Slovenija
5796 ogledov

Vohuna iz Slovenije gostovala na ruski državni TV, neverjetno, kaj sta povedala

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 11:57 06.avgust 2024.

    "Po besedah njegove žene si je Argentina prizadevala, da bi otroke odpeljala v Argentino k drugi družini, a da je slovenska obveščevalna služba to preprečila. "Čutili smo, da se je na Slovenijo vršil velik pritisk obveščevalnih služb drugih držav," je ...prikaži več poudarila Ana."........ ...Vse povedano, smo hlapčki, prej prvi na vasi, sedaj zadnji v mestu..

    • Jernej65 12:06 06.avgust 2024.

      Smo samo mali in nepomembni. Če se pa ti počutiš hlapca, je pa to tvoj problem. Tudi v firmi, kjer delaš si najbrž hlapec, saj te vsi komandirajo. Tudi Sloveniji si hlapec, saj plačuješ davke, ki ti jih je država ...prikaži več določila. Si tiste vrste človek, ki je vse življenje nekomu hlapec, res se mi smiliš. Jaz nisem hlapec nikomur.

    • slavauk22 12:19 06.avgust 2024.

      JENREJ VRAŽJI PES SPLOH NE DELA ŽIVI NA SOCIALNI PA KOMANDIRA DRUGE KAKO SMO HLAPCI..........ONI JE USPEŠEN V TIPKANJU DRUGO NE ZNA

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 12:26 06.avgust 2024.

      He, he...Slavafuk ne projiciraj svoje bede na druge...Lako greš v Ukrajino, če si kratek pri penezih...Zelenski dobro plačuje kanon futer in to z našim denarjem... Ampak boš težko ostal živ do prve plače..:D

    • atamama 12:34 06.avgust 2024.

      Kaj se slavauk ni opredelil v manjšino, ki od rojstva do groba živi na sociali....

    • slavauk22 12:35 06.avgust 2024.

      UKRAINI SPLOH NE GRE SLABO V 3 LETIH NI BLO NA RUSKI STRANI NOBENEGA NAPREDKA RAZEN PAR VASI Z 10 PREBIVALCI

  • Željko 11:35 06.avgust 2024.

    Pa to je noro mi zajamemo smo težke ruske vohune, medtem ko v Rusiji ni enega našega vohuna in so Rusi primorani loviti učitelje, novinarje in take same dobre ljudi. Pa koga imate vi politiki Evrope za budale mene ne

    • slavauk22 12:20 06.avgust 2024.

      BUDALO NA KVADRAT! KVA MISLIŠ ČE SI SRB LAHKO DELAŠ V TUJI DRŽAVI KAR TI PAŠE A !

    • Željko 13:11 06.avgust 2024.

      Slavo DREK ker imaš pameti manj kot zlata ribica pač ne moreš vedet da mi ni ime Željko, da ne prihajam iz Srbije. SlavoDREK pač tak nik sem si zbral lahko bi bil vijolica pa bi ti brez možganov potem ...prikaži več sovražil cvetličarne al kaj?

  • Ender3 11:21 06.avgust 2024.

    Ana D. je imela velik privilegij objeti se s Putinom..

    • Jernej65 12:08 06.avgust 2024.

      Ja, objemati morilca in zločinca pa res mora biti privilegij. Moraš pa biti res užaljen, da v Sloveniji ni takih morilcev, ki bi jih lahko tudi ti objemal. Ma res se mi že smiliš, s svojimi skisanimi možgani.

    • mph2 12:47 06.avgust 2024.

      @jernej65, ti bi se raje objemal s morilci ala kokainar, Bushi, Obame, Clintoni, Bidni, ... Če ima kdo skisane možgane, ni dvoma, da si to ti. Totalni rusofob in natofil, vpliva hudo na možane.

    • Jernej65 13:35 06.avgust 2024.

      Jaz se ne bi in ne bom poljubljal z nikomur. Res ne vem kaj je z vami rusofili, non stop bi nekoga lizali in to imeli za previlegij, bljak bedaki. Totalni kreteni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.