Slovenija

Pozno sinoči velika zaušnica Jankoviću

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • twitko 07:18 02.junij 2026.

    Kaj je Zorane? Tudi tvoji levi frendi so zavohali kri in so se spravili nate? Od tu dalje je zate pot le še navzdol. Kakšno fantastično leto bi bilo 2026, če bi se znebili Goloba in Jankoviča. Slovenija bi poletela ...prikaži več proti zavezdam, saj bi se znebili 2 od 3 centrov negativne energije in zaostalosti v državi. Ostal bi le še zlobni palček. GREMO!!!!

    • Janez_533 08:37 02.junij 2026.

      Kolikor se spomnim, v času nobene Janševe vlade Slovenija ni "poletela proti zvezdam", ampak tonila v korupcijo in osebno okoriščanje privilegirancev, da o legalizaciji črnih gradenj "pomembnežev" niti ne govorimo!

    • twitko 08:44 02.junij 2026.

      Spomin te vara, to o čemer govoriš je golobova vlada. JJ je vladal v času kovida, ko je bilo potrebno reševat gospodarstvo in to mu je uspelo. Mandat JJ od leta 2004-2008 pa je bil najbolj uspešen mandat v zgodovini ...prikaži več Slovenije. Žal so potem spet prišli na oblast levičarji in so vse zasrali.

  • Avatar rajko55
    rajko55 07:40 02.junij 2026.

    No končno ste tudi Ljubljančani prišli k sebi.... Ni popuščanja

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 07:37 02.junij 2026.

    Zadnji čas,da se odstrani take katerim so SODIŠČA miljonske kredite preprosto ODPISALA medtem,ko je navaden človek moral vrniti vsak cent z obrestmi!! Za zapahe z Jankovičem in napoditi vse te sodnike,ki niso vredni naziva SODNIK!!!

  • francek 07:58 02.junij 2026.

    Zadnji čas, da opankarja spravijo tja kamor spada.

  • 217a5b18b39e08d5dbc429aa46964ee59743a374 10:08 02.junij 2026.

    Upam da bomo na tem referendumu glasovali tudi o odstopu Zorana.

  • twitko 08:39 02.junij 2026.

    No saj vsi vemo, da to nima veze s parkirišči. Gre se zato, da se levičarjih koljejo med sabo. Jankovičevi "prijatelji" v mestnem svetu želijo da Zoran popuši na referendumu, da bo bolj šibek na prihajajočih volitvah in da se ...prikaži več polastijo oblasti. Če imaš take prijatelje sovražnikov sploh ne rabiš. Nabavite kokice in uživajte v predstavi. Jaz vem da bom. :)

  • hpet 08:52 02.junij 2026.

    Morda je bilo kdaj kje objavljeno in sem spregledal, ampak vedno znova me šokira znesek referenduma. Ni mi jasno kje se nabere za mio stroškov. Treba bo resno razmislit o elektronskem sistemu.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:06 02.junij 2026.

    Kalimero ne mara opankarjev

  • 215sasa 08:25 02.junij 2026.

    Men se tole zdi smešno, glede na to da so prebivalci že zmagali.. Se pravi je referendum totalno nepotreben in samo nepotreben čas in stroški, da bo na koncu isto.. Lahko bi bilo danes vse tako kot je bilo prej, ...prikaži več ampak ne, je treba uveljavljati princip.. Mam rad Trkaja, se bori za ljudi, samo tole na koncu pa da kot ne bi v šolo hodil... Upam da vidi da je zmagal v bitki in je bolje iti reševati naprej druge probleme. Lp

    • twitko 08:38 02.junij 2026.

      To sploh nima veze s parkirišči. Gre se zato, da se levičarjih koljejo med sabo. Jankovičevi "prijatelji" v mestnem svetu želijo da Zoran popuši na referendumu, da bo bolj šibek na prihajajočih volitvah in da se polastijo oblasti. Če imaš ...prikaži več take prijatelje sovražnikov sploh ne rabiš. Nabavi kokice in uživaj v predstavi. Jaz vem da bom.

    • Luksi 08:49 02.junij 2026.

      V bistvu se gre zato, da je hotel šerif izvesti manever, s katerim bi lahko čez 14 dni sprejel nov odlok in mu nihče ne bi nič mogel. Če je pa odlok zavrnjen na referendumu pa do konca mandata ne ...prikaži več sme več odločati o temi odloka, se pravi do konca mandata ne sme odločati o parkiranju. Se sicer vsi zavedamo, da je pločevine preveč, ampak danes je avto na žalost nuja.

    • popokatopetl 09:02 02.junij 2026.

      V bistvu gre tudi zato, da so "usput" odobrili še eno novo stolpnico v Šiški na parcelah kjer so zdaj parkirišča.

    • Idioti 09:40 02.junij 2026.

      Če bi poznal problematiko parkirišč , ne bi pisal traparij in jim pripisoval zmago . Očitno lastnike , ki zgleda ne znajo sešteti 2+2 vodijo tisti , ki si delajo predvolilno promocijo za prihajajoče volitve , ki jih bo pa ...prikaži več zopet dobil Zoki . Ali bi rajši iskal vsak dan parkirni prostor pol ure ali plačal 100 h na leto !

  • Idioti 09:32 02.junij 2026.

    Jaz samo vem , da parkirišč NIKOLI ne boste dobili v last in da boste Zokija še na kolenih prosili , da uvede plačane dovolilnice po sistemu eno stanovanje 1 dovolilnica po zmanjšani ceni ! In nobenih dovolilnic več , ...prikaži več , kajti ostali niste stranka - lastnik objekta - v postopku ! Ta moment ste , čez 2 minute lahko spremenite naslov !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.