narod je treba skregat in ta zloba v desnici je zelo prikladna za uničevanje dobrih ljudi, troli na Trstenjakovi so tihi ubijalci človeške doktrine...laž, provokacija,verbalni napadi iz spleta, do smrti ! Črna Slovenija.
Spet 2.leti menjav na položajih in kraje,potem pa spet menjava vlade in spet 2.leti menjave kadrov in tako v neskončnost,prifuknjeno.to je kot bi nov šef špara,zamenjal vse prodajalce .
Vsaka nova vlada po vsem svetu nastavi svoje ljudi, ko pride na oblast. Pametna vlada obdrži strokovnjake ne glede na strankarsko pripadnost, saj vseh ne more imeti sama. Vsaka vlada prav tako krivi za neuspehe prejšnjo vlado, ker je to… ...prikaži več najbolj priročno. Vendar pa nobena vlada v resnici ne dela za ljudstvo, razen drobtinic, ampak za sebe in svoje ljudi.
Točno tako, zato pa tudi propadamo iz leta v leto... In na račun skrbenja za svoje, se tudi javna uprava iz volitev v volitve napihuje kot purpen in čedalje bolj črpa gospodarstvo, da lahko preživi.
Za J.J. ni ugibanja. Zaradi izdaje vojaške skrivnosti je bil obsojen na leto in pol zapora. Zaradi Patrie je bil obsojen na dve leti zapora. Zaradi izdaje demokracije in umazanega prevzema oblasti, ne bo obsojen, ker ga bodo hard desničarji… ...prikaži več z črno kocko ustoličili ! Adijo Slovenija ki se brati z najbolj osovraženimi politiki v svetu. Vi pojma nimate kam vas pelje.
Vprašaj se malo po svojem mentalnem zdravju. Če je izdal skrivnost JNA , poklon do tal, da je patrija bila montiran proces, kot vsi do zdaj, vemo vsi, razen vas ki vidite vse rdeče, Črna kocka ? tudi za vemo… ...prikaži več da so jo naročili iz vladne palače, ko so jim Izraelci pokazali par posnetkov, pa panika in so se usrali, kot fsrani golobi. Končno smo dobili vlado, ki bo potegnila skoraj bankrotirano državo iz govna, ki ga je sproduciral pernati nesposobnež, brez programa. Levičarji pač nikjer na svetu ne
Z Janševo vlado se vrača organizirana korupcija. KPK je že ugotovila korupcijo pri Janši z Matozom, pred tem pa pri Kanglerju. Janša ne jemlje resno KPK ali SLO, saj je Kangler s korupcijo že bil na MNZ...
Ko je bivši premier na RTV javno povedal, da ga bo očistil janšizma, je storil najbolj podlo dejanje, ker naročnino RTV plačujejo levi in desni, tak pravi moj ded.
Pa lopovski Kangler, ko ga napada "globoka država" dobi zatočišče pri Janezu, enako Bavčar, Šrot, Stevanovič, Snežič... Ko se lopovov loti sodišče, ti praviloma prestopijo na desno, kjer dobijo zatočišče in takoj postanejo svetniki za Janševe vernike.
Vsake 4 leta isto,za narod pa zmeraj slabše
narod je treba skregat in ta zloba v desnici je zelo prikladna za uničevanje dobrih ljudi, troli na Trstenjakovi so tihi ubijalci človeške doktrine...laž, provokacija,verbalni napadi iz spleta, do smrti ! Črna Slovenija.
Srečno vlada in na čiščenje golobizma !!!!
Spet 2.leti menjav na položajih in kraje,potem pa spet menjava vlade in spet 2.leti menjave kadrov in tako v neskončnost,prifuknjeno.to je kot bi nov šef špara,zamenjal vse prodajalce .
Ni popuščanja....
srečno 16.vlada. golobiste in levake pa na dob
Mafijske desnjake pa k koritu, a ne.
Sreča nima nič skupnega z fašizmom in diktaturo .
Vi ste že bili na dobu,če si pozabil.
Živé naj vsi naródi, ki hrepené dočakat' dan, da koder sonce hodi, prepir iz svéta bo pregnan, da rojak prost bo vsak, ne Janša le sosed bo mejak!
Leon zapriseženi cepec.
Leon ne zlorabljaj himne, idiot!!!!!!
Živé naj vsi naródi, ki hrepené dočakat' dan, da koder sonce hodi, prepir iz svéta bo pregnan, da rojak prost bo vsak, ne Janša le sosed bo mejak!
Končno, mračno obdobje svobodnjakov se končuje
Ali povedano drugače : Svobodo bo zamenjal fašizem !
Leon kakšno Svobodo?
Sedaj prihaja tema,mrak je bolje od teme.
Matija maček rdeči časi si mimo. Nazaj v grobnico.
Tito je bil lopov in morilec.
Še vedno nisem dobil odgovora, ali je norost levičarjem prirojena?
Kje pa bo Eva?
Jabolka bo talala obem čelavcem.
golobisti in levaki konec je te nore, skorumptirane golobove vlade. sedaj prihaja pomlad s SKOKom
Vsaka nova vlada po vsem svetu nastavi svoje ljudi, ko pride na oblast. Pametna vlada obdrži strokovnjake ne glede na strankarsko pripadnost, saj vseh ne more imeti sama. Vsaka vlada prav tako krivi za neuspehe prejšnjo vlado, ker je to… ...prikaži več najbolj priročno. Vendar pa nobena vlada v resnici ne dela za ljudstvo, razen drobtinic, ampak za sebe in svoje ljudi.
Točno tako, zato pa tudi propadamo iz leta v leto... In na račun skrbenja za svoje, se tudi javna uprava iz volitev v volitve napihuje kot purpen in čedalje bolj črpa gospodarstvo, da lahko preživi.
Za J.J. ni ugibanja. Zaradi izdaje vojaške skrivnosti je bil obsojen na leto in pol zapora. Zaradi Patrie je bil obsojen na dve leti zapora. Zaradi izdaje demokracije in umazanega prevzema oblasti, ne bo obsojen, ker ga bodo hard desničarji… ...prikaži več z črno kocko ustoličili ! Adijo Slovenija ki se brati z najbolj osovraženimi politiki v svetu. Vi pojma nimate kam vas pelje.
DOKAŽI, lažnjivi levičarski kljukec.
Če bi imel možgane, pa imaš polento, bi vedel, da so mu to vse podtaknili.
Vprašaj se malo po svojem mentalnem zdravju. Če je izdal skrivnost JNA , poklon do tal, da je patrija bila montiran proces, kot vsi do zdaj, vemo vsi, razen vas ki vidite vse rdeče, Črna kocka ? tudi za vemo… ...prikaži več da so jo naročili iz vladne palače, ko so jim Izraelci pokazali par posnetkov, pa panika in so se usrali, kot fsrani golobi. Končno smo dobili vlado, ki bo potegnila skoraj bankrotirano državo iz govna, ki ga je sproduciral pernati nesposobnež, brez programa. Levičarji pač nikjer na svetu ne
V zadevi Patria je zmagal, v zadevi Trenta je zmagal ...
Slovenci primite se za denarnice. Janša in Kangler imata ugotovljeno korupcijo, Mator pa je imel korist iz Janševe koruptivnosti.
Vatikansko domobranske konklave so končane .
Podatek,da je Janša izbral 4.junij za svojo inavguracijo na dan cerkvenega praznika govori o pacientu znanih iz zgodovine vladarjev sveta .
Z Janševo vlado se vrača organizirana korupcija. KPK je že ugotovila korupcijo pri Janši z Matozom, pred tem pa pri Kanglerju. Janša ne jemlje resno KPK ali SLO, saj je Kangler s korupcijo že bil na MNZ...
Pazi ti ,kaj govoriš, sedaj pa ne bo zavlačevanj na sodiščih v vašo korist.
Korupcija je doma v Slovenski Domobranski Stranki....Šef je najslabši, torej vzor mlaim naslednikom...
A ni bil JJ ravnikar oproščen v primeru Trenta kjer so ga 20 let brezveze zajebavali in vlekli po sodiščih?
duševno zdravje Kalimerota https://beta.publishwall.si/bozan.zabjek/photos/photo/65353
Ko vidim Kanglo, miličnika Gorenaka, pa Watdefaka me prime srat....
Ja, potem pa pojdi srat, nihče ti ne brani!!
Zdaj vemo, zakaj gre od Irene213 samo drek.
Drek od goloba ti je pa bil všeč ane?
Ko je bivši premier na RTV javno povedal, da ga bo očistil janšizma, je storil najbolj podlo dejanje, ker naročnino RTV plačujejo levi in desni, tak pravi moj ded.
Lopovi in lažnivci z dolgo zgodovino lopovščin bodo zavladali Sloveniji.
Kaj so pa Svobodnjaki delali???? Aja oni pa lahko, vi pa tiho kot riti...
Takšnih lopovov Golob ni imel okrog sebe, kot si jih sedaj izbira Janša. Samo Snežiča še manjka.
Jernej65 https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DotPq8VpJpMk&ved=2ahUKEwiLjuTvlu2UAxXGQvEDHTmmIHQQFnoECB8QAQ&usg=AOvVaw3UrFSUFqNf6O5w7JhmYJqG
DEJ, https://necenzurirano.si/clanek/preiskave/boris-mijic-poslanec-resnica-sp-zelezniska-postaja-prenesel-drzava-furs-1903864
Pa lopovski Kangler, ko ga napada "globoka država" dobi zatočišče pri Janezu, enako Bavčar, Šrot, Stevanovič, Snežič... Ko se lopovov loti sodišče, ti praviloma prestopijo na desno, kjer dobijo zatočišče in takoj postanejo svetniki za Janševe vernike.
Jernej a na Necenzurirano so že pojasnili glede 100 000 evrov????
Katerih 100 000, a teh ki jih je v žep strpal Janez pri prodaji svoje razvaline, ali nekih 100 000 ki so se pojavili na Nora24.