Slovenija

Sage s proslavo še ni konec, zdaj se je vpletla še Nataša Pirc Musar

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slovenski3 19:52 22.junij 2026.

    Najbolje bi bilo, da se govoru odpove še Nataša Pirc Musar, saj si večina želi prisluhniti le Janezu Janši. Ender3, Dieta in Jernej65 že zbirajo podpise za ta predlog. Prapori takih "domoljubmih"organizacij, kakršna je zveza borcev revolucije, ne spadajo na ...prikaži veča to proslavo, temveč le v Lažgoše.

    • Dieta 19:57 22.junij 2026.

      Raje poslušamo predsednico, kot staega pokvarjenega lažnivca.

    • Jernej65 20:19 22.junij 2026.

      slovenski3, gobezdalo kot si ti se ne zaveda, da Slovenije brez predhodne zvezde najbrž sploh ne bi bilo. Si prebutast, da bi to razumel. Tudi Udbaški Janez je nekoč častil zvezdo sedaj nam pa pamet soli. Skupaj z to zvezdo ...prikaži več se naj tudi on spuca, saj je preveč kontaminiran ravno z njo. Sem proti zvezdi in tudi proti Udbašu, ki jo je nekoč ponosno častil, marš.

    • blayo 21:30 22.junij 2026.

      Meni se tudi zdi, da se je Ivan že nekako izpel. Človek z največ mandati v zgodovini Slovenije (ujel je Drnovška) pa mu ni uspelo pobotati nikogar.

    • slovenski3 22:18 22.junij 2026.

      Z rdečiimi krvoloki in zločinci ni pobotanja!

  • slavauk22 21:29 22.junij 2026.

    RDEČA ZVEZDA JE SIMBOL ZLOČINA IN POBOJA NAD ČLOVEŠTVOM ........TO SE NE PROSLAVJA NIKEJR SAMO RUSJI PA SLOVENJI!

  • labatina 20:46 22.junij 2026.

    Pujsa pepa je risanka za otroke.

  • Ales123 22:24 22.junij 2026.

    Nobene proslave in nobenega govora ne rabimo.

  • Dieta 22:16 22.junij 2026.

    JANŠA HOČE BITI SO-GOVORNIK, EDINI PREDSEDNIK VLADE. DRUGI PREDSEDNIKI VLAD TEGA NISO IZSILJEVALI. POZOR ! KADAR PA JANŠA NI PREDSEDNIK VLADE, NITI NE GRE NA TO PROSLAVO, ON SI ORGANIZIRA SDS-ovsko, KOT DA NI DEL SLO DRŽAVE. ZATO SEM PROTI.....

  • Dieta 22:21 22.junij 2026.

    Potem naj Janša hodi na vse državne proslave. Namreć, kadar ni mandatar, ga ni na državni, ampak organizira SDS svojo, vzporedno proslavo. SAMO SILI SE.

  • Avatar Leon
    Leon 21:19 22.junij 2026.

    Janša in Kacin si naj proslavo organizirata v CD kjer sta se skrivala med osamosvojitvijo. Skrivači so bili tudi med 2.svetovno vojno .

    • Vrtnica 21:56 22.junij 2026.

      Ti si sigurno dedič kakšne borčovske pokojnine ko si skakal iz jajca v jajce , drugače nebi pisal take levičarke pokvarjonosti!

  • koala9 21:43 22.junij 2026.

    Zakaj so pa sploh potrebne proslave? Ni kaj proslavljati, vedno same kregarije, zanimivega nič. Ne gledam jih nikoli, tudi na TV ne.

    • Pizdamaterina 21:57 22.junij 2026.

      Ta politična banda se ne more zmeniti niti v eni stvari,upam da bo enkrat folk popizdil in jih vse nagonu delati.Saj ne znajo nič,razen gobezdati in se prepirati.

  • Dieta 21:09 22.junij 2026.

    Taka je domobransko mišljenje... Slovenec napadel protifašistični shod. "V Trstu voznik s kombijem s slovenskimi registracijami skušal povoziti antifašiste" To me spominja na SDS, ki je SLO študentom v Avstriji privoščila aretacijo , tudi antifašistični tabor

  • tlacan 22:08 22.junij 2026.

    Je državna proslava ali proslava vlade RS? Kolikor vem je Janša predsednik vlade, Musarjeva pa je predsednica države - predstavnica države navzven in tudi v Sloveniji - torej je nesmisel razpravljati o tem kdo na ima govor na državni proslavi. ...prikaži več Če si Janša tako želi govoriti na državnih proslavah pa naj kandidira za predsednika države in če bo zmagal, bo lahko imel govore kolikor si jih bo želel. Seveda pa kot predsednik države ne bo mogel mešat dr*k tako učinkovito kot na sedanjem položaju.

    • Dieta 22:19 22.junij 2026.

      Sorry. Ne gre kdo si želi ! Zato ne gre, ker, KADAR JANŠA NI PREDSEDNIK VLADE SPLOH NE PRIDE NA DRŽAVNO, AMPAK ORGANIZIRA VZPOREDNO , SDS- OVSKO. NAJ PRIDE TUDI KADAR NI MANDATAR.

  • marina216 20:19 22.junij 2026.

    Kacotu je Slovenija intimna opcija (karkoli že to pomeni). Še komu?

  • Dieta 19:59 22.junij 2026.

    Ali nam bo lažnivec javno razkril sodelovanje Mossada in vpletanje v volitve ?? Black Core iz Izraela se je letos vpletal tudi na Škotskem, prav tako na volitvah.

  • Dieta 19:56 22.junij 2026.

    Janša ali si povabil, Thompsona za predstavnika USTAŠKE miselnosti, da zapoje kakšno vašo, ustaško. ?? Hrvaška je danes imela proslavo ANTIFAŠIZEM, Janša in SDS pa so pljuvali po SLO študentih, ki so imeli ANTIFAŠISTIČNI TABOR v Avstriji.

    • ico8 20:00 22.junij 2026.

      Riti plasljive se v Avstrijo spravijo, da bodo spet dobili po rilcih kot zadnjic! Potem pa: Mama pomag mi in „a snemas“, 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂‼️

  • Anči 19:52 22.junij 2026.

    To bo proslava SDS-ovcev in Black cuba ter samohvala JJ, Bavčarja in drugih razprodajalcev Slovenije. 👏👏

    • ico8 20:06 22.junij 2026.

      Tocno, pa se veeeeliko taksnih proslav bo‼️ Spravi se v hosto, mogoce rastejo ze gobe ali kaj drugega neuzitnega💀🤯👍

  • Dieta 19:53 22.junij 2026.

    STARI, LAŽNIVEC NAJ PREBERE, KER JE PLJUVAL PO KOVAČEVI. POKVARJEN JE TAKO IN DRUGAČE. ""Inštitut 8. marec je sporočil, da nagrada My Voice, My Choice", Priznanje EU parlamenta in denarna nagrada ... da ne bo mogel SDS greznica lagati kdo ...prikaži več Kovačevo financira.

    • ico8 20:03 22.junij 2026.

      Tisto je bilo samo za en spehnat obrok zadosti! Pa kdo bo to 🐷 „nafutral“!?

    • blayo 21:35 22.junij 2026.

      Resnica je, da Inštitut 8. marec v letu 24 in 25 (leta 23 so prejeli okoli 100 EUR) iz proračuna ni dobil niti centa. Pa tudi prej ne. Prepričan sem, da to ni Janševa zasluga.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.