Čisto lahko, da bo enkrat prišlo na dan, da je stevo jajotov podtaknjenec. Jajo pozna dovolj policajev, bivsih in sedanjih, ki poznajo druge policaje. Kam svetovnonazorsko spada stevo, pa tudi ni skrivnost.
Resnica je Janšev projekt, na dolgi rok, mu je uspelo. Tako kot je Izraelcem uspelo v elektroniko podtakniti eksploziv..... In mi, verjeli goljufu, kajne?
Človek s hrbtenico, čestitke na spoznanju in pogumih besedah. Po mojem jih je še veliko, pa se samo še niso odločili za ta korak. Ali pa izkoristijo priliko kjer so zdaj, ker Lažni.Ca nikoli več ne pride čez prag.
Stevič je nategnil volivce. Meni je čudno bilo že to, da je bil z Jašno na obisku v enem podjetju v zgornji Savinjski dolini, kakšen dan po volitvah. Najboljša je pa ta: Moč ljudem :D :D. Upam, da bo tudi… ...prikaži več bo tudi to dobil, samo to je 1% verjetnosti. Že zdaj širijo influencerji propagando o protivladnih protestih. Potem pa greš v LJ pred parlament in kaj vidiš ?
Dlje se Janša 'bori' s Kučanom, bolj mu je podoben. Sedaj si je omislil še lastnega Zokija. Počutim se kot nekdaj v jugovini, namesto Beograda Bruselj, namesto Kučana Janša in namesto JLA - NATO. Udba je ostala, cenzura pa tudi.… ...prikaži več
Žal mi je le tistih poštenjakov, ki so kljub vsemu govnu, ki se je nabralo v slovenski politiki, zbrali toliko poguma, da so šli ponovno v žerjavico po kostanj za svoje pišmeuharske sodržavljane, ki jim je prav malo mar za vse, da le imajo sami polno rit..
To ravnanje je obratno od Mijića , ki je namenoma nategnil zaposlene in Stevota, ki je osebno pokvarjen in zato pokriva Mijića in je kot Janša obrnil politični plašč. So še vedno kateri pošteni v Resnici ? V parlamentu ne.
Ne razumem. Ko se je vpisal v stranko je pristal v politiki in to mu sedaj ne paše. Če je sedaj razočaran, pa je edina rešitev, da se vpiše v mešani pevski zbor, upam, da je kje v bližini.
Evo tudi kletni aktivizem je pod vplivom Stevota. Ne dojamejo, da ima lahko vsak državljan svobodno mišljenje. Btw. potvorjen nick name vam ne pristaja. Je Odraz nemoči in brezumja..
Čisto lahko, da bo enkrat prišlo na dan, da je stevo jajotov podtaknjenec. Jajo pozna dovolj policajev, bivsih in sedanjih, ki poznajo druge policaje. Kam svetovnonazorsko spada stevo, pa tudi ni skrivnost.
Pa to je jasno čisto vsem razen enim 5-6% volilcev. Eni zavedeni, drugi omejeni, tretji oportunisti, ...
eeee 👍👏👏✍
Resnica je Janšev projekt, na dolgi rok, mu je uspelo. Tako kot je Izraelcem uspelo v elektroniko podtakniti eksploziv..... In mi, verjeli goljufu, kajne?
Moja zena mu je. Mene pa ni naplahtal.
Človek s hrbtenico, čestitke na spoznanju in pogumih besedah. Po mojem jih je še veliko, pa se samo še niso odločili za ta korak. Ali pa izkoristijo priliko kjer so zdaj, ker Lažni.Ca nikoli več ne pride čez prag.
Čestitam in verjamem,da je težko delati s srbsko mafijo,ki vodi slovenijo,s pomočjo albancev.
Na najboljše še čakam in to je kdo bo koga spodfukal Opankar Šiptarja ali obratno??
Zelo dobra, poštena in izkrena poteza .. Naj mu še drugi sledijo. Motiti se je človeško..
Stevič je nategnil volivce. Meni je čudno bilo že to, da je bil z Jašno na obisku v enem podjetju v zgornji Savinjski dolini, kakšen dan po volitvah. Najboljša je pa ta: Moč ljudem :D :D. Upam, da bo tudi… ...prikaži več bo tudi to dobil, samo to je 1% verjetnosti. Že zdaj širijo influencerji propagando o protivladnih protestih. Potem pa greš v LJ pred parlament in kaj vidiš ?
Dlje se Janša 'bori' s Kučanom, bolj mu je podoben. Sedaj si je omislil še lastnega Zokija. Počutim se kot nekdaj v jugovini, namesto Beograda Bruselj, namesto Kučana Janša in namesto JLA - NATO. Udba je ostala, cenzura pa tudi.… ...prikaži več Žal mi je le tistih poštenjakov, ki so kljub vsemu govnu, ki se je nabralo v slovenski politiki, zbrali toliko poguma, da so šli ponovno v žerjavico po kostanj za svoje pišmeuharske sodržavljane, ki jim je prav malo mar za vse, da le imajo sami polno rit..
Člane počasi srečuje pamet. Prevarant stevo upam da prihaja stteznitev.
Častno dejanje, saj se etičnost ne izkazuje v besedah, temveč v dejanjih in tam se pokaže - ali jo imaš, ali je nimaš.
Nekateri nočejo živeti v smradu, ki se širi v stranki Resni.ca oz. stranki Prasi.ca.
Vsega spoštovanja vreden človek načel.
To ravnanje je obratno od Mijića , ki je namenoma nategnil zaposlene in Stevota, ki je osebno pokvarjen in zato pokriva Mijića in je kot Janša obrnil politični plašč. So še vedno kateri pošteni v Resnici ? V parlamentu ne.
Ne razumem. Ko se je vpisal v stranko je pristal v politiki in to mu sedaj ne paše. Če je sedaj razočaran, pa je edina rešitev, da se vpiše v mešani pevski zbor, upam, da je kje v bližini.
Lepo je napisal zakaj iz stranke izstopa, preberi ponovno! Nikjer ne piše 'mi ne paše'.
Kateri vidni član, prvič slišim za njega, ni bil izvoljen, pa ima nos do tal , bo šel probati drugam.
moč ljudjem pa to pranje možganov se nadaluje
V tvojih možganih ni več kaj oprati..
tvoji so že od rojstva fertik!
in tako bo postal politično MRTEF,, samo v RESNICI je lahko nekaj pomenil, vsepovsod drugod bo kar nekaj časa politični vajenec
Po tvojem bi moral ostat jegulja še do konca mandata?
Saj sploh nima mandata. Med posranci ga ni, ali je kandidiral, mi pa ni znano.
Evo tudi kletni aktivizem je pod vplivom Stevota. Ne dojamejo, da ima lahko vsak državljan svobodno mišljenje. Btw. potvorjen nick name vam ne pristaja. Je Odraz nemoči in brezumja..
Sem mislil,da je izstopil najbolj poznani politik Resnice,Mijić.
Prava enigma je, kako je ta Mijić pristal v DZ..Če pogled nanj je zgovoren..