Slovenija
123 ogledov

Razočarani prekinili počitnice na Hrvaškem

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 11:59 10.julij 2016.

    Na Hrvaško hodijo predvsem tisti, ki od tujih jezikov govorijo samo srbščino, ki so se je naučili v JLA in zato ne morejo potovati drugam po svetu. Na Hrvaškem take grdo gledajo, ker naročijo v restavraciji supu in kafu in ...prikaži več v hotelu pa peškir.

  • Avatar Tomaž Gorec
    Tomaž Gorec 12:46 10.julij 2016.

    Večje neumnosti pa še nisem slišal! Jaz grem 100 krat rajše k Bosancu, kot k Italjanu!

  • Žurnalček 18:15 09.julij 2016.

    Na morje so se spustili v 70-tih tudi hribovci iz gudura Bosne , naredili hiše , ki jih sedaj oddajajo . Doma so imeli na tleh zbito zemljo in kako naj sedaj tudi njihovi nasledniki vedo vse o higijeni ! ...prikaži več ! Dopustovanje na delu HR , ki je bilo pod Italijo in to pri otočanih- domačinih , ni problematično . Problem je del obale , ki je blizu Bosne.

  • motorka57 22:53 09.julij 2016.

    .....sem v Tunisu naletu na domačina,ki se je z nami pogovarjal slovensko,ma nisem mogu verjet,da slišim domačo besedo, je študiral v Maribporu...

  • Avatar Tomaž Gorec
    Tomaž Gorec 12:43 10.julij 2016.

    Jaz grem vsako leto na hrvaško obalo vsaj za en mesec. Običajno obiščem več krajev, sem v večih apartmajih in hotelih,... pa dosedaj nisem imel nobene niti malo slabe izkušnje.Seveda ne trdim, da ni možno, da bi kdo ...prikaži več imel slabe izkušnje, vendar je to v zelo zelo malo primerih. Tudi v Sloveniji se najde, kdo, ki je kdaj nezadovoljen.Imaš pa ljudi, ki nikoli ne bodo zadovoljni. Sam imam priajtelja, ki ne bo zadovoljen v hotelu s 6 zvezdicami.

  • mymind 07:19 11.julij 2016.

    Nekdo ne bo zadovoljen s 6 zvezdicami, nekdo drug pa bo živel v vsaki podrtiji, samo da bo poceni.

  • Uroš Mernik 08:35 11.julij 2016.

    Ni mi jasno kje najdete same slabe izkušnje, jaz hodim dol že od kar pomnim in prej najdem zoprn ksiht na Bledu ali pa v Kranjski Gori, kot pa v Dalmaciji. Mimogrede cene tudi nabijate od ne vem od kod. ...prikaži več Mimogrede najdite mi ploščo za 4 osebe, pijačo in solate za 30 EUR v SLO. Na HR je to mogoče. Ne primerjajte pa cen v gostilni v Dubrovniku z gostilno v Dupleku. Dajte primerjat Dubrovnik s Portorožem !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.