Pričakovano. zdaj Golob jokca, ko bi pa lahko kaj konkretno storil saj je vedel za Black Cube afero že par mesecev pred volitvami je bil pa tiho kot riba na suhem.
Peter 495,daj mi povej,a se delaš norega,ali si nor?Jaz bi prej rekel,da si zblojen psihič,nevaspitanko,ki smrdi po gnilih jajcih iz katerih so včasih delali smrdljivca v epruvetkah.
Bravo Janez.Vsi smo komaj čakali,da postaneš naš predsednik.Ti si naš vodja,vodja pravih domoljubnih Slovencev.Želim ti veliko zdravja in pa dobro vodenje države.Tri četrtine Slovencev se bo danes veselilo....
SREČNO SLOVENIJA.
Matej zate res ne obstaja okolist saj si slep in brez možganov! Krivi so pa levi z svojo glupo politiko saj če bi delali za državljane sedaj ne bi imeli desnih na oblasti!
skratka, Slovenija je v hibridni vojni z izraelskim mossadom. mossad ustvarja druzbene psihoze, dogodke, izvaja destabilizacijske manevre strasenja naroda, unicuje tezko dosezeno varnost ulice. Sajane in operativce je treba zaslisat, pretepst, pobrat vse biomarkerje, da se ne vracajo. in izvozit… ...prikaži več takoj. to so izjemno nevarne neeticne brezkompromisne strukture, ki Slovenijo lahko unicijo za vedno. odpiranje izraelske smbasade je izjemno slab znak slovenske varnosti.
Svoboda, Levica, SD vi ste tisti ki ste razočarali svoje volivce, ker niste enostavno zapustili sestanka in se te prevarantske kuhinje ne igrate z desnico. Toda NE, vam ni do Slovenije in volje volivcev, vam je do božanje ega in… ...prikaži večn sedenje v DZ brez veze, za smeh in prerekanja 4 leta. Zbogom za vedno ! Prodane duše !
Domet Goloba je zmaga na volitvah,bedak bebasti.Če sta pa neresnica in kretenokrati blefirali,se pa ve,da je bil to nateg,da je ata Jajo ponovno ustoličen.
Od Goloba nam bo v spominu ostalo: same politične čistke, uničenje zdravstva, njegovo počitnikovanje, njegovo medicinsko znanje in finančna luknja v proračunu. Sedaj je pa zgrožen????????
mossad je sposoben ubijat pomembne slovenske predstavnike druzbe na nekonvencionalen nacin za uveljavitev lastnih financnih tokov in zascito interesov Izraela. Slovenija nima obvescevalskih kapacitet, da johbustavi. Samo skupaj vse represivne institucije morda uspejo. Za njih je nejud samo orodje, stevilka,… ...prikaži več statistika. Z izraelci ni zajebancije.
Takole je,prevara volivcev je uspela,ker sta stranki neresnica in kretenokrati sekundo po volitvah obrnili ploščo.Absolutni zmagovalec volitev pa je globoko spoštovani doktor Robert Golob.Pa desničarji vpijte kolikor želite,če nebi bilo volilne prevare,nikoli SDS nebi prišla na oblast.ZATO IMA DR.ROBERT GOLOB… ...prikaži več VSO PRAVICO IZRAZITI KAKRŠNOKOLI MNENJE.Pa srečno,desne gnide!
Slišim, da se bo bivši premier preselil v Palestino in na strani Hamasa osvobodil Irael izpod Palestine..
Ti si prifuk....debil.
zelim ti izraelca za soseda z vseh strani. ortodoksnega na eni in naseljenca s 3 ostalih.
zidi so najbolj naporen narod dalec naokoli. govorim o opranih izraelcih seveda
KAJ TEMI GOLOBU NI JASNO!!!! JOKA IN JOKA
Da bi videla dragica kako je jajo kot minster jokal v CD, ko so iz vojšnice na Vrhniki krenili tanki..Kot malo dete...
Ender kako je že Golob glasoval pri tožbi proti Izraelu???
Odstraniti tudi ukrajinsko zastavo. Nimamo nič z njimi, razen malo morje bogatih ekonomskih in političnih migrantov.
Se strinjam, na kateri vladni palači pa visi Ukrajinska ? Tuje zastave lahko visijo samo ba veleposlaništvu svojih drźav.
Plavi...kaj ne razumeš, da je Janezu vse dovoljeno..
Ender kako je že Golob glasoval pri tožbi proti Izraelu???
slobodnjaki in smrdljivi levaki so ga popušili ko stara kuzla
cigomigo soljatar oladi
Sedaj, ko Janez vse menja bi lahko tudi kakšno bolj primerno zelenjavo posadil v klet.
odletel je ko usrani golube
Pričakovano. zdaj Golob jokca, ko bi pa lahko kaj konkretno storil saj je vedel za Black Cube afero že par mesecev pred volitvami je bil pa tiho kot riba na suhem.
Spremeni nick name v @laži. Ti bolj pristaja tvojemu maloumju.
Komu mar, kaj pravi robertino, ni več akter v igri, luzer.
Luzer si ti ki hodiš v službo in dobiš 765€
matjaz je na socialki. ampak zdej bo moral delat.
Tudi cigo je to občutil in hitro emigriral v Argentino. Sedaj se od tam oglaša kot pravi argentinec..
Na volitvah je v neposrednem dvonoju zmagal Golob! Ne o pozabi, kdo je luzer!
