Slovenija /slovenija/crna-kronika
287 ogledov

"Pripeljali smo v zelo gosto meglo"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:48 30.januar 2016.

    Vse je krivo,megla,varnostna razdalja,nepravilno osvetljena vozila,ljudje,ki med vožnjo telefonirajo ali celo pišejo SMS,jedo sendvič in kadijo istočasno,vse to je krivo,pa hitrost tudi ni zanemarljiva,je pa v tej nesreči manj pomembna se mi zdi?

  • Barbara Jenko 00:00 31.januar 2016.

    Pa ne moreš verjet!!!! Kako pa je lahko Dars kriv? Kaj bi morali vsakega voznika ustavljat in opozarjat na meglo. Ker vozniki niso vozili primerno vremenskih razmeram, z previsoko hitrostjo in premajhno varnostno razdaljo, je sedaj Dars kriv, da je ...prikaži več prišlo do nesreče... Pametnjakoviči...

  • Idila 15:31 30.januar 2016.

    Po prvih fotkah je videti spet kar huda nesreča. In ja, zelo malo voznikov prilagodi vožnjo razmeram na cesti. Ker če je pač avtocesta, potem se je treba peljati vsaj 130, ne glede na vse, kajne. Velikokrat razmišljam, koliko ljudem ...prikaži več bi morali zaradi vožnje brez uporabe možganov (brez predvidevanja nevarnih situacij, upoštevanja vremenskih in prometnih razmer, brez razmišljanja, da na cesti nisi sam, ...) vzeti izpit.

  • drejca1 23:35 30.januar 2016.

    Glede na slike..hvala Bogu, da ni še več mrtvih in poškodovanih.MOŠKI Z LUČKO.... v vseh medijih se pojavljajo zahvale njemu. Kdo je bil ? Lahko nekdo , prosim opiše, koliko stran od nesreče vas je opozoril na nevarnost ?<br ...prikaži večr />Ne gre mi v glavo, da bi lahko na avtocesti nekdo v nesreči tako hitro zapustil vozilo, našel lučko in v tem gostem prometu tekel tako daleč, da bi ljudi opozarjal na nevarnost..Ne me narobe razumet , vem, da ni bil privid, vendar je realno to mogoče ?.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.