Slovenija /slovenija/crna-kronika
20045 ogledov

Vdrl v hišo in pretepel mamo, ji spulil lase: Prasica, ubil te bom, daj denar!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 08:50 12.junij 2024.

    Za take "junake" smo v zaklenjeni sobi poskrbeli s pendreki za rehabilitacijo. Ni da ni, 100% uspešna rehabilitacija. Žal ni več miličnikov, qrc pa svoboda.

    • Avatar Leon
      Leon 08:58 12.junij 2024.

      Vedno omenjaš miličnike in pretepanje ! Kakšne travme imaš?

    • alen04 13:51 12.junij 2024.

      Leon, žal si se še po jajcih valjal, ko smo imeli otroci ulico za igrišče, brez pedofilije in narkomanije in ostale golazni. Danes ne vidiš enega otroka, da bi bil pred blokom brez nadzora. In ja, miličniki so bili za ...prikaži več to zaslužni. Ne bom se na tvoj nivo spuščal, se mi pa smiliš, dobesedno.

    • Avatar Leon
      Leon 14:00 12.junij 2024.

      Se mi je zdelo ,da imaš sindrom starcev ,ki živijo v oblakih .

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:42 12.junij 2024.

    Mislite da je to res novica za v javnost,to negativno vpliva na ljudi,nekoga bp vspodbudilo k nasilnemu dejanju,al vi to nalašč,samo da je udarna novica.Sprašujem se,če ste novinarji normalni.

    • munja 09:04 13.junij 2024.

      Novinarji že dolgo niso normalni, vsaj večina ne. Takšne novice so na žalost najbolj udarne, vsi jih beremo in se zgražamo. Ukrene se pa tako in tako nič, ker so tisti ki bi morali pravilno ukrepati, slepi.

  • Avatar Leon
    Leon 14:17 12.junij 2024.

    Na NOVA 24 se je predstavil strokovnjak in ocenjevalec poškodb pretepanja Andrej Kosi iz Ptuja kjer ocenjuje poškodbe osnovnošolca iz Brežic in Nike Kovač ? Pozabil je na atentat DomoBrankota in njegove psihične poškodbe . https://x.com/andrej_kosi/status/1800643910059938127

  • metod7 15:14 13.junij 2024.

    Tega kujona bi bilo treba tako narezati, da bi pomnil še tri življenja v naprej. Potem pa izvesti podoben tretman še na starših, ker mu smrkavcu nihče drugi ni napolnil glave o njegovi "nedotakljivosti"...

    • metod7 15:17 13.junij 2024.

      Madona, malo me je zaneslo. V mislih sem imel nasilnega ciganskega smrkavca, ki je HUDO (!) poškodoval sošolca v OŠ...

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 08:46 12.junij 2024.

    Glede na dejstvo , da se je to dogajalo v vinjenem stanju , bi morda bil zanimiv posvetovalni referendum o pridelavi alkohola za osebno rabo , tako kot za konopljo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.