Stevo še kar misli, da mu kdo naseda ?!....Še prikletnim je jasno..
NE-resnica blefira, kot ponavadi. Morajo še prej notarja vprašat ali lahko to overijo tako, da lahko potem prekličejo. Ali pa razmišljajo, da bi rekli ne in potihoma da.
Kaj je vesel,samo študira kako zamenjati čez 4 leta janeza
Resnica pac caka sa njeni bolilci potabijo obljubo o nesodelovanju z JJ in SDS!
Resnica ,,,,,😋. To ne veseli ko jebe golobiste in mesečnike u sred tipe buče Živel g Stevanovic
Živel tudi argetinski cigo iz Žabjeka..Enaki enakim ugajajo..!!2
Važno, da resnica ve, da je treba vas medije poštimat 😉
Kaj vaši mediji so pa OK..Ker se financirajo s forinti. Kdo pa bo na koncu plačal zapitek ?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Stevo še kar misli, da mu kdo naseda ?!....Še prikletnim je jasno..
NE-resnica blefira, kot ponavadi. Morajo še prej notarja vprašat ali lahko to overijo tako, da lahko potem prekličejo. Ali pa razmišljajo, da bi rekli ne in potihoma da.
Kaj je vesel,samo študira kako zamenjati čez 4 leta janeza
Resnica pac caka sa njeni bolilci potabijo obljubo o nesodelovanju z JJ in SDS!
Resnica ,,,,,😋. To ne veseli ko jebe golobiste in mesečnike u sred tipe buče Živel g Stevanovic
Živel tudi argetinski cigo iz Žabjeka..Enaki enakim ugajajo..!!2
Važno, da resnica ve, da je treba vas medije poštimat 😉
Kaj vaši mediji so pa OK..Ker se financirajo s forinti. Kdo pa bo na koncu plačal zapitek ?