! Z minimalnimi stroški sem zamenjal lamelo sklopke, zavorne ploščice in kondenzator vžigalne tuljave! Nikoli me ni pustll na cedilu! Edina pripomba je: Slaba antikorozivna zaščita!
Sev eda jih vidiš,oficirji bivši jih še zdaj vozijo.
maček, ne boš verjel direktor podjetja kjer sem začel svojo službeno pot je imel službeno vozilo zastava 101. in ni bla to ena firmica- je zaposlovala okol 500 ljudi. no ne tako v nič metat vse kar je bilo iz… ...prikaži več iz Yuge. potem tud sarajevski golf ni bil vreden dosti
grd je kot putin :) manjka mu še crvena zvezda na čelu
Teb pa lukna v možgane manjka!!
SlavaFuk - jaz sem za tebe CAR
srbi že cviljo kao nebeški narod buhhaha 😁😁🤣🤣
SlavaFuk, ti si nevzgojen, rasističen, ksenofoben, egocentričen, škodoželjen in butast primerek Neandertalca.
SLAVA UKRAINI SLAVA HEROJEM........JEBI SE MATER VAM SRBOM......LETA 91 STE NAPADLI NAŠO DOMOVINO SRAM VAS BODI POŠČIJEM IN POSEREJEM SE NA VAŠO ZASTAVO!!
Imel jo bo tisti, ki bo preplačal ta srbski čudež!
Slavouk22, je naša korenina, ne pa kaki dementni in posrani levičarji.