Magazin /magazin/vip
18611 ogledov

S tem je obogatel Jelinčič

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PasjaProcesija 07:25 06.maj 2024.

    Brez nagravžne Evrope tudi azerbajdžanskega denarja ne bi bilo. Pa v Jugoslaviji ni uspevalo samo podjetništvo. Cvetelo je zbirateljstvo. Kot zelo pobožen je Zmago v tej smeri razvil pristno navezanost do cerkvenih artefaktov. Recimo zlatih kelihov, svečnikov, kipcev in križev. ...prikaži več Zato moj nasvet Zmagu, ki je pred nekaj dnevi na Žurnalu objavil ženitveni oglas. Naj poišče krepostno žensko, ki ji ni mar usran poslanski denar. Nagnjenost k relikvijam mi namiguje, da bi bila zanj Angelca Likovič.

  • Kojak 09:08 06.maj 2024.

    Obogatel je s preprodajo ukradenih umetnin iz cerkev, ter s podkupninami katere je prejemal kot poslanec. Npr. od Vzajemne je bil bogato nagrajen, ker je v parlamentu njegova stranka preprečevala sprejetja zakonov.... Ko je bil poslanec v Svetu Evrope je ...prikaži več bil tudi izključen zaradi korupcije. Volili pa so ga ponavadi mongoloidi, ki so verjeli njegovim sladkih nacionalističnim besedam.

  • www 09:38 06.maj 2024.

    star prdec ki si mora publiciteto graditi z ekscesi. poščijem se nanj.

  • Pepe007 07:51 06.maj 2024.

    Ta zgodba lahko gre skozi, ker je gospod župnik, ki ga je pred desetletji zalotil pri kraji iz cerkve, že umrl. Enkrat tat, zmeraj tat. Noben se še ni pozdravil te bolezni.

  • jakec42 09:19 06.maj 2024.

    Tako kot Rotnik in Kangler z solato!

    • AnGus 14:32 06.maj 2024.

      Ohh, Kangler pa že ne. Ta je obogatel s prodajo bal sena!

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:09 06.maj 2024.

    Ne bo večno

  • Majazmaja 12:25 06.maj 2024.

    Ma ne, z nabiranjem rožic pa res ni obogatel. Obogatel je s tem, kar je pred desetletji prodajal v Londonu :) Takrat je bila to niti ne tako zelo javna skrivnost. Vedno je imel rad umetnine.

  • Ogledalce 12:21 06.maj 2024.

    spet laže

  • AnGus 14:30 06.maj 2024.

    Jaz pa sem dosedaj mislil, da je obogatel z ropanjem cerkva in drugih sakralnih objektov, s tožarjenjem Udbi in lizanjem ruskih riti...

  • Soljatar 12:54 06.maj 2024.

    verjamemo ja haha...

  • kontrahan 14:20 06.maj 2024.

    čista resnica he he he

  • jan631 15:57 06.maj 2024.

    Če, bi Slovenija bila pravna država, bi ta ruski in Titov ritoliznik že davno bil v zaporu.

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 16:53 06.maj 2024.

    Splošno je znano, da je obogatel z nečednimi posli!?!

  • alen009 08:28 06.maj 2024.

    Glede Evrope mu dam prav, ostalo me ne zanima, egoize,m pač, nekaj vsakdanjega in povsod prisotnega ali ne?

  • Avatar NickMason
    NickMason 13:11 06.maj 2024.

    Vsi parlamentarci od 1991 leta naprej vedo za grehe enega kot drugega med sabo,mislim da sem dovolj napisal zakaj se kdo obogati,zanimivo da imajo prav vsi pod palcem ,ki ga ne morejo dokazat od kje jim.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.