Šport /sport/nogomet

Pariz v plamenih, nasilje ušlo izpod nadzora: "Dovolj imamo ... dovolj!"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • DasAuto 13:01 01.junij 2026.

    Zelo lepo praznovanje uspeha, ni kaj...

  • Ender3 13:24 01.junij 2026.

    Nori folk si daje duška po in ne med tekmo.

  • maček 14:29 01.junij 2026.

    Nogometni navijači so največji debili in nasilni izmečki.

  • borut890 11:46 01.junij 2026.

    ziher je pa 80% aretiranih azilantov. ..

    • Ender3 13:26 01.junij 2026.

      Tipično razmišljanje kletnih trolov..!!!!!

    • borut890 16:19 01.junij 2026.

      Saj, tudi ti imaš gene migrantov iz generacije nazaj.

  • dare326 12:31 01.junij 2026.

    Vse aretirane denaturalizirati in poslati v domovine njihovih prednikov.

    • Ender3 13:27 01.junij 2026.

      Še bolje iztrebiti kot v času fašizma, nacizma in sedaj janšizma.

  • Pepe007 13:35 01.junij 2026.

    Jasno je, kako se človek mora obnašati, kaj ni dovoljeno, kake so sankcije. Huligani čakajo, da pride dogodek, ki jih bo dovolj aktiviral, da se lahko "skrijejo" v masi. Problem je, ker je težko te izgrede s policijo obvladovati in ...prikaži več takoj identificirati kršitelje. Avtomatska prepoznava obrazov bi nekoliko pomagala, da se ljudi tega odvadi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.