Slovenija

Prva poteza nove vlade razburila Goloba: "Začelo se je"

Komentarjev 76
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slovenski3 19:53 04.junij 2026.

    Slišim, da se bo bivši premier preselil v Palestino in na strani Hamasa osvobodil Irael izpod Palestine..

    • maček 21:53 04.junij 2026.

      Ti si prifuk....debil.

    • jakec1575 23:25 04.junij 2026.

      zelim ti izraelca za soseda z vseh strani. ortodoksnega na eni in naseljenca s 3 ostalih.

    • jakec1575 23:26 04.junij 2026.

      zidi so najbolj naporen narod dalec naokoli. govorim o opranih izraelcih seveda

  • dragica20 20:59 04.junij 2026.

    KAJ TEMI GOLOBU NI JASNO!!!! JOKA IN JOKA

    • Ender3 01:47 05.junij 2026.

      Da bi videla dragica kako je jajo kot minster jokal v CD, ko so iz vojšnice na Vrhniki krenili tanki..Kot malo dete...

    • DEJ11 06:05 05.junij 2026.

      Ender kako je že Golob glasoval pri tožbi proti Izraelu???

  • dare326 21:20 04.junij 2026.

    Odstraniti tudi ukrajinsko zastavo. Nimamo nič z njimi, razen malo morje bogatih ekonomskih in političnih migrantov.

    • Plavi-mil 22:14 04.junij 2026.

      Se strinjam, na kateri vladni palači pa visi Ukrajinska ? Tuje zastave lahko visijo samo ba veleposlaništvu svojih drźav.

    • Ender3 01:33 05.junij 2026.

      Plavi...kaj ne razumeš, da je Janezu vse dovoljeno..

    • DEJ11 06:04 05.junij 2026.

      Ender kako je že Golob glasoval pri tožbi proti Izraelu???

  • argentinac 21:11 04.junij 2026.

    slobodnjaki in smrdljivi levaki so ga popušili ko stara kuzla

    • jakec1575 23:28 04.junij 2026.

      cigomigo soljatar oladi

    • Ender3 01:37 05.junij 2026.

      Sedaj, ko Janez vse menja bi lahko tudi kakšno bolj primerno zelenjavo posadil v klet.

    • argentinac 11:49 05.junij 2026.

      odletel je ko usrani golube

  • Nelaži 20:57 04.junij 2026.

    Pričakovano. zdaj Golob jokca, ko bi pa lahko kaj konkretno storil saj je vedel za Black Cube afero že par mesecev pred volitvami je bil pa tiho kot riba na suhem.

    • Ender3 01:39 05.junij 2026.

      Spremeni nick name v @laži. Ti bolj pristaja tvojemu maloumju.

  • matjaz5683 20:46 04.junij 2026.

    Komu mar, kaj pravi robertino, ni več akter v igri, luzer.

    • bandit 20:52 04.junij 2026.

      Luzer si ti ki hodiš v službo in dobiš 765€

    • jakec1575 23:27 04.junij 2026.

      matjaz je na socialki. ampak zdej bo moral delat.

    • Ender3 01:41 05.junij 2026.

      Tudi cigo je to občutil in hitro emigriral v Argentino. Sedaj se od tam oglaša kot pravi argentinec..

    • jezero 06:29 05.junij 2026.

      Na volitvah je v neposrednem dvonoju zmagal Golob! Ne o pozabi, kdo je luzer!

    • jezero 06:34 05.junij 2026.

      Da je postal predsednik vlade, je moral Srba postaviti za predsednika Državnega zbora! Briga njega!

  • peter495 21:16 04.junij 2026.

    Končno bomo začeli popravljati ogromne napake teh levih gejev in uličark.

    • Ender3 01:35 05.junij 2026.

      Kaj te foušija razganja, ker ste pedri na Trstenjakovi v kleti in ne na ulici vsem na očeh..

    • groffriedrich 15:10 06.junij 2026.

      Peter 495,daj mi povej,a se delaš norega,ali si nor?Jaz bi prej rekel,da si zblojen psihič,nevaspitanko,ki smrdi po gnilih jajcih iz katerih so včasih delali smrdljivca v epruvetkah.

  • matej572 20:12 04.junij 2026.

    Bravo Janez.Vsi smo komaj čakali,da postaneš naš predsednik.Ti si naš vodja,vodja pravih domoljubnih Slovencev.Želim ti veliko zdravja in pa dobro vodenje države.Tri četrtine Slovencev se bo danes veselilo.... SREČNO SLOVENIJA.

    • maček 21:54 04.junij 2026.

      Fafaj,fafaj.

    • rd2dmk2 22:10 04.junij 2026.

      matej..... ne šlati več mobilca- lahko ti ga raznese

    • Smetfor 01:33 05.junij 2026.

      Tipičen podponik SDS! Brezpogojni fanatik. Tale bi pobijal samo da ohrani besedo "firerja"

    • Ender3 01:44 05.junij 2026.

      matej pazi, mossad je ustoličen. Pazi na telefon, ker nikoli ne več kdaj 💥

    • Skias 08:10 05.junij 2026.

      Matej zate res ne obstaja okolist saj si slep in brez možganov! Krivi so pa levi z svojo glupo politiko saj če bi delali za državljane sedaj ne bi imeli desnih na oblasti!

