Najbolje bi bilo, da se govoru odpove še Nataša Pirc Musar, saj si večina želi prisluhniti le Janezu Janši. Ender3, Dieta in Jernej65 že zbirajo podpise za ta predlog. Prapori takih "domoljubmih"organizacij, kakršna je zveza borcev revolucije, ne spadajo na… ...prikaži veča to proslavo, temveč le v Lažgoše.
slovenski3, gobezdalo kot si ti se ne zaveda, da Slovenije brez predhodne zvezde najbrž sploh ne bi bilo. Si prebutast, da bi to razumel. Tudi Udbaški Janez je nekoč častil zvezdo sedaj nam pa pamet soli. Skupaj z to zvezdo… ...prikaži več se naj tudi on spuca, saj je preveč kontaminiran ravno z njo. Sem proti zvezdi in tudi proti Udbašu, ki jo je nekoč ponosno častil, marš.
JANŠA HOČE BITI SO-GOVORNIK, EDINI PREDSEDNIK VLADE. DRUGI PREDSEDNIKI VLAD TEGA NISO IZSILJEVALI. POZOR ! KADAR PA JANŠA NI PREDSEDNIK VLADE, NITI NE GRE NA TO PROSLAVO, ON SI ORGANIZIRA SDS-ovsko, KOT DA NI DEL SLO DRŽAVE. ZATO SEM PROTI.....
Potem naj Janša hodi na vse državne proslave. Namreć, kadar ni mandatar, ga ni na državni, ampak organizira SDS svojo, vzporedno proslavo. SAMO SILI SE.
Ta politična banda se ne more zmeniti niti v eni stvari,upam da bo enkrat folk popizdil in jih vse nagonu delati.Saj ne znajo nič,razen gobezdati in se prepirati.
Taka je domobransko mišljenje... Slovenec napadel protifašistični shod. "V Trstu voznik s kombijem s slovenskimi registracijami skušal povoziti antifašiste" To me spominja na SDS, ki je SLO študentom v Avstriji privoščila aretacijo , tudi antifašistični tabor
Je državna proslava ali proslava vlade RS? Kolikor vem je Janša predsednik vlade, Musarjeva pa je predsednica države - predstavnica države navzven in tudi v Sloveniji - torej je nesmisel razpravljati o tem kdo na ima govor na državni proslavi.… ...prikaži več Če si Janša tako želi govoriti na državnih proslavah pa naj kandidira za predsednika države in če bo zmagal, bo lahko imel govore kolikor si jih bo želel. Seveda pa kot predsednik države ne bo mogel mešat dr*k tako učinkovito kot na sedanjem položaju.
Sorry. Ne gre kdo si želi ! Zato ne gre, ker, KADAR JANŠA NI PREDSEDNIK VLADE SPLOH NE PRIDE NA DRŽAVNO, AMPAK ORGANIZIRA VZPOREDNO , SDS- OVSKO.
NAJ PRIDE TUDI KADAR NI MANDATAR.
Ali nam bo lažnivec javno razkril sodelovanje Mossada in vpletanje v volitve ?? Black Core iz Izraela se je letos vpletal tudi na Škotskem, prav tako na volitvah.
Janša ali si povabil, Thompsona za predstavnika USTAŠKE miselnosti, da zapoje kakšno vašo, ustaško. ?? Hrvaška je danes imela proslavo ANTIFAŠIZEM, Janša in SDS pa so pljuvali po SLO študentih, ki so imeli ANTIFAŠISTIČNI TABOR v Avstriji.
STARI, LAŽNIVEC NAJ PREBERE, KER JE PLJUVAL PO KOVAČEVI. POKVARJEN JE TAKO IN DRUGAČE. ""Inštitut 8. marec je sporočil, da nagrada My Voice, My Choice", Priznanje EU parlamenta in denarna nagrada ... da ne bo mogel SDS greznica lagati kdo… ...prikaži več Kovačevo financira.
Resnica je, da Inštitut 8. marec v letu 24 in 25 (leta 23 so prejeli okoli 100 EUR) iz proračuna ni dobil niti centa. Pa tudi prej ne. Prepričan sem, da to ni Janševa zasluga.
Najbolje bi bilo, da se govoru odpove še Nataša Pirc Musar, saj si večina želi prisluhniti le Janezu Janši. Ender3, Dieta in Jernej65 že zbirajo podpise za ta predlog. Prapori takih "domoljubmih"organizacij, kakršna je zveza borcev revolucije, ne spadajo na… ...prikaži veča to proslavo, temveč le v Lažgoše.
Raje poslušamo predsednico, kot staega pokvarjenega lažnivca.
slovenski3, gobezdalo kot si ti se ne zaveda, da Slovenije brez predhodne zvezde najbrž sploh ne bi bilo. Si prebutast, da bi to razumel. Tudi Udbaški Janez je nekoč častil zvezdo sedaj nam pa pamet soli. Skupaj z to zvezdo… ...prikaži več se naj tudi on spuca, saj je preveč kontaminiran ravno z njo. Sem proti zvezdi in tudi proti Udbašu, ki jo je nekoč ponosno častil, marš.
