Svet
5411 ogledov

Ruska vohuna iz Ljubljane bo Putin takole nagradil

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 09:25 02.avgust 2024.

    Ja jezen sem. Ne jezen, besen. Takšen halo, ker smo Slovencelni ujeli kot ukrajinska enklava ali kar že smo dva nepomembna ruska " vohuna" in jih praktično za Ameriko kot kolonija izročila R8usom kot zamenjavo. Koliko pa imamo ukrajinskih vohunov. ...prikaži več Jaz imam kot soseda ukrajinskega, ( ne mi reč, da je mlada mamica, ki naj bi živela v luknji, lahko zamenjala staro kripo za frš novega BMW. Seveda najbolj varno je imeti ukrajinske pritepence ( beri vohune), ki harajo po Sloveniji,

    • leonardo 09:29 02.avgust 2024.

      in to v vasici, ki je kar krepko obiskana in se skriti za plot skoraj nenaseljene bajturine. Kar tako naprej naši vrli politiki, pa vam bomo dali ponovni mandat. Ja raje Jelinčiča, ker vemo kakšen je, ampak je patriot kot ...prikaži večt skrna jajca, ki sedijo v našem parlament in se prodajajo za nekaj fičnikov.

    • softundsicher 09:42 02.avgust 2024.

      Haha, ruska vohuna sta nepomembna. Tvoja soseda, ki je slučajno ukrajinka in je kupila nov avto, pa je ful pomembna. Zanesljivo vohlja za tabo.

    • leonardo 10:05 02.avgust 2024.

      Soft, mislim, da si tako podkrepljen s pro ukrajinsko propagando, da ne vidiš kaj se dogaja. Ne ne mislim tako kot ti, da je mala Ukrajinka nov avto kupila. Kako pa, če te smem vprašati? S čigavim denarjem. Misliš, da ...prikaži več so ji dali nov avto zastonj, zato ker je Ukrajinka. Ti kar plačuj davke zato, da bo šel denar za Ukrajince, ki žurirajo po Sloveniji, meni pa se zdi zgrožujoče, da za naše otročke ni denarja, za te barabe, ki se izogibajo delu in vojni pa je dovolj vsega.

    • Jernej65 10:09 02.avgust 2024.

      leonardo, pojdi služit morilskemu Putlerju, pa ne bo šel več tvoj denar za Ukrajino, mogoče te bo tvoj ljubljeni uporabil za kanon futer in boš častno umrl za morilskega Putlerja.

    • leonardo 11:54 02.avgust 2024.

      Jernej sem predvsem patriot in Slovan in ne neki zabetonirani američan, ki misli, da bo ukazoval vsemu svetu. Ti cajti so mimo, pa ti govori kar hočeš. Za kanon futer pa le pojdi ti v tvojo ljubljeno Ukrajino in jim ...prikaži več talaj svoj denar, koga briga.

    • Jernej65 12:29 02.avgust 2024.

      leonardo, takšne patriote Slovane morilski Putler pobija na veliko.

  • Avatar Antikrist9
    Antikrist9 10:28 02.avgust 2024.

    Američane bi morali obesiti na sredi Moskve na Rdečem trgu!

  • Soljatar 11:03 02.avgust 2024.

    na izbiro bosta dobila ruski čaj ali okno...

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:24 02.avgust 2024.

    Dobila bosta en dober čajček,pol pa ajat

  • Jernej65 10:05 02.avgust 2024.

    Morilski Putler je danes rešil par Rusov, ne pove pa, da jih je samo danes v smrt poslal ali pa pohabil kakih 1000 ali tudi več na ukrajinski fronti za osvajanje požgane zemlje.

    • Avatar Delavec93
      Delavec93 10:23 02.avgust 2024.

      Morilski Biden, Zelenko, Natenjahu.. PUTIN je OSVOBODITELJ in si želi MIRU, vsi ostali pa so MORILCI in si želijo VOJNE.

    • Jernej65 10:31 02.avgust 2024.

      Delavec93, morilski Putler si prav toliko želi miru, kot si ga je želel Hitler. Mir bo, ko se bo morilski Putler stegnil isto je prišlo do miru, ko si je razstrelil svojo agresorsko bučo Hitler. Podobnost je neverjetna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.