Jasno je, kako se človek mora obnašati, kaj ni dovoljeno, kake so sankcije. Huligani čakajo, da pride dogodek, ki jih bo dovolj aktiviral, da se lahko "skrijejo" v masi. Problem je, ker je težko te izgrede s policijo obvladovati in… ...prikaži več takoj identificirati kršitelje. Avtomatska prepoznava obrazov bi nekoliko pomagala, da se ljudi tega odvadi.
Zelo lepo praznovanje uspeha, ni kaj...
Nori folk si daje duška po in ne med tekmo.
Nogometni navijači so največji debili in nasilni izmečki.
ziher je pa 80% aretiranih azilantov. ..
Tipično razmišljanje kletnih trolov..!!!!!
Saj, tudi ti imaš gene migrantov iz generacije nazaj.
Vse aretirane denaturalizirati in poslati v domovine njihovih prednikov.
Še bolje iztrebiti kot v času fašizma, nacizma in sedaj janšizma.
Jasno je, kako se človek mora obnašati, kaj ni dovoljeno, kake so sankcije. Huligani čakajo, da pride dogodek, ki jih bo dovolj aktiviral, da se lahko "skrijejo" v masi. Problem je, ker je težko te izgrede s policijo obvladovati in… ...prikaži več takoj identificirati kršitelje. Avtomatska prepoznava obrazov bi nekoliko pomagala, da se ljudi tega odvadi.