Meni se tudi zdi, da se je Ivan že nekako izpel. Človek z največ mandati v zgodovini Slovenije (ujel je Drnovška) pa mu ni uspelo pobotati nikogar.
Z rdečiimi krvoloki in zločinci ni pobotanja!
RDEČA ZVEZDA JE SIMBOL ZLOČINA IN POBOJA NAD ČLOVEŠTVOM ........TO SE NE PROSLAVJA NIKEJR SAMO RUSJI PA SLOVENJI!
Pujsa pepa je risanka za otroke.
Nobene proslave in nobenega govora ne rabimo.
JANŠA HOČE BITI SO-GOVORNIK, EDINI PREDSEDNIK VLADE. DRUGI PREDSEDNIKI VLAD TEGA NISO IZSILJEVALI. POZOR ! KADAR PA JANŠA NI PREDSEDNIK VLADE, NITI NE GRE NA TO PROSLAVO, ON SI ORGANIZIRA SDS-ovsko, KOT DA NI DEL SLO DRŽAVE. ZATO SEM PROTI.....
Potem naj Janša hodi na vse državne proslave. Namreć, kadar ni mandatar, ga ni na državni, ampak organizira SDS svojo, vzporedno proslavo. SAMO SILI SE.
Janša in Kacin si naj proslavo organizirata v CD kjer sta se skrivala med osamosvojitvijo. Skrivači so bili tudi med 2.svetovno vojno .
Ti si sigurno dedič kakšne borčovske pokojnine ko si skakal iz jajca v jajce , drugače nebi pisal take levičarke pokvarjonosti!
Zakaj so pa sploh potrebne proslave? Ni kaj proslavljati, vedno same kregarije, zanimivega nič. Ne gledam jih nikoli, tudi na TV ne.
Ta politična banda se ne more zmeniti niti v eni stvari,upam da bo enkrat folk popizdil in jih vse nagonu delati.Saj ne znajo nič,razen gobezdati in se prepirati.
Taka je domobransko mišljenje... Slovenec napadel protifašistični shod. "V Trstu voznik s kombijem s slovenskimi registracijami skušal povoziti antifašiste" To me spominja na SDS, ki je SLO študentom v Avstriji privoščila aretacijo , tudi antifašistični tabor
Je državna proslava ali proslava vlade RS? Kolikor vem je Janša predsednik vlade, Musarjeva pa je predsednica države - predstavnica države navzven in tudi v Sloveniji - torej je nesmisel razpravljati o tem kdo na ima govor na državni proslavi.… ...prikaži več Če si Janša tako želi govoriti na državnih proslavah pa naj kandidira za predsednika države in če bo zmagal, bo lahko imel govore kolikor si jih bo želel. Seveda pa kot predsednik države ne bo mogel mešat dr*k tako učinkovito kot na sedanjem položaju.
Sorry. Ne gre kdo si želi ! Zato ne gre, ker, KADAR JANŠA NI PREDSEDNIK VLADE SPLOH NE PRIDE NA DRŽAVNO, AMPAK ORGANIZIRA VZPOREDNO , SDS- OVSKO. NAJ PRIDE TUDI KADAR NI MANDATAR.
Kacotu je Slovenija intimna opcija (karkoli že to pomeni). Še komu?
Ali nam bo lažnivec javno razkril sodelovanje Mossada in vpletanje v volitve ?? Black Core iz Izraela se je letos vpletal tudi na Škotskem, prav tako na volitvah.
Janša ali si povabil, Thompsona za predstavnika USTAŠKE miselnosti, da zapoje kakšno vašo, ustaško. ?? Hrvaška je danes imela proslavo ANTIFAŠIZEM, Janša in SDS pa so pljuvali po SLO študentih, ki so imeli ANTIFAŠISTIČNI TABOR v Avstriji.
Riti plasljive se v Avstrijo spravijo, da bodo spet dobili po rilcih kot zadnjic! Potem pa: Mama pomag mi in „a snemas“, 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂‼️
To bo proslava SDS-ovcev in Black cuba ter samohvala JJ, Bavčarja in drugih razprodajalcev Slovenije. 👏👏
Tocno, pa se veeeeliko taksnih proslav bo‼️ Spravi se v hosto, mogoce rastejo ze gobe ali kaj drugega neuzitnega💀🤯👍
STARI, LAŽNIVEC NAJ PREBERE, KER JE PLJUVAL PO KOVAČEVI. POKVARJEN JE TAKO IN DRUGAČE. ""Inštitut 8. marec je sporočil, da nagrada My Voice, My Choice", Priznanje EU parlamenta in denarna nagrada ... da ne bo mogel SDS greznica lagati kdo… ...prikaži več Kovačevo financira.
Tisto je bilo samo za en spehnat obrok zadosti! Pa kdo bo to 🐷 „nafutral“!?
Resnica je, da Inštitut 8. marec v letu 24 in 25 (leta 23 so prejeli okoli 100 EUR) iz proračuna ni dobil niti centa. Pa tudi prej ne. Prepričan sem, da to ni Janševa zasluga.