Em sej se zavedate da smo v letu 2026?? In da nam ocene iz 2025 glede onesnazenja prav nic ne pomagajo???
Tam ki se nič ne plača so vse vode neprimerne,je pa na kopališču v redu,ker se plača,in vsi namakajo usrane riti v njej
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Em sej se zavedate da smo v letu 2026?? In da nam ocene iz 2025 glede onesnazenja prav nic ne pomagajo???
Tam ki se nič ne plača so vse vode neprimerne,je pa na kopališču v redu,ker se plača,in vsi namakajo usrane riti v njej