    • groffriedrich 15:38 06.junij 2026.

      Matej,predlagam ti lobotomijo in pregled pri psihiatru.Malo se skuliraj,da ne boš pregorel od napihnjenosti,tepec.

  • jakec1575 23:39 04.junij 2026.

    skratka, Slovenija je v hibridni vojni z izraelskim mossadom. mossad ustvarja druzbene psihoze, dogodke, izvaja destabilizacijske manevre strasenja naroda, unicuje tezko dosezeno varnost ulice. Sajane in operativce je treba zaslisat, pretepst, pobrat vse biomarkerje, da se ne vracajo. in izvozit ...prikaži več takoj. to so izjemno nevarne neeticne brezkompromisne strukture, ki Slovenijo lahko unicijo za vedno. odpiranje izraelske smbasade je izjemno slab znak slovenske varnosti.

    • Avatar malonaokoli
      malonaokoli 07:59 05.junij 2026.

      Žal Slovenci ne razumejo, da zionisti izkoristijo in uničijo...janez nas je prodal za njegovo prevaro.adijo slovenija.

    • Nevica 07:58 11.junij 2026.

      Se ti je čisto odpeljalo, antisemitizem je kaznivo dejanje, grozi ti zaporna kazen do dveh let!

  • Avatar malonaokoli
    malonaokoli 07:56 05.junij 2026.

    Svoboda, Levica, SD vi ste tisti ki ste razočarali svoje volivce, ker niste enostavno zapustili sestanka in se te prevarantske kuhinje ne igrate z desnico. Toda NE, vam ni do Slovenije in volje volivcev, vam je do božanje ega in ...prikaži večn sedenje v DZ brez veze, za smeh in prerekanja 4 leta. Zbogom za vedno ! Prodane duše !

    • Skias 08:17 05.junij 2026.

      Vse eno kako je ime stranki, vsi gledajo samo za korist sebe.

  • Markza1 15:09 05.junij 2026.

    Domet goloba je njegova baba, kaj ma on sploh za komentirat. Kot otrok, ko se mu ne kupi igrace.

    • groffriedrich 15:15 06.junij 2026.

      Domet Goloba je zmaga na volitvah,bedak bebasti.Če sta pa neresnica in kretenokrati blefirali,se pa ve,da je bil to nateg,da je ata Jajo ponovno ustoličen.

  • Nevica 07:54 11.junij 2026.

    Od Goloba nam bo v spominu ostalo: same politične čistke, uničenje zdravstva, njegovo počitnikovanje, njegovo medicinsko znanje in finančna luknja v proračunu. Sedaj je pa zgrožen????????

  • dragster 14:21 05.junij 2026.

    Koga briga kaj njega razburja!

  • Olaf2023 08:20 05.junij 2026.

    Brez popuščanja!

  • matej572 15:22 11.junij 2026.

    Dej spizdi Golob,pun kurac te imamo.

  • jakec1575 23:46 04.junij 2026.

    mossad je sposoben ubijat pomembne slovenske predstavnike druzbe na nekonvencionalen nacin za uveljavitev lastnih financnih tokov in zascito interesov Izraela. Slovenija nima obvescevalskih kapacitet, da johbustavi. Samo skupaj vse represivne institucije morda uspejo. Za njih je nejud samo orodje, stevilka, ...prikaži več statistika. Z izraelci ni zajebancije.

    • Avatar malonaokoli
      malonaokoli 08:05 05.junij 2026.

      Žal tega slovenceljni ne razumejo, kaj pomeni strogo ortodoksni ali sekularni jud in kdo so Sionizti !

    • Nevica 07:59 11.junij 2026.

      sposoben že, interesa pa nima, sicer bi bil Golob že v nebeških krilatcih.... golob je NIČLA!!!!

  • Skias 08:15 05.junij 2026.

    Kje je sedaj oni zakonodajni referendum o izstopu iz NATA? Naj še odstranijo Ukrajinsko zastavo. Izrael pa nima kaj delati v Sloveniji!

  • groffriedrich 15:26 06.junij 2026.

    Takole je,prevara volivcev je uspela,ker sta stranki neresnica in kretenokrati sekundo po volitvah obrnili ploščo.Absolutni zmagovalec volitev pa je globoko spoštovani doktor Robert Golob.Pa desničarji vpijte kolikor želite,če nebi bilo volilne prevare,nikoli SDS nebi prišla na oblast.ZATO IMA DR.ROBERT GOLOB ...prikaži več VSO PRAVICO IZRAZITI KAKRŠNOKOLI MNENJE.Pa srečno,desne gnide!

    • Nevica 08:00 11.junij 2026.

      golob je največji serator, ki je kdajkoli prilezel na poltično funkcijo, na svetu.

  • bandit 20:53 04.junij 2026.

    Nekaj časa je zrak mešala Ukrainska sedaj bo pa SDS ovska ko si jo izmislijo.

    • Ender3 01:31 05.junij 2026.

      Saj barve so že prave in določene. Rumena in modra..

  • irena213 20:22 04.junij 2026.

    Zemlja izraelska bit ć nam prijateljska!!! Mosad je v Ljubljani....

    • jakec1575 23:29 04.junij 2026.

      odpirajo ambasado v lj, da zjebejo slovenijo. treba bo postrelat mossadovce. druge z njimi ni. samo brez rokavic.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.