Slovenija
10 ogledov

Protestniki izžvižgali udeležence proslave

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 10:03 23.december 2012.

    Kresni tvoji udeleženci proslave, oni so proslavljali, ti si nemo opazova, do kdaj boš tako pasive - državljan???

  • xy 20:20 22.december 2012.

    To je živa svinjarija!!!! Cankarjev dom, katerega smo z samoprispevkom gradili vsi Slovenci je okupiran in obdan z železno ograjo, varujejo ga pa slabo plačani policisti. To je isto kot so fašisti v času okupacije ogradili Ljubljano z žico. Sramota ...prikaži več kaj si dovoli današnja oblast. Da se za železno ograjo skriva pred Slovenci in to ob proslavi Osamosvojitve Slovenije. Slovenijo smo osvobodili vsi Slovenci in ne politična elita!!!!!!

  • an.star 21:01 22.december 2012.

    Nič zato, če so zunaj rdeči bourži požvižgavali...JJ je imel tako dober govor, da se je ex ljubljeni vodja Turk tako spačil, da sem mislil, da bo zlezel vase od nevoščljivosti.

  • mirko 21:54 22.december 2012.

    Misliš na papirnate slovence. keneda ? I l i š t o ???

  • xy 23:45 22.december 2012.

    Če bi bil pismen bi razumel kaj sem napisal. Lahko pa se vrneš nazaj v šolo da te naučijo.

  • xy 23:48 22.december 2012.

    Govor komunističnega zombija.

  • ocean 06:34 23.december 2012.

    Slovensko ljudstvo bi včeraj bolj potrebovalo reinkarniranega Rudolfa Maistra, kot pa božička in dedka mraza. Kaj bi se le zgodilo, če bi mu včeraj spet uspelo prevzeti komando nad oboroženo vojsko, tokrat policistov, ki so obkolili Cankarjev dom.

  • graff 08:30 23.december 2012.

    Ti z ,,veteranstvom,, nimaš nič skupnega, tu si, da v imenu Slovenske Domobranske Stranke spuščaš meglo in preusmerjaš pozornost naroda. A še nisi opazil, da se vam je ura ustavila ??

  • Stolp 09:36 23.december 2012.

    Izžvižgali udeležence proslave! A ni bol to shod enih kobajagi kulturnikov? No res krasni kulturniki!

  • dragec 10:15 23.december 2012.

    Ali si včeraj res čutil, da je to tudi tvoja proslava????

  • francek 17:08 24.december 2012.

    Kulturniki brez kulture in to moramo davkoplačevalci preživljati.

  • nostradamus 07:46 23.december 2012.

    kot veterana me je sram dolocenih potez nase vlade cemu ograje in kordoni policije okoli cankarjevega doma narod ima vso pravico dostopati do hrama kulture in vseh ostalih objektov saj so po vecini zgrajeni z nasim denarjem se bolj me ...prikaži več pa cudijo policisti ki varujejo (koga tajkune,politicno elito,kradljive zupane) taisti policisti napovedujejo stavko mar mislite da vas bo narod tudi tokrat podprl? v veliki vecini verjetno ne,posebej moteci so tudi simboli ki se pojavljajo na protestih (rdece zvezde ) 1991 smo sprejeli nova drzavna obelezja in nas takratni agresor je pod temi istimi obelezji poizkusal zaustaviti ogcepitev in pot v samostojnost da ne bo pomote tako levi kot tudi desni morajo zapustiti politicni prostor dovolj skode so naredili oboji

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.