Popotnik
12703 ogledov

Pozor, parkiranje na tej priljubljeni izletniški točki nič več brezplačno

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lopov
    lopov 12:57 15.junij 2024.

    parkiram brezplačno kjer koli ... z vohunsko napravo ga prelisičim da sem plačal čeprav ne dam ceta notri ... mi izpiše listek....

  • 4krogci 13:54 15.junij 2024.

    Pri Erjavčevi koči ni NIKOLI blo problema s parkiranjem, sploh pa s eni parkiralo na cesti!! Neki povsem drugega je pa na vrhu Vršiča...eee tam je pa kaos vsakodnevno ampak se ni tam nič uredilo.....Sepravi se gre lastnikom Erjavčeve koče ...prikaži veče zgolj in samo za dodatno polnjenje zepov še s parkirnino!!!

  • sandi76 19:28 15.junij 2024.

    "Verjamemo, da bo to parkirišče uspelo rešiti težave s parkiranjem in izboljšalo varnost na tem območju," Nehajte bluzit, vse bo isto , samo vi boste kasirali za parkiranje !!!

  • kapibara1 15:33 15.junij 2024.

    Pa ka pol vekata podeželani, da morte plačat parking plac, ko pridete v velemesto Ljubljana..

    • Enzgg4 17:47 15.junij 2024.

      No, TNP pac ne more biti diznilend za množični turizem v stilu gremo na Vršic na kavico pa na mal razgleda. Meni se zdi prav, da se postavi neka omejitev, tudi na ta način

    • kapibara1 18:33 15.junij 2024.

      Kot vidiš, je to ratalo točno to..

    • Enzgg4 19:22 15.junij 2024.

      Saj. Ampak če se nabije destimulativna parkirnina, se lahko to tudi spremeni. Če bodo takim avtomobilskim planincem kavico na Vrsiču pošteno zasolili, bo marsikoga minila želja po njej.

  • Ikoz 08:14 16.junij 2024.

    Vedno se najde rešitev če se kasira eee moja pohlepna Slovenija

  • Enzgg4 13:56 15.junij 2024.

    Vršic je en sam kaos. Pred leti sem ga še prekolesaril. Danes to zaradi kolone pleha, ki se vije čez, praktično ni več mogoče. Osebno sem sicer avto vedno puščal v KG ali v Bovcu, potem pa oddelal krožno turo ...prikaži več preko IT z odcepom na Mangartsko sedlo.

  • PaPajapopi 11:47 15.junij 2024.

    Res je bil že skrajni čas. Raje tukaj plačam, kot kje na Bledu, Bohinju...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.