Slovenija
11629 ogledov

Preživela deset predsednikov parlamenta, zdaj odhaja

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 10:41 16.junij 2023.

    Nekaterim ne paše da jih baba je..

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:41 16.junij 2023.

    Go Urška go

  • Avatar Leon
    Leon 13:36 16.junij 2023.

    Maja Jensterle s septembrom odhaja v družinsko zasebno podjetje, Katarina Ratoša pa je postala vodja kabineta predsednika ustavnega sodišča Mateja Accetta. Torej ne gre brezposelne osebe ! Jaz sem menjal več firm in me nihče ni omenjal .

  • Pierre 18:44 16.junij 2023.

    V Franciji so te ''novice'' nekje bolj na zadnjih straneh časnikov....

  • munja 10:20 16.junij 2023.

    Seveda v kabinetu predsednice DZ vse zanikajo, kaj se pa v resnici dogaja, v teh raznoraznih kabinetih, je pa drugo vprašanje, na katerega pa ne bomo dobili pravega odgovora.

  • mph2 10:02 16.junij 2023.

    "Preživela deset predsednikov parlamenta, zdaj odhaja". Pa je avtor morda pomislil, da se v temu skriva odgovor? A je za pričakovati, da bi preživela 50 predsednikov parlamenta? Enkrat je pač dovolj vsem, najdejo boljšo službi, itn. Boljše predsednice ali predsednika ...prikaži več parlamenta kot je Urška pa do sedaj še ni bilo. In to gre nekaterim v nos.

    • lojs 10:17 16.junij 2023.

      he, he ... a to ti sam sebe prepričuješ

    • Avatar primorec7
      primorec7 10:21 16.junij 2023.

      Ha, ha, res dober vic za začetek dneva.

    • munja 10:24 16.junij 2023.

      mph2 s čim te je pa predsednica DZ tako prepričala?? Mogoče z žuganjem drugim poslancem, histeričnim kričanjem, mahanjem in plesanjem na državni proslavi ali pa celo s posvojitvijo opice??? Odpri oči in nehaj sanjat.

    • mph2 12:40 16.junij 2023.

      @munja, to samo v vašem desnosučnem imaginarnem svetu. Primata pa smo se rešili več kot leto nazaj.

    • munja 14:24 16.junij 2023.

      mph2 jaz nisem bil nikoli ne desno ne levosučen. Kje piše, da sem desen, če ne podpiram te vlade??? NE, NISEM IN NIKOLI NE BOM!!!! Zakaj je nekaterim tako težko razumeti, da NE PODPIRAM NOBENE STRANKE, Janše pa sploh ne, ...prikaži veče, kaj je to prepovedano ali kaj??? Pa enkrat že nehajte posiljevat s temi strankami, ker ne pripadam nobeni!!! Brigajte se zase, bedniki in plešite z Urško in opico, dokler še lahko.

    • Ender3 15:01 16.junij 2023.

      munja tudi ti bi rad plesal z Urško, ko boš lahko. Najprej boš moral odrasti in poizkati kakšno pametno delo. Če misliš biti nestrankarski, kot to velja za Logarja si v veliki zmoti. Vsaka naivnost ima svoje meje..

    • munja 15:57 16.junij 2023.

      Ender3, jaz sem v zasluženi penziji in te nič ne briga, kaj delam ali pa nič ne delam. Ker si čas krojim sam po svoji volji. NIKOLI nisem podpiral nobene stranke in tako bo tudi ostalo. Ti pa s s ...prikaži več svojimi maloumnimi možgani tega ne moreš razumeti, zato je bolje da nehaš pisat neumnosti.

  • ana77 09:49 16.junij 2023.

    Kdo bo te delal z njo ne pozna bontona. Obnaša se kot opica.

    • Avatar primorec7
      primorec7 10:22 16.junij 2023.

      Obnaša se kot posvojena Urška.

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:44 16.junij 2023.

      Bi bolj tako rekel ko si tiho vsi srečni,ko postaneš glasen pa moteč ,čist ok je ona.

    • Ender3 14:50 16.junij 2023.

      Kletna Up.imena bodo imela itak veliko povedat, saj so za to vpoklicani in plačani. Le kakšna politika potrebuje takšen način propagande maloumnih..?

  • Grof 10:15 16.junij 2023.

    Gnoj od babe je dobil oblast v roke, majmuni pa kar plešejo

    • Avatar primorec7
      primorec7 10:23 16.junij 2023.

      Ima pa dobre žnable za pompin.

    • Ender3 14:55 16.junij 2023.

      Vse janezove koprive niso za eno Uršulo Klakočar. Sekta takšnih intelektualnih politikov ne premore. Vse je na nivoju Pojbiča, on je njihov standard..

  • sam1 13:00 16.junij 2023.

    Verjetno jima je presedlo njeno prepevanje......

    • munja 14:11 16.junij 2023.

      S petjem pa res ne bo uspela. Mislim, da so vse ušesa bolela, sploh na proslavi.

    • Ender3 14:52 16.junij 2023.

      Troli imate posluh samo za tisto, kar Janezov evangelij zapoveduje.

    • munja 15:53 16.junij 2023.

      Ender spet ti, pojdi v klet, čimprej!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.