Da je postal predsednik vlade, je moral Srba postaviti za predsednika Državnega zbora! Briga njega!
Končno bomo začeli popravljati ogromne napake teh levih gejev in uličark.
Kaj te foušija razganja, ker ste pedri na Trstenjakovi v kleti in ne na ulici vsem na očeh..
Peter 495,daj mi povej,a se delaš norega,ali si nor?Jaz bi prej rekel,da si zblojen psihič,nevaspitanko,ki smrdi po gnilih jajcih iz katerih so včasih delali smrdljivca v epruvetkah.
Bravo Janez.Vsi smo komaj čakali,da postaneš naš predsednik.Ti si naš vodja,vodja pravih domoljubnih Slovencev.Želim ti veliko zdravja in pa dobro vodenje države.Tri četrtine Slovencev se bo danes veselilo.... SREČNO SLOVENIJA.
Fafaj,fafaj.
matej..... ne šlati več mobilca- lahko ti ga raznese
Tipičen podponik SDS! Brezpogojni fanatik. Tale bi pobijal samo da ohrani besedo "firerja"
matej pazi, mossad je ustoličen. Pazi na telefon, ker nikoli ne več kdaj 💥
Matej zate res ne obstaja okolist saj si slep in brez možganov! Krivi so pa levi z svojo glupo politiko saj če bi delali za državljane sedaj ne bi imeli desnih na oblasti!
Matej,predlagam ti lobotomijo in pregled pri psihiatru.Malo se skuliraj,da ne boš pregorel od napihnjenosti,tepec.
skratka, Slovenija je v hibridni vojni z izraelskim mossadom. mossad ustvarja druzbene psihoze, dogodke, izvaja destabilizacijske manevre strasenja naroda, unicuje tezko dosezeno varnost ulice. Sajane in operativce je treba zaslisat, pretepst, pobrat vse biomarkerje, da se ne vracajo. in izvozit… ...prikaži več takoj. to so izjemno nevarne neeticne brezkompromisne strukture, ki Slovenijo lahko unicijo za vedno. odpiranje izraelske smbasade je izjemno slab znak slovenske varnosti.
Žal Slovenci ne razumejo, da zionisti izkoristijo in uničijo...janez nas je prodal za njegovo prevaro.adijo slovenija.
Se ti je čisto odpeljalo, antisemitizem je kaznivo dejanje, grozi ti zaporna kazen do dveh let!
Svoboda, Levica, SD vi ste tisti ki ste razočarali svoje volivce, ker niste enostavno zapustili sestanka in se te prevarantske kuhinje ne igrate z desnico. Toda NE, vam ni do Slovenije in volje volivcev, vam je do božanje ega in… ...prikaži večn sedenje v DZ brez veze, za smeh in prerekanja 4 leta. Zbogom za vedno ! Prodane duše !
Vse eno kako je ime stranki, vsi gledajo samo za korist sebe.
Domet goloba je njegova baba, kaj ma on sploh za komentirat. Kot otrok, ko se mu ne kupi igrace.
Domet Goloba je zmaga na volitvah,bedak bebasti.Če sta pa neresnica in kretenokrati blefirali,se pa ve,da je bil to nateg,da je ata Jajo ponovno ustoličen.
Od Goloba nam bo v spominu ostalo: same politične čistke, uničenje zdravstva, njegovo počitnikovanje, njegovo medicinsko znanje in finančna luknja v proračunu. Sedaj je pa zgrožen????????
Koga briga kaj njega razburja!
Brez popuščanja!
Dej spizdi Golob,pun kurac te imamo.
mossad je sposoben ubijat pomembne slovenske predstavnike druzbe na nekonvencionalen nacin za uveljavitev lastnih financnih tokov in zascito interesov Izraela. Slovenija nima obvescevalskih kapacitet, da johbustavi. Samo skupaj vse represivne institucije morda uspejo. Za njih je nejud samo orodje, stevilka,… ...prikaži več statistika. Z izraelci ni zajebancije.
Žal tega slovenceljni ne razumejo, kaj pomeni strogo ortodoksni ali sekularni jud in kdo so Sionizti !
sposoben že, interesa pa nima, sicer bi bil Golob že v nebeških krilatcih.... golob je NIČLA!!!!
Kje je sedaj oni zakonodajni referendum o izstopu iz NATA? Naj še odstranijo Ukrajinsko zastavo. Izrael pa nima kaj delati v Sloveniji!
Takole je,prevara volivcev je uspela,ker sta stranki neresnica in kretenokrati sekundo po volitvah obrnili ploščo.Absolutni zmagovalec volitev pa je globoko spoštovani doktor Robert Golob.Pa desničarji vpijte kolikor želite,če nebi bilo volilne prevare,nikoli SDS nebi prišla na oblast.ZATO IMA DR.ROBERT GOLOB… ...prikaži več VSO PRAVICO IZRAZITI KAKRŠNOKOLI MNENJE.Pa srečno,desne gnide!
golob je največji serator, ki je kdajkoli prilezel na poltično funkcijo, na svetu.
Nekaj časa je zrak mešala Ukrainska sedaj bo pa SDS ovska ko si jo izmislijo.
Saj barve so že prave in določene. Rumena in modra..
Zemlja izraelska bit ć nam prijateljska!!! Mosad je v Ljubljani....
odpirajo ambasado v lj, da zjebejo slovenijo. treba bo postrelat mossadovce. druge z njimi ni. samo brez rokavic.