Zdravje
15163 ogledov

S tem se namesto s svojim delom ukvarja na stotine zdravnikov

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:17 24.julij 2024.

    Kot, da ne vemo kako gre to v našem zdravstvu! Niso vsi zdravniki enaki, da bi se tako zavzeli za pacienta. Če nimaš sreče, te ni!

    • FejstDogaja 15:27 24.julij 2024.

      Če bi bil zaradi tega ti bil ob termin, ne vem, če bi bil tako hvaležen za take zdravnike.

  • Antivaxer 16:27 24.julij 2024.

    Upam, da bodo deklici pravočasno pomagali.

  • Avatar Zala
    Zala 17:20 24.julij 2024.

    Pediater je samo razkril vso bedo sistema.

    • FejstDogaja 17:51 24.julij 2024.

      Sistem je slab, da pa se par let ne dobi magnetne za otroka, pa tudi ni res.

  • ivo5 15:40 24.julij 2024.

    Osebna izkušnja: kot, mladostnik sklepni revmatizem, še kot mlad srčni infarkt, pri srednjih letih možganska kap. Povsem tem, mi po natančnih preiskavah pove kardiolog (ki je zelo zavzel in znal povezati vso mojo zgodovino), da sem kot otrok imel prirojeno ...prikaži več srčno napako. Če bi bila pravočasno diagnosticirana in odpravljena, ne bi bil danes invalid ... pri 52 letih.

  • stinger 15:19 24.julij 2024.

    A se je dr Jenul že oglasil? Gotovo ima rešitev

    • Ender3 19:02 24.julij 2024.

      Saj je ti nimaš za svoje maloumje. Budala trolasta..

    • Naklonsky 21:40 28.julij 2024.

      Jenul s sodelavci je trenutno v delovni skupini pri izvajanju projekta "Modernizacija in posodobitev bolnišnice Franja". Večmilijonska finančna sredstva je vlada na predlog Vreče že odobrila, gradnja se bo zaključila do jeseni, čakalna doba naj bi bila manj kot en ...prikaži več mesec! Operiral bo dr. Črv.

  • FejstDogaja 15:26 24.julij 2024.

    Ni napisal prave napotnice, ker ne bi bilo fer do čakajočih, potem pa je osebno klical in deklico spravil naprej, torej povozil vse ostale, ki čakajo? In potem on kritizira sistem????? Na magnetno se drugače čaka dva tedna ali še ...prikaži več manj. Če si ne izbereš seveda točno določene inštitucije, kjer se z dotičnim zdravnikom poznajo. Dajmo reči vsi skupaj: Korupcija! Ko drug drugemu rihtajo posle. Ali hoče reči, da nikjer drugje v Sloveniji ne znajo opraviti MR? Potem imamo bistveno večje probleme.

    • Enzgg4 16:40 24.julij 2024.

      Niso vse MR enake oz. ne opravljajo vseh MR povsod. Za okončine grem jaz vedno v DSD na Ptuj in ne čakam praktično nič, ne vem pa, če slikajo tudi prsni kos.

    • FejstDogaja 17:50 24.julij 2024.

      Slikajo hrbtenico. Zakaj ne bi prsnega koša? Ne vem pa, kako je z otroki. Ima pa pediatrična svojo magnetno, tako da res ne vem, v čem je problem. Razen v tem, da je MORAL BITI res točno določen izvajalec in ...prikaži več pika. Meni napiše zdravnica napotnico Hitro samo, če rečem, da se res ne mudi. Kar pomeni, da lahko čakam mesece. Tukaj gre pa za otroka s srčno napako!

    • Enzgg4 18:00 24.julij 2024.

      Komentiral sem na splošno. Kar se tiče čakalnih dob, so te pri različnih izvajalcih različne. Tako za posege kot za slikanja.

  • BenX 15:27 24.julij 2024.

    Rešitev je, pokličeš v Avstrijo v Graz na klinični center in si na vrsti naslednji teden v ponedeljek od osmih zjutraj! Že nekaj minut prej te dobesedno čakajo na vratih. Jap... Ni me treba vprašat kako to vem. Pri mojem ...prikaži več primeru se je zaklopka sicer preverjala z ultrazvokom in ne magnetno resonanco, a je bilo pri nas tudi za čakat eno leto ali še več. Za plačat je bilo približno 150€.

    • FejstDogaja 16:18 24.julij 2024.

      Kot rečeno, na Ptuju so tekoči trak za magnetne in se čaka res minimalno. Ne rabiš plačevati. V bistvu je neumno.

    • BenX 16:22 24.julij 2024.

      Ni res. Za stare osle kot si ti in jaz ja, za otroke pa ne. Ok, morda starejše, ne vem kje je meja. Definitivno pa ne za nekaj mesecev stare dojenčke. Nikjer. Verjemi, sem tudi na Ptuj klical.

  • Ender3 19:07 24.julij 2024.

    Samo Vesel ni samo fekalni kardiolog ima tudi veliko časa za komentiranje desnosučnim na Nori24tv. Taki so pravi biseri slovenskega zdravstva.

  • pravičnik77 16:41 24.julij 2024.

    je šel v privat vrste...

  • atamama 22:26 24.julij 2024.

    V celotni zadevi pa poglejmo zasedenost naprav po posameznih bolnišnicah. MR naprava dela skupaj z izvajalcem. Dela pa lahko 24 ur. In poglejmo, ne bom navajal ustanove, kako je zasedenost bila na lep sončen dan v februarju. Ob 7:45 prvi ...prikaži veči pacient, potem se je ustavilo za malico, ob 14:30 pa začuda ostanejo samo še 3 osebe. Pa pridemo na vrsto in ko povprašamo kam so šli ostali odgovor presenečenja, domov, ker popoldne ne delamo... Torej poleg ZZZS-ja, ki planira malo povprašajte direktorje .....

  • Avatar Leon
    Leon 15:53 24.julij 2024.

    Deljenja takšnih informacij na X omrežju ima samo namen DESKRIDITACIJE nasprotnika .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.