Slovenija
45724 ogledov

Ni še konec: Presenečeni tudi na Arsu, ciklon bo ubral zelo neobičajno pot

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 13:39 13.september 2024.

    Dobro jutro, vremenarji ! Me želite prepričati da spite že tri leta? Tako kot 'po kovidu' zdravstvo, ki mi je dopovedovalo, da niso vedeli, da se bo strup iz brizge, vbrizgan v ramensko mišico, razširil po celem telesu? Da niso ...prikaži večiso vedeli, pa saj to ve vsaka zeliščarka in vsak dijak na srednji zdravstveni! Nisem vam verjel takrat, ne verjamem niti danes, da meteorologi ne vedo, zakaj gre ciklon po tej poti . Boste končno pojasnili 'blokado', ki ste jo pričeli tako plaho omenjati? Stroka, bruh!

    • bobubob 13:52 13.september 2024.

      Vremenska meja med Rusi in 'Raytheon stroko' je jasno vidna že od začetkov ukrajinske svinjarije. Atene/Helsinki, +-nekaj 100 km. S Poljskim nakupom in z letošnjo instalacijo tistih superradarjev pa se je vse skupaj le še potenciralo. Tudi Rusi niso od ...prikaži več muh, le zakaj bi žrli strupen zrak, če ga že moramo jedrno odgovorno žreti mi? Boste končno priznali, da smo poplavljenci kolateralna škoda 'prijateljskega ognja'? In da sploh še ni konec - ne lažnivih strok, še manj pa 'vremenskih sprememb' ..

    • Naklonsky 14:04 13.september 2024.

      Ce ješ bob, prdneš, se spremeni podnebje. Bravo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.