Slovenija
97 ogledov

Prihaja nov ponudnik mobilne telefonije

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • RobiSkala 21:00 11.maj 2017.

    Jaz tudi hrano kupujem in je TOP.

  • Avatar skeptik
    skeptik 10:22 04.maj 2017.

    Še ena muha enodnevnica.... Kaj je bilo z Mercatorjem, Šparom.....? Če se šlepaš v najetem omrežju, ne moreš rušiti njihovih cen. Vsi mali akterji bodo izginili s trga.

  • RobiSkala 20:58 11.maj 2017.

    izRODek, jaz bolj mislim, da si ti plačan od konkurence. V čem je težava, če nekdo napiše dober komentar za dobro ponudbo? Kaj je cenenega tu, ajde, da te čujemo...

  • Avatar praufo
    praufo 14:43 04.maj 2017.

    pa kdo je tebe nabasal, da je večina ponudbe slovenskih proizvajalcev ? ... zdej če misliš hrano, naj ti povem, da obstajajo finte, deklariraš blagokot slovensko, samo zato, ker si ga kupil od slovenske firme-uvoznika, kje je pa on kupil, ...prikaži več pa ni več pomembno ... kar se pa tiče tehnike tehnike, je pa za hobi program skoraj vse dobro, da le zdrži garancijski rok

  • mph 14:52 04.maj 2017.

    Jaz ti govorim iz svojih izkušenj. Siri so TOP. Pač ker so top, ne vem kaj naj ti razložim drugače Cenejši kot pri konkurenci, ki niso tako top.

  • caa4c2cc05b8f086d7df790139b3e96ffd6c4e9a 14:58 04.maj 2017.

    Da nisi tudi ti danes malo top - top??Ali pa si iz HOP HOP Hoferja!Samo vprašam.

  • jozicamurn 17:35 04.maj 2017.

    Drag kot žafran je tale Hofer glede življenskih izdelkov. Tehniko pa ima tu in tam še kar vredu ceno in recimo temu solidne zanimive dobavitelje.

  • izRODEk 23:46 04.maj 2017.

    :DDDDDDDDDDD :))))))))))))))Kakšni smešni PR komentarji. Prav vidi se, da je vsaj nekaj od njih plačanih oziroma, so komentirali naročeni, da hvalijo in si med seboj podarjajo pluse. V resnici je vsem jasno, da je Hofer podobno kot Lidl smetišče ...prikaži več Evrope, organizirani odpad, na katerem retardirani slovenceljni kupujejo celo z užitkom, švabi se jim pa smejijo.V Hoferju me za eno lepo ne boste videli, kaj šele, da bi jim zaupal upravljanje z povezavo z mobitelom - HOFER JE POJEM ŠARLATANSTVA IN CENENOSTI.

  • mph 12:50 04.maj 2017.

    Hofer je vrhunska firma, vse, kar prodajajo elektronike, je top ... servis je top. Prvič, da nisem skeptičen, če so se lotili še tega področja.

  • Ronald Reagan 13:20 04.maj 2017.

    računalnike smo pri Hoferu kupovali že takrat, ko ga pri nas še ni bilo. In jih še zdaj. Top roba za top ceno.Top garancija...top servis.Tudi telefonija bo top, sem prepričan

  • mph 13:45 04.maj 2017.

    Ha ha ... sem pozabil dodat ... in hrana je top, siri, mleka, sokovi ... vse. :-) In ob vsem verjetno med najcenejšimi.

  • Alen Jazbec 14:14 04.maj 2017.

    V večini kupujemo v Hoferju in dejstvo, da je večina ponudbe slovenskih proizvajalcev/dobaviteljev nam ogromno pomeni. Tako kot ostalo kar sem kupil (tehnične zadeve), tudi vredu, razmerje cena/kvaliteta, pa ni slaba kvaliteta res ne. Bravo Hofer. Komaj čakam.

  • francl12 18:50 04.maj 2017.

    tako je ..... dragi kot žafran. Kvaliteta pa nič kaj posebnega. Včasih je bil hofer bolj na nivoju, sedaj pa sama reklama, nivo je pa v kurcu!!! V zadnjem letu sem opazil, da vsak mesec manj nakupujem v hoferju!!!

  • francl12 18:51 04.maj 2017.

    spet bo polno reklam....kupiš za 10€, 1 minuto govoriš zastonj......bla,bla,bla.....

  • dimnikar 10:45 04.maj 2017.

    Gladko lahko rušiš cene z loss-leaderjem, kar ta storitev za Hofer zagotovo bo.

  • Avatar skeptik
    skeptik 11:12 04.maj 2017.

    Zanimivo, da se ravno ta strategijo pri ostalih v SLO ni obnesla.... Zakaj bi bil Hofer pri tem bolj uspešen?

  • Papaja Popi 11:41 04.maj 2017.

    https://www.hot.at/tarife.html

  • pje 11:47 04.maj 2017.

    Mi rabimo enega res poštenega operaterja v slo. ne pa to kar imamo zdaj za ene čičke, čačke mučke! Seveda prihod tega hota ne bo nič spremenil. Ve se da bo gostoval pri A1 aleluja.

  • AnzeSmolej 15:55 04.maj 2017.

    Jaaaaa KONČNO!!! SUPER!

  • AnzeSmolej 15:56 04.maj 2017.

    definitivno Hofer NI muha enodnevnica! V Avstriji so zelo uspeli z HoT !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.