Svet
34 ogledov

S Putinom naj bi Slovenci namerno povzročili kaos na Hrvaškem

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miroslav.starc 13:30 31.julij 2016.

    Ko gremo mi na morje v Hrvaško Istro na svoj vikend (zgrajen še v Jugi), po stari navadi še vse peljemo s sabo. Nič jim ne damo zaslužit. Se pa zato po dobrih obrokih slovenske hrane fino vserjemo v Lijepoj naši.

  • Marko Rossi 13:34 31.julij 2016.

    Ja kdaj pa nismo, tako kot so oni za vse naše težave, škoda besed za "take" strokovnjake

  • primoz.g 17:04 31.julij 2016.

    A hrana nabavljena po možnosti v mercatorju, to je v bistvu da jim samo nesete nazaj ŠIT LOL

  • KOJAK 21:37 31.julij 2016.

    Jao slovenceljni... kaj se tako razburjate ob izjavi kvazi "stručnjaka" za gubljenje vremena... bumbarju se tudi hrvati smejejo!

  • Ferluci 19:37 31.julij 2016.

    Seveda smo jim nagajali. Tudi z NLB smo jim ponagajali, pa firme smo jim poceni talali in zdaj morajo ubogi reveži tam delat, na dopust rinemo in ščijemo v njihovo morje... Skratka, veliko jim nagajamo.

  • jakec1575 19:43 31.julij 2016.

    izjave v luči prihajajocih volitev. treba je aktivirat volilno telo. do jeseni bo se eskaliralo. nic bat.

  • jozicamurn 20:55 31.julij 2016.

    Točno tako, volitve pri hrčki pomenijo le eno: 1.) za vse so krivi srbi 2.) za vse so krivi slovenci 3.) igraj na nacionalno sovraštvo in širi sovražno propagando in pridobi retardirane volivce. Vaš HDZ - agenda.

  • Omega_v6 22:24 31.julij 2016.

    Po tvoji logiki smo dolžni Slovenci vprašati Hrvate kdaj in koga lahko gostimo v lastni državi??

  • KOJAK 22:59 31.julij 2016.

    Očitno si funkcionalno nepismen, sicer mojega komentarja ne bi razumel po svoje. Bom po domače, očitno boš bolje zastopil... Koji kurac bi se mi sekirali zaradi izjave enega bumbarja, kateremu se smejijo še hrvatje... a si dojel. Če nisi si ...prikaži več isti bumbar kot ta "stručnjak".

  • zdrej 13:27 01.avgust 2016.

    Če pa jih je vrhunec turistične sezone presenetil, pa pač ne upajo tega na glas povedat.

  • allstarr111 09:46 31.julij 2016.

    Hrčke razganja taka foušija da je za popizdit ker ni prišel k njim. To je problem, ne gužva, + kako je lahko povzročil gužvo tam ko pa je bil na obisku pri nas, potem lahko za vsek včerajšnji zastoj v ...prikaži večv sosednjih državah obtožijo putina, se prav nalesdnjič ko bo zastoj v LJ bom klel hrvate ker v puli ni zeenega vala :) bolano nekaj pa je res, naši levaki se ne zastopijo tako dobro z amerikanci kot hrvatje (katerakoli oblast) in so dobili nekako domovinsko pravico da malo pikajo ter potihem upajo da bo uSA videla kako so ONI lojalni :) Fokoff

  • Janez_53 10:20 31.julij 2016.

    Najprej moraš biti pismen. Naučiti se moraš tudi male tiskane črke. Potem še obnovi znanje slovnice, da boš znal pravilno pisati, uporabljati ločila itd. Kar se pa Hrvaške tiče, pa takole: sam zelo zelo redko grem na Hrvaško na dopust. ...prikaži več Mogoče enkrat na deset let. Vendar tvoja trditev, da na Hrvaško hodijo "samo slovenske barabe, lahko rečem barbarji", pove veliko o tebi! O tvoji kulturi in razgledanosti, o tvojem karakterju. Zelo nizko si, veš! In naj ti pomagam: piše se "barbari", ne "barbarji"! Za vse skupaj bi te moralo biti precej sram.

  • cogocogo 11:14 31.julij 2016.

    to bi si res zasluzili ,,ti sosedje nas res sovrazijo ,,to lahko trdim iz lastnih izkusenj ,,5 elet sem delal v slovenski firmi kjer so bili oni v vecini ,,pa ze takrat pod jugo so bili neizmerno cudno nastrojeni proti ...prikaži več nam ,,ceprav jim je nasa firma dala delo ,,ja za kaj ukrast pa so vedno imali dovolj delavne vneme ,,ni je bilo strvari ji jim ne bi prisla prav ,,in ta firma jim je se pozidala z stanovanji pol dalmacije ,,in vse to jim je ostalo po razpadu juge ,,in se vedno pljuvajo po nas ,,zalosti me da nasi super slovenci tako radi pri njih namakajo riti ,,predvsem politiki in ostala gosposka ,,no delavcev je tqam bore malo ,,ti pac moramo delati ,,

  • Alen Jazbec 12:23 01.avgust 2016.

    VSE JE RES. 1x zapreti prehode in vozite naokoli, pizde neumne.

  • jakec1575 11:43 31.julij 2016.

    Isti smo v mnogočem, zato se pa ne maramo. prav z lahkoto vidim kakega slovenca s podobno izjavo. Razlika je samo v tem, da so Hrvati bolj naduvani z egom in rahlo bolj nesposobni, ko gre za delo. mi pa ...prikaži več smo precej bolj nagnjeni k egalitrnosti in enakosti. nihce ne sme izstopat, ker predstavlja grožnjo ostalim. Čeprav se izboljsujemo. Hrvati so pa še naduvani od Nevihte naprej. Pa še dobil so ene dve sodbi in zdaj so kot petelini na vrhu gnoja. Če bi zmagali mi, bi bilo enako. Edino mi njim ne colamo dvojnih cen na Bledu.

  • milek 09:15 31.julij 2016.

    Hrčkom vročina nagaja. Bodo pač njihovi Čehi in Slovaki, pa revni Nemčki malo stali v koloni.

  • Plavi-mil 10:20 31.julij 2016.

    Seveda namerno, dragi sosedje, pa kaj mislite, da ste sami na svetu in da se moramo vsi vam podrejati, preveč samoljubja škodi.

  • Omega_v6 12:28 31.julij 2016.

    Seveda Slovenci smo krivi,ker so Hrvati v kameni dobi,saj je povsem jasno,da največ zastojev povzroči prav kasiranje cestnin!! Vsa Evropa ima vinjete le Hrvati za svoje nesposobnosti vedno krivijo nekoga drugega!! Kaj jih pa briga koga mi Slovenci gostimo in ...prikaži večn kdaj?? Mi se ne ne brigamo za Hrvate in oni se nebi smeli za nas!!

  • dragec 13:48 31.julij 2016.

    Gremo vsi na morje - Hrvaško, ko te jebe - nori Vladek

  • leonardo 07:49 01.avgust 2016.

    Mater, kar inako se mi stori, ko vidim kakšne dobre prijatelje imamo za sosede. Vedno bolj jih " ljubim ".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.