Slovenija /slovenija/crna-kronika
3461 ogledov

Rop na bencinski postaji, najmlajši je imel šele 13-let

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 14:27 14.avgust 2024.

    bakreni ukinit socialo pa nagnat delat ni dela ni jela

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:29 14.avgust 2024.

    Zadeva je Ušla izpod nadzora. Kako bi bilo če bi se vsi civili začeli tako obnašat? Kaos!

  • jakec42 15:25 14.avgust 2024.

    Sramota za državo in takim ljudem še plačuje socialo!

    • Avatar Leon
      Leon 16:51 14.avgust 2024.

      Preberi Ustavo in boš videl zakaj . Za spremembo Ustave bi bila potrebna volja naroda .

  • Avatar Jašna53
    Jašna53 14:40 14.avgust 2024.

    Brazilci so zarad Red Bulla dobil krila!!!

  • Avatar darklord
    darklord 16:28 14.avgust 2024.

    Odprite lovsko sezono!

    • Avatar Red Hiney
      red 18:56 14.avgust 2024.

      Čim prej. Sem že enkrat prej napisal; organizirati se morajo ljubitelji lova iz ostalih pokrajin in obiskati to lova potrebno pokrajino. Domačini težko kaj ukrenejo, ker jih plen pozna in imajo njihovi potomci lahko problem. Če se pripelješ, uloviš in ...prikaži večn spustiš, ne bo nihče vedel. Je pa najbolj zanimiv lov v družbi, seveda.

  • atamama 15:39 14.avgust 2024.

    Zavedati se moramo, da dokler se ''raja''ne bo organizirala se ne bo nič spremenilo. Če hočeš zadeve potlačiti ustanovi komisijo, telo, da se bo sestalo brez rezultatov. In to je naredil minister. Pesek v oči. Ljudje pa rabijo rešitve danes,tako, ...prikaži več ker sami policaji zadev ne morejo rešiti. Leto nazaj sem bil priča grožnjam varnostniku v KK in nato delanja norcev iz policista s strani ciganov-mladoletnih,kaj mi moreš je zabrusi, sodnik me po spustil... In kdo je tu nor? Policaj? Mi oškodovani?

    • Avatar Leon
      Leon 16:49 14.avgust 2024.

      Spomni se kako je bilo ko so vaščani Ambrusa hoteli rešiti zadevo z domorodci ? Sam predsednik Drnovšek jih je branil .

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 14:54 14.avgust 2024.

    Da ne boste mislili, da so bakreni bolj aktivni kot običajno...Le z vlade je prišlo navodilo, da se policija naj končno z njimi začne ukvarjati brez pozitivne diskriminacije, ki jo vsiljuje blesava EU...Zato sem prejšnjikrat napisal, da je treba prijavit ...prikaži več za vsak krompir, ki ga ukradejoin predlagal proteste pred parlamentom, da ima vlada "izgovor" za ukrepe..Ampak ovce. ste jamrale, da to ne pomaga...

    • atamama 17:49 14.avgust 2024.

      Sem se pogovarjal z ljudmi iz Posavja. Generacija, ki prihaja in ki izvaja kazniva dejanja je organizirana in dobro seznanjena s stanjem po policijskih postajah. Hkrati se zavedajo da imajo do 18 leta bonus, ki jim ga nudi tožilstvo in ...prikaži več sodišča. Zato je to skakanje policistov sfizovo delo pa naj se trudijo kolikor hočejo. Policija nima dovolj kadra obvladati varovanje meje, normalnih kaznivih dejanj in ciganov. Kako lahko ena(1) patrulja obvladuje ponoči okoliš kjer so pred 90 bile na terenu 3-4?

  • McBobo 15:34 14.avgust 2024.

    Brajdiči preverjajo mejo, kdaj bo nekdo obležal mrtev.

    • Avatar Leon
      Leon 16:47 14.avgust 2024.

      Čudno ,da nisi omenil migrantov !

    • McBobo 17:54 14.avgust 2024.

      Ne, ker migranti niso toliko škodljivi, kot ste komi levičarji. Pljuvate in uničujete lasten narod. Zaradi vas vilkomen ljubiteljev so migranti tukaj. Če nebi bilo vas tudi migrantov nebi bilo.

  • Enzgg4 15:57 14.avgust 2024.

    Zagotovo gre za brazilce, vendar tega uradno ne bomo nikoli izvedeli, ker policija teh podatkov ne sporoča. S tem se v javnosti samo utrjuje prepričanje, da sistem ščiti določene skupine. Te dni sem nekje zasledil, da so organi pregona ravno ...prikaži več zato, da bi ta vtis popravili, začeli sporočati etnično pripadnost storilcev KD. To bi morali tudi pri nas. Če ne drugega zato, da bi javnost videla, kaj počne oblast za to, da bi stopnjo kriminala med temi skupinami spravila na raven nacionalnega povprečja.

  • andrej084 15:32 14.avgust 2024.

    Jaz pa mislil, da potrebujejo več denarja, reveži kradejo krompir, paradižnik, nimajo za cigarete,.. dajmo nov zakon, place ministrov so šle neopazno in ekstremno gor, revezi pa na istem.

    • andrej084 15:33 14.avgust 2024.

      Povsod se krade, zdaj so pa revni cigani najbolj krivi...

  • atamama 17:43 14.avgust 2024.

    Sicer pa bi spomnil na članek, ki opisuje kako je črpalkar hotel preprečiti krajo ciganskim otrokom, le-ti so ga posneli in dobil je ovadbo s strani policije in kazen s strani sodišča. Kaj ni to obnašanje posledica ''pozitivne'' diskriminacije ciganov in je*anje večine?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.