Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
26068 ogledov

Primerjava kakovosti: Med najslabšimi dva slovenska proizvajalca

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Plavi-mil 19:55 07.september 2024.

    Ne samo peleti, tudi pršut je na 40. mestu po kakovosti, tudi med ni zlato, pa še marsikaj je drugje boljše kvaliteta , kot v Sloveniji v Sloveniji so samo visoke cene na prvem mestu.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 08:00 06.september 2024.

    In potem merijo drva zložena na paleto skupaj z njo ;))..Nekateri celo zlagajo drva "križem" zaradi "boljšega sušenja"...Jebi ga, vsak hoče nategniti potrošnika... V glavnem, iz treh kubikov okroglega lesa se dobi klaftro drv...

  • jakec1575 08:54 06.september 2024.

    smrekpvi peleti? a niso iglavci no go zaradi smol in dimljenja?? ni cudno, da je kvaliteta zraka v sloveniji padla v zadnjih 15 letih. ce kurimo plastiko, iglavce v peletih in mokra drva. to da so peleti seleno, je najvecji ...prikaži več nateg. zadnjic sem se peljal cez mojstrano. en junak je zadimil celo dolino. jebes naravo pol, ce v lj dihas boljsi zrak pozimi. v avstriji tudi kurijo a ni enega dimcka. kako to??? zakon, afterburner peci. mi smo banana.

    • BenX 09:49 06.september 2024.

      Iglavci ravno so primerni za pelete, smola jih drži skupaj. Bukev in podobno v pelete ne sodi, je samo prah in nesnaga. Tako sem slišal, jih sicer ne uporabljam. V Avstriji so menda samo "beli" peleti, ker uporabljajo čisti smrekov/igličast ...prikaži več les. Ampak kot rečeno, nisem najbolj verodostojen za to debato. Če se motim me naj nekdo popravi.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:14 06.september 2024.

    Večina naše hrane gre v izvoz,doma kupujemo “domačo hrano“in to po večji ceni kot jo izvozimo v tujino,lepo a ne?

  • Orto 06:47 06.september 2024.

    Kupujte kvalitetno slovensko hrano in proizvode......sicer je dražje ampak veste kaj kupite....pa to

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:48 06.september 2024.

      Ja, vse je domače,le da je prizvedeno v poljski

    • jakec1575 08:56 06.september 2024.

      slovenci prodajo itslijanom zaradi visje odkupne cene, mi zremo madzarsko, poljsko in ukrajinsko sranje z nalepko proizvedeno v sloveniji

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.