Kacin se je "mau hecu"....Prvih 14 proslav bo odločilnih..
Ali je predsednica NPM omehčala Janšo ?? Očitno je, vendar veliki firer ne priznal. Je pa naročil Jeretiču, da spremeniprvotno odločite o selektivnem vabljenju. Tako gre... ""Komunikacijski šum in nerodnost" pravi Jeretič.....
V šoli vpraša tovarišica otroke,,,,ZAKAJ PARTIZANOTI NISO IMELI SPOLNIH BOLEZNI pa reče Janezek ,,ZATO KER SO SE BORILI ZA KURČEVO ZDRAVJE
K niso že vsi pomrli iz nob?pa kdo rabi te proslava?vsakmu postavite prsni kippa končate že enkrat to sraje.
Spomni se besed Ivana Krambergerja ,ki jih je namenil Janši in njegovi kliki.
Razsvetli me, kolikor vem, jih je rdečim!
Ko vidim koga, ki nosi rdečo zvezdo, kot Miha samo prdnem!
RDEČA ZVEZDA SIMBOL GORJA IN TRPLENJA ČLOVEŠTA 19 STOLETJA TOLE JE TREBA UKINIT ZA ZMERAJ!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Kacin se je "mau hecu"....Prvih 14 proslav bo odločilnih..
Ali je predsednica NPM omehčala Janšo ?? Očitno je, vendar veliki firer ne priznal. Je pa naročil Jeretiču, da spremeniprvotno odločite o selektivnem vabljenju. Tako gre... ""Komunikacijski šum in nerodnost" pravi Jeretič.....
V šoli vpraša tovarišica otroke,,,,ZAKAJ PARTIZANOTI NISO IMELI SPOLNIH BOLEZNI pa reče Janezek ,,ZATO KER SO SE BORILI ZA KURČEVO ZDRAVJE
K niso že vsi pomrli iz nob?pa kdo rabi te proslava?vsakmu postavite prsni kippa končate že enkrat to sraje.
Spomni se besed Ivana Krambergerja ,ki jih je namenil Janši in njegovi kliki.
Razsvetli me, kolikor vem, jih je rdečim!
Ko vidim koga, ki nosi rdečo zvezdo, kot Miha samo prdnem!
RDEČA ZVEZDA SIMBOL GORJA IN TRPLENJA ČLOVEŠTA 19 STOLETJA TOLE JE TREBA UKINIT ZA ZMERAJ!