Avto
10080 ogledov

Pri naših sosedih: če ne upoštevate napisa, boste za gorivo plačali 20 evrov več

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • optimist11 11:00 03.avgust 2024.

    Potrebno se je sprijazniti, da je Italija ena velika katastrofa glede črpalk in avtocest. In nihče ne obvlada kakega tujega jezika , da bi se lahko zmenil. Še na trajektu na #recepciji# je ena govorila malo Nemško.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:57 03.avgust 2024.

    "če ne upoštevate napisa, boste za gorivo plačali 20 evrov več"......Vse za klike, tudi lagati vam ni problem...

    • SlavkoKrizman 09:16 03.avgust 2024.

      Vsaj prekopiraj.... "Če na črpalki izberete servis goriva 'Servito', lahko plačate do 20 centov več na liter," in še : "Za poln 50-litrski rezervoar goriva, ki je v Italiji že tako ali tako med najdražjimi v Evropi (dizel okoli 1,75 ...prikaži več,75 evra, bencin 1,85 evra) bo tako uporabnik lahko dodatno plačal skoraj 20 evrov"

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 09:31 03.avgust 2024.

      Govorim o naslovih na teh straneh, ki so butasti, zavajajoči in naj bi privabljali klike, t.i. clickbait naslovi...Če vam je ovcam to všeč, potem pač uživajte..

    • johan 09:48 03.avgust 2024.

      @luckyss1 Pa kaj imate tako proti ovcam? Ste pes (vsaj profilno sliko imate tako), pa ne morete raztrgati ovc? Malo se zamislite nad vašo močjo. Poznamo rek: Pes, ki laja, ne grize.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 10:05 03.avgust 2024.

      Če še ne veste, obstajajo psi, ki čuvajo ovce ter jih branijo pred volkovi in drugimi podivjanimi psi...In če je zgoraj sklamfan umotvor vse, kar zmorete, potem se pripravite na striženje...

    • johan 10:07 03.avgust 2024.

      @luckyss1 Čakam vas, da pridete k meni in me postrižete. Aja, čakam vas, čakam,,, Spet samo besede.

    • FejstDogaja 10:20 03.avgust 2024.

      Italijanske črpalke so dejansko katastrofa. Tudi self-service je tako zakompliciran, da ga kot turist težko razvozlaš, ker sistem pogosto zašteka, ne kaže v angleščini, požre denar in ima razne finte. Še dobro, da so Italijani prijazni in se vedno najde ...prikaži več kdo, ki pomaga. Sploh v odročnih krajih je vse self-service. Potem se pa znajdi. Mene pa veselijo taki članki. Mi ni žal za klik, torej ni "click-bait". Če poznate definicijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.