Slovenija
22 ogledov

Pri maši pozivali h glasovanju proti

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • hrenroman 20:53 19.februar 2012.

    Da država z zakoni dovoljuje ali preprečuje določene pravice na podlagi takšne ali drugačne pripadnosti ali usmerjenosti, je v nasprotju z ustavo, da pa skupina drugačnih državljanov preprečuje drugim državljanom uživanje enake pravice pa tudi. Zakon družini ne zmanjšuje pomena, ...prikaži več, daje le pravico enemu staršu, da svojemu otroku priskrbi "dodatnega" starša. Cerkev in predlagatelji bodo torej zapravili 5 mio EUR zato, da bodo staršu onemogočili izpoljnjevanje starševske pravice in dolžnosti in otroku možnost do "popolne" družine. Vsi pač nimajo sreče, da bi imeli "ljubečega očeta in mamo", imajo pa pravico, da o tem odloča njihov starš, ne država ne posamezniki, ki si jemljejo pravico vsiljevati svoje "moralne" vrednote drugim in drugačnim!

  • ALii 00:27 20.februar 2012.

    Cerkev naj se osredotoci na svoje srednjeveske rituale in pravljice in naj pusti normalne ljudi pri miru. Imamo ustavo ki doloca LOCITEV cerkve od drzave in pri tem naj ostane. V srednjem veku so zgali nedolzne zenske in znanstvenike (zacuda ...prikaži več ne trdijo vec da je Zemlja plosca), kasneje sodelovali z nacisti in pobirali denar za svoje razkosje, nedavno spravili na kant vse delnicarje ZVONA1 in 2 in si upajo se vedno blebetat v javnosti!!!! SRAMOTA!!!! Starsi so me krstili in dobij sem zakramente - hvala ***** da me je srecala pamet !!! ljudje spreglejte!

  • Barbatus 21:13 19.februar 2012.

    Sem ateist, vendar tukaj podpiram cerkev oz. vse ki tako mislijo; sem poročen, oče sina in nikdar mu ne bi dovolili, da se druži z otroci od staršev pederasto ali lejzbik /sicer otrok ni nič kri, ampak tako je/; zato ...prikaži več je potrebno takšno idejom, da imata pederasta ali lejzbiki otroka zatreti v kali; poslati jih v Sibirijo ali narediti za njih Goli otok, oz jih izgnati iz okolja in države - maksimalno ostro!

  • Bizgec 20:12 19.februar 2012.

    Idealno. O druzini pridigajo tisti, ki je ne bodo nikoli imeli.

  • Niko_K_ 20:32 19.februar 2012.

    To pa moram reči, je grobo vtikovanje CERKVE v državo, kateri dve bi morali biti po ustavi LOČENI!

  • josethim 20:40 19.februar 2012.

    locitev-drzave-cerkve.org

  • Stolp 22:06 19.februar 2012.

    Svojega sina tudi, če bi ugotovil, da je gej?

  • Bizgec 22:21 19.februar 2012.

    Samo za informacijo, Barbatus: kot pederasta se smatra predvsem moskega, ki cuti spolno nagnjenje do deckov. Torej, gej in hkrati pedofil.

  • francek 00:13 20.februar 2012.

    EDINO PRAVILNO, DA SE ZAGOVARJA DRUŽINO V PRAVEM SMISLU BESEDE (MATI, OČE,OTROCI), PA NAJ JO ZAGOVARJA CERKEV ALI PA KDO DRUG.

  • ALii 00:20 20.februar 2012.

    Pojdi se zdravit ...kaksno zakompleksano bitje jao

  • ALii 00:28 20.februar 2012.

    locitev-drzave-cerkve.org

  • 1111 02:58 20.februar 2012.

    ...dokler so domobrančki na oblasti...žal ne bo nič

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:44 20.februar 2012.

    Francek,sigurno si mami ob rojstvu padel na tla in imaš od takrat posledice,da pišeš take nebuloze,ali pa se bojiš,da boš zvedel resnico o tvojem spočetju??

  • tralala 10:14 20.februar 2012.

    Ja, paradoks. In dečkoljubni moški v krilu. Koliko mora biti človek ZABIT in OMEJEN, da teh paralelk ne vidi?

  • tralala 10:11 20.februar 2012.

    Ali, hvala, posredovano na stotine ljudem, upam, da bo to dodobra zaokrožilo po Sloveniji.

  • tralala 10:12 20.februar 2012.

    a tebi si še kaj drugega tlačli v usta kot hostijo? Bolnik klerofašistični.

  • vest 12:09 20.februar 2012.

    Ne samo, da so sodelovali ampak se je potrebno vprašati v kateri organizaciji je bil sedanji papež v času velike Nemčije.

  • Stolp 15:24 20.februar 2012.

    Da, bil je v Hitlerjugend. Je pa treba povedati, da je bilo članstvo v tej organizaciji takrat za mlade skoraj nekaj kar se je spodobilo podobno kot ZSMS v času socializma. Vprašanje je torej ali je bil zgolj navaden ali ...prikaži več pa tudi aktiven član.

  • stela 07:22 20.februar 2012.

    Maksimalno ostre ukrepe bi bilo treba vpeljat ljudem, ki mislijo kot ti!!!

  • wolfyy 22:11 19.februar 2012.

    s tem kažeš le nestrpnost do drugačnih in nič drugega, torej odpremo nova taborišča po evropi in v njih stlačimo istospolno usmerjene, v druge stlačimo pa nove hitlerje?cerkev bi morala biti zadnja, ki se vtika v državo...na tem ...prikaži več področju pa sploh, če sem do sedaj bil da mi je popolnoma vseeno ali za ali proti, me pa sedaj nihče več ne prepriča v proti. sem proti cerkvi in njihovim oglašanjem v javnosti, kar želijo naj delajo pri sebi, nikakor pa ne vsiljevat določenih stvari drugim.imam pa vse zakramente, pa nazadnje so me videli v cerkvi pred 7imi leti, ker govorijo eno delajo pa drugo in dokler tega ne spremenijo naj bodo tiho!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.