Slovenija
26 ogledov

PS tudi ob Vilfana, Golubovića, Čehovina ...

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 14:00 27.april 2014.

    In nikoli več ne bodo videli udobne poslanske plače ;-)

  • KLOBO 14:12 27.april 2014.

    VSI PINGVINI, SKUPAJ Z MOJŠKRO, SO ŽE DEL ZAVOŽENE ZGODOVINE !!

  • KLOBO 14:13 27.april 2014.

    ČEFUR TEGA ŠE NE OBVLADA !!

  • anze40 14:21 27.april 2014.

    Poslanka Tamara Vonta bo osrečila kakšno drugo stranko in ji dodala težo.

  • Marko Slovenia 14:49 27.april 2014.

    Kolk je blo men smešno, ko so članom na koncu rekli po mikrofonu, da so oddelali svoje in gredo lahko čimprej nazaj na avtobus. prov nivo nižji od podna. me zanima kolk jih je Z plačal, da so glasovali zanj ...prikaži več oz. kolk "novih" članov je dobila PS v zadnjih dveh tednih. ljudje pa na bus, sam da imajo zastonj izlet. nimam besed...

  • Lionel 15:02 27.april 2014.

    Iz zaupnih virov ti povem da je dubu vsak po 100 eur pa 2 sendviča. Pa upam da mi verjameš, ker zdej sm se spustu na tvoj nivo, ker pač nižji ne gre.

  • mirko 15:13 27.april 2014.

    Združena levica ?! Solidarnost ?! Kje te to je ? Ha ha ha.

  • mirko 15:16 27.april 2014.

    A nisi slišal, da jim Kučan že pripravlja druga dva čolna po imenu Združena levica in Solidarnost ? Če bodo tako veslali kot so veslali na Jankovićevi ladiji, bodo hitro doživeli podoben brodolom.

  • mirko 15:22 27.april 2014.

    Delam isto delo, kot sem ga delal v Sloveniji, samo ne za isti denar. Z takimi proslavami, ki smo jo gledali v Stožicah (Hej brigade), brezposelni Slovenci ne bodo imeli kruha.

  • srecko31 16:14 27.april 2014.

    Sem prav navijal,da zmaga opankar,čeprav ga ne maram,kajti slabše vlade kot je bila ta pa je ni,mogoče bi ji lahko konkuriral samo še veliki vodja JJ.Moderndorfer,ti pa boš moral sedaj z 4.stopnjo izobrazbe bolničarja sedaj začet delat ne pa za ...prikaži več veliki denar afne guncat.

  • marija 17:36 27.april 2014.

    Naj dela tisto, kar zna !!!

  • franke 17:41 27.april 2014.

    BRAVO MARIJA ,SLOVENCI SMO OVCE KER SE NOBEDEN NIČ NE UPA. ŽE KDAJ BI JIH MOGLI V LJUBLJANCO POMETAT. BANDO.

  • siesta 17:46 27.april 2014.

    Ja vidimo danes, kako privatniki prenašajo svoje dolgove na Slabo Banko. Narod časti.

  • graff 17:52 27.april 2014.

    Jaz bi se na Jankovičevem mestu odselil na deviške otoke z varnostniki vred. Njegova zmaga je napad na Republiko Slovenijo in njene legalne institucije.

  • graff 18:31 27.april 2014.

    Ja tebe pa ne razumem, a Kahl pa Pličko kradeta, kva pa tist okol orožja pa vse do Patrij, pa stanovanj, pa Volvotov, da Zidarjev, Šrotarjev, Tovšakove in drugih sploh ne omenjam. Bodi bolj konkreten, nas zanima.

  • marija 19:38 27.april 2014.

    Ne meči vse v en žakelj!

  • Marko Slovenia 21:46 27.april 2014.

    kaj naj rečem? uživaj v sendviču

  • Baltazsar 22:11 27.april 2014.

    Marija bravo. Ovce? Problem je, da posameznik, v duhu volka, ne more narediti nič proti krdelu hijen. Vprašanje je le, kako dolgo "bodo ovce" sledile poti v prepad. Kaj, če bi se ovce prelevile v volkove in skupaj ...prikaži več pregnale hijene? Ni važno, ali je desnica ali levica ... velja za vso garnituro (npr. če se ti pohištvo v stanovanju iz nekega razloga uniči, boš zamenjal samo kuhinjo?)! Pamet v roke...

  • Scott 23:15 27.april 2014.

    Verjetno misliš na pogodbo o prodaji orožja za gotovino med kučanom in Izetbegovićem.?

  • Scott 23:22 27.april 2014.

    Pritlikavi stvor ima preko 3000€ pokojnine...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.