Slovenija
21 ogledov

Raje odcepitev kot Zokija za premierja

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zoran D Raketka 13:44 01.november 2011.

    "Raje odcepitev kot Zokija za premierja"Vaš naslov je žaljiv. Napis na stadionu govori o Zoranu Jankoviću, ne o drugih Zoranih v državi, ki nas tudi pogosto kličejo - Zoki.Prikrito predvolilno kampanjo pa izvajajte s korektnim pripisom: ...prikaži več oglasno sporočilo.Zoran Dernovšek - Raketkawww.zaslovenijo.org

  • Zoran D Raketka 13:44 01.november 2011.

    "Raje odcepitev kot Zokija za premierja"Vaš naslov je žaljiv. Napis na stadionu govori o Zoranu Jankoviću, ne o drugih Zoranih v državi, ki nas tudi pogosto kličejo - Zoki.Prikrito predvolilno kampanjo pa izvajajte s korektnim pripisom: ...prikaži več oglasno sporočilo.Zoran Dernovšek - Raketkawww.zaslovenijo.org

  • privat 08:00 31.oktober 2011.

    nebi dolgo ostal v taki državi..bi že iskal azil...kaj ni škoda življenja da živiš v državi večne glufije?? Poglej delaš verjetno maximalno za minimalno plačo in minimalno penzijo...oni pa z razliko privatizirajo Slovenijo...tvoj denar kradejo...to samo vojska lahko reši vse drugo je laž

  • Žurnalček 19:12 31.oktober 2011.

    Zdaj sem ga videl na dnevniku. Pa ta Kangler je navaden , čisti navaden IDIOT !! Ker nima kaj pokazati , kot lahko to pokaže Jankovič. Krivdo za to vali na državne organe in ministrsva RSlovenije, ampak tako , da ...prikaži več se podrazumeva mesto Ljubljana . Marš bandit KLJUČAVNIČARSKI , ti boš zaradi svoje nesposobnosti DRŽAVO RAZDIRAL. Je v RS kakšen organ , da ga takoj strpa v bolnicio !

  • xy 19:57 31.oktober 2011.

    No pa je Jajčko začel svojo predvolilno kampanjo, tako kot je njemu najbolj blizu. Politiki dajte tace stran od športa in pustite športnikom da se športno borijo za točke!p.s.Štajerci malo ste me razočaral. V 2. svetovni vojni ste ...prikaži veče bili najbolj zatirani pa ste se okupatorju ponosno uprli in med seboj niste imeli narodnih izdajalcev, sedaj pa podpirate prebeglega belogardista iz Grosuplja tov. Jačka. Le zakaj je padel pogumni Pohorski bataljon? Žalostno res žalostno. Sem rojen ljubljančan in menim da za tem pisanjem "štajercev" stojijo le Jajčkotovi provokatorji z Njavrotom na čelu.

  • Žurnalček 18:23 01.november 2011.

    Govorite kar hočete iz vaših bolanih glav, vendar ko pridejo ljudje iz ruralnih sredin v LJ na koncerte v Stožice , jim tako brada dol pade , ko vidijo kompleks , da pozabijo , kje so parkirali. Tisti , ki ...prikaži več "izgubijo " avto , ali pa ne najdejo v garaži več svojega avtobusa, dobro vedo in tudi vidijo v živo , kaj so Stožice in kaj lahko sposoben človek naredi za časa svojega županovanja. Videno je za njih takšen šok, kakšen bi šele bil , da se sprehodijo po Rivjeri , da lahko stokrat črnite z floskulami Zokija , pa vam ne bo uspelo ustaviti glasovanje za njega v vaši neljubljanski sredini !!

  • Žurnalček 18:26 01.november 2011.

    ŠTAJERCI , SRAM ME JE, DA SEM SLOVENEC